izuss 12.03.05, 18:21 kto z Was zdaje francuski na maturze i na jakim poziomie ustny i pisemny? i czy zamierzacie go studiowac? gdzie? :> ja sie wybieram na UŚ na właśnie ten język ( o ile sie dostane oczywiście) :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sokowirufka Re: KTO ZDAJE FRANCUSKI? 12.03.05, 18:22 ja zdaje rozszerzony francuski i taki sam angielski - a wybieram sie na lingwistyke stosowana na UW. chociaz na romanistyke i anglistyke tez pewnie bede zdawac pozdrawiam :) Odpowiedz Link Zgłoś
izuss KTO ZDAJE FRANCUSKI? 12.03.05, 18:25 fajnie:) musisz być dobra i z tego i tego:) pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gabi Re: KTO ZDAJE FRANCUSKI? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.05, 10:24 Ja zdaje ustny podstawowy i pisemny rozszerzony,ale na zadna filologie sie nie wybieram. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beata Re: KTO ZDAJE FRANCUSKI? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.05, 09:40 czesc! ja studuije francuski na Usiu, niewiem tylko czy idziesz na stosowany czy na romanistyke. Egzaminy nie były az tak trudne, chociaz ja byłam przedtem rok w Kolegium i moze dlatego, na pewno trudniejsze niz matura :) ps. zastanów sie czy naprawde chcesz kuc literature na pamiec bo tylko to sie głownie robi , zwłaszcza na 1 roku, poza tym co ty chcesz robic po tych studiach ? chyba uczyc tylko...,wszystkie wykłady po fr, wiec mozesz byc troche przerazona ale mozna wytrzymac :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehe Re: KTO ZDAJE FRANCUSKI? IP: *.torun.mm.pl 17.03.05, 15:38 No wlasnie - jeszcze sie zastanow z ta romanska, zebys sie potem "nie zalila"w takich watkach jakie mamy teraz na forum(filologia-czy warto,co dalej itp). To sa studia dla pasjonatow.Jak chcesz sie tylko uczyc jezyka to sama wiesz... Bedziesz zalowac...Po prostu to przemysl:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: izuss Re: KTO ZDAJE FRANCUSKI? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.03.05, 17:56 tzn ja chciałam isc na jezyk francuski a nie na filologie romanska... wiec mówicie ze nuda wieje? oh :( szkoda przemysle to jeszcze DZIEKI NA INFO Odpowiedz Link Zgłoś