Dodaj do ulubionych

MGR POŁOŻNICTWO-AM?!

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.05, 01:16
Witam
Wlasnie skonczylam licencjat z położnictwa na ŚlAM, niestety na mgr jest
tylko 20 miejsc (skonczylo licencjat o.k 70) no i mama maly problem! Dlatego
chcialam zapytac jak wyglada sprawa z mgr na innych AM. Dodam ze na SlAM nie
ma ani zaocznych ani wieczorowych! Tylko dzienne i to 20 miejsc!
Obserwuj wątek
    • Gość: Ruda Re: MGR POŁOŻNICTWO-AM?! IP: *.aster.pl 22.08.05, 09:33
      Hej!!!

      Podobna sytuacja jest w Warszawie. Ja skończyłam licencjat w zeszłym roku. Na 30
      miejsc było ponad 40 chętnych (w tym dziewczyny z waszej uczelni), niby nie tak
      źle ale jednak. Ja się nie dostałam na dzienne, pierwszy rok zrobiłam
      wieczorowo (w praktyce wygląda to tak, że chodzę razem z dziennymi ale płacę za
      to). W tym roku podobno jest jeszcze gorzej - mniej miejsc a więcej chętnych.
      Tylko są wieczorowe i zdaję się, że otwierają w tym roku zaoczne.

      Pzdr
      • patrysha1 Re: MGR POŁOŻNICTWO-AM?! 26.08.05, 20:50
        W Gdańsku są i zaoczne i dzienne. Zaoczne 2 tys za semest wejdzcie na strone
        amg.gda.pl i w rekrutacje. Tylko ze papiery sklada sie do 31.08. Na dzienne jest
        15 miejsc, a narazie złożyły 3 osoby (nie wiadomo czy wogole otworzą bo ma byc
        nas z 10, a przy 15 dopiero niby im sie oplaca). Na zaoczne jest z 30 miejsc z
        czego narazie około 10 podań.

        Chodzcie do nas na dzienne to będe miała szanse na dalsza nauke :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka