Gość: Maja
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
22.08.05, 01:16
Witam
Wlasnie skonczylam licencjat z położnictwa na ŚlAM, niestety na mgr jest
tylko 20 miejsc (skonczylo licencjat o.k 70) no i mama maly problem! Dlatego
chcialam zapytac jak wyglada sprawa z mgr na innych AM. Dodam ze na SlAM nie
ma ani zaocznych ani wieczorowych! Tylko dzienne i to 20 miejsc!