Gość: Rimshot Gloo
IP: *.net / 62.233.185.*
09.05.04, 19:17
W Polsce wielkie centra handlowe muszą istnieć. Taka jest naturalna kolej
rzeczy w społeczeństwach wolnorynkowych. Jednak trzeba ustalić porządne normy
mocno uszczuplające ich wolność tak, by nie stanowiły one konkurencji nie do
przeskoczenia dla małej i średniej przedsiębiorczości. Dodatkowo nie rozumiem
ustawiana takich molochów w centrum wielkich miast. Każda świadoma osoba wie
przecież, że centra takie powinny być lokalizowane na obrzeżąch miast.
Niestety sądzę, że władze odpowiedzialne za udzielanie pozwoleń i za
wydawanie odpowiednich przepisów prawnych są najczęściej albo skorumpowane
albo zupełnie nieświadome znaczenia swoich czynów. I mam to na myśli zarówno
w odniesieniu do władz samorządowych jak i państwowych.