Forum   dużych firm

dużych firm

(7 wyników)
  • Chwytliwe hasło, ale czy nie jest związane z ze zniesieniem ulgi dla lekarzy i prawników? Bo do tej pory nikt nie stawał w obronie mikrobiznesów. Na konkurencyjnym rynku (naprawdę konkurencyjnym) przy [b]sprzedaży detalicznej[/b] rzeczywiście wystarczy podatek ryczałtowy, bez obliczania VAT od 30 groszy brutto. [b]W sektorze B2B[/b] sprawy mają się całkowicie inaczej. Likwidacja VAT to [b]wykluczenie mniejszych firm[/b] z kooperacji i eksportu.
  • Brawo odkryliście drugi raz Ameryke. Niesamowite, który taki inteligentny. Od wieków wiadomo, że jak PODATEK jest niski i mniej obciążeń dla firm to i gospodarka ma się lepiej i firmy się rozwijają. Ciekaw jestem, kiedy dojdziemy do rozumowania jak w Dubaju. Zaraz ktoś mi powie, że tam są szejkowie i mają pieniądze. Zgoda, ale drogi są tworzone dzięki ich firmą i służą dobru ogólnemu. A ich firmy się rozwijają i rosną bo... NIE PŁACĄ PODATKU. Nie mówie, żeby zlikwidować podatek. Bo za ...
  • Komu się coś chyba pojebał.o Jak grupa 2.300.000 osób może mieć siłę nabywczą 35.000.000.000,- EUR Czy każdy gej, to milioner?
  • firma Gitpol dziękować za reklamę :-))) na chwilę obecną podpis pod zdjęciem do artykułu to: "27 maja 2008 r. Przed Tetarem Polskim pracownicy firmy Gitpol sadzą kwiaty. Niebawem zniknie stąd pomnik Łuczniczki, ale na razie 'kobieta z łukiem' otaczana jest m.in. pelargoniami." Tetar - czyli po bydgosku Teatr ;-)))
  • Witam! Czy gdziekolwiek w sieci bądź w prasie można obejrzeć jakikolwiek ranking firm windykacyjnych (obroty, skuteczność, zyski, ilość spraw, wielkość portfeli itp.)? Szukałem takiego zestawienia, ale poza pojedynczymi, zdawkowymi informacjami niewiele z nich wynika (ja rozumiem kwestię tajemnicy handlowej, ale coś takiego dla klienta bardzo by się przydało). Ah - i jeszcze jedno - czy istnieje jakieś pismo "branżowe"? Pozdrawiam. L.
  • chyba nie da sie wymyślić nic mądrzejszego
  • Witam, pracuję w dużej firmie, w której zajmuję się wyłącznie finansowym rozliczaniem projektów (zarówno twardych jak i miękkich). Czy nie orientujecie się jak duże zapotrzebowanie jest na tego typu usługi? Chciałabym otworzyć coś swojego w tym zakresie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się