Dodaj do ulubionych

KTO ZDAJE FRANCUSKI?

12.03.05, 18:21
kto z Was zdaje francuski na maturze i na jakim poziomie ustny i pisemny? i
czy zamierzacie go studiowac? gdzie? :> ja sie wybieram na UŚ na właśnie ten
język ( o ile sie dostane oczywiście) :)
Obserwuj wątek
    • sokowirufka Re: KTO ZDAJE FRANCUSKI? 12.03.05, 18:22
      ja zdaje rozszerzony francuski i taki sam angielski - a wybieram sie na
      lingwistyke stosowana na UW. chociaz na romanistyke i anglistyke tez pewnie
      bede zdawac
      pozdrawiam :)
      • izuss KTO ZDAJE FRANCUSKI? 12.03.05, 18:25
        fajnie:) musisz być dobra i z tego i tego:) pozdro
        • Gość: gabi Re: KTO ZDAJE FRANCUSKI? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.05, 10:24
          Ja zdaje ustny podstawowy i pisemny rozszerzony,ale na zadna filologie sie nie
          wybieram.
    • Gość: beata Re: KTO ZDAJE FRANCUSKI? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.05, 09:40
      czesc! ja studuije francuski na Usiu, niewiem tylko czy idziesz na stosowany
      czy na romanistyke.
      Egzaminy nie były az tak trudne, chociaz ja byłam przedtem rok w Kolegium i
      moze dlatego, na pewno trudniejsze niz matura :)
      ps. zastanów sie czy naprawde chcesz kuc literature na pamiec bo tylko to sie
      głownie robi , zwłaszcza na 1 roku, poza tym co ty chcesz robic po tych
      studiach ? chyba uczyc tylko...,wszystkie wykłady po fr, wiec mozesz byc troche
      przerazona ale mozna wytrzymac :)
      • Gość: hehe Re: KTO ZDAJE FRANCUSKI? IP: *.torun.mm.pl 17.03.05, 15:38
        No wlasnie - jeszcze sie zastanow z ta romanska, zebys sie potem "nie zalila"w
        takich watkach jakie mamy teraz na forum(filologia-czy warto,co dalej itp). To
        sa studia dla pasjonatow.Jak chcesz sie tylko uczyc jezyka to sama wiesz...
        Bedziesz zalowac...Po prostu to przemysl:)
        • Gość: izuss Re: KTO ZDAJE FRANCUSKI? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.03.05, 17:56
          tzn ja chciałam isc na jezyk francuski a nie na filologie romanska... wiec
          mówicie ze nuda wieje? oh :( szkoda przemysle to jeszcze DZIEKI NA INFO
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka