Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Cena Notariusza ? !!!!

    IP: *.broker.com.pl 10.01.05, 08:29
    Czy koszty notariusza sa kosztami "sztywnymi", czyli takimi które nie są
    negocjowane, czy można sie dogadywać z notariuszem co do np. taksy itd. ?
    Jakie elementy kosztów notariusza można negocjować ?
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka