Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Remont dachu

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.04, 10:37
    Poradzcie mi proszę!!!
    Mój dach ma blachę, natomisat nie ma żadnej foli ani papy. Co mogę zrobic aby
    on nie przeciekał. CZy połozenie pay lub foli jest mozliwy???
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka