Gość: Eskulap IP: *.broker.com.pl 10.01.05, 08:29 Czy koszty notariusza sa kosztami "sztywnymi", czyli takimi które nie są negocjowane, czy można sie dogadywać z notariuszem co do np. taksy itd. ? Jakie elementy kosztów notariusza można negocjować ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj