Gość: Rysio
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
13.03.12, 09:40
Witam was, mocno zastanawiam się nad pewnym projektem z MGProjekt, ktoś coś o nich już słyszał? Dokładnie jest to z serii domków energooszczędnych - Amanda ( www.mgprojekt.com.pl/amanda)
Może ktoś już sobie taką wybudował i może mi conieco doradzić??
pozdrawiam!