Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Centra handlowe

    IP: *.net / 62.233.185.* 09.05.04, 19:17
    W Polsce wielkie centra handlowe muszą istnieć. Taka jest naturalna kolej
    rzeczy w społeczeństwach wolnorynkowych. Jednak trzeba ustalić porządne normy
    mocno uszczuplające ich wolność tak, by nie stanowiły one konkurencji nie do
    przeskoczenia dla małej i średniej przedsiębiorczości. Dodatkowo nie rozumiem
    ustawiana takich molochów w centrum wielkich miast. Każda świadoma osoba wie
    przecież, że centra takie powinny być lokalizowane na obrzeżąch miast.
    Niestety sądzę, że władze odpowiedzialne za udzielanie pozwoleń i za
    wydawanie odpowiednich przepisów prawnych są najczęściej albo skorumpowane
    albo zupełnie nieświadome znaczenia swoich czynów. I mam to na myśli zarówno
    w odniesieniu do władz samorządowych jak i państwowych.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka