Gość: asia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.04, 10:37 Poradzcie mi proszę!!! Mój dach ma blachę, natomisat nie ma żadnej foli ani papy. Co mogę zrobic aby on nie przeciekał. CZy połozenie pay lub foli jest mozliwy??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj