Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Jak się przeprowadzić?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.05, 10:04
    UBEZPIECZENIE PRZEPROWADZKI TO JEDNA WIELKA FIKCJA.Przeprowadzając
    mieszkanie,firmę. Zadzwoń do ubezpieczycieli co tak naprawdę jest
    ubezpieczone podczas trwania relokacji.Zapytaj czy moment donoszenia do
    środka transportu jest ubezpieczony,czy przewóz ładunku jest ubezpieczony.A
    tak w ogóle czy taki ładynek nie sortowany mający wartość często emocjonalną
    jest możliwy do ubezpieczenia, a to w przypadku wyposażenia mieszkania, firmy
    są to przedmioty używane o nieznanej jakośći i wartości.
    Obserwuj wątek
      • Gość: Paweł Poradzki DTS Przyjemne Przeprowadzki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.05, 13:32
        Ubezpieczenie usługi wcale nie jest fikcją. Profesjonalne firmy przeprowadzkowe
        posiadają ubezpieczenie od prac przeprowadzkowych. Ubezpieczenie to obejmuje
        wszystkie czynności związane z pakowaniem, zabezpieczaniem na czas transportu,
        jak również przenoszeniem rzeczy. Oczywiście nie da się ubezpieczyć wartości
        sentymentalnej przewożonych rzeczy. To jest kolejny dowód na to, że w przypadku
        przewożenia całego życiowego dorobku lepiej nie eksperymentować, a zdać się na
        doświadczenie i profesjonalizm renomowanych firm przeprowadzkowych.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszych stronach internetowych:
        www.przeprowadzki.pl.

Gorąca zapraszam do skorzystania z naszej oferty,

Z poważaniem,
        Paweł Poradzki
        DTS Dyrektor Handlowy
      • Gość: Artur Bukowski Re: Jak się przeprowadzić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.05, 21:22
        Chciałbym wszystkim gorąco polecić firmę, która przeprowadzała mnie wraz z całą
        rodziną.Wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie i bezstresowo.Jeśli macie
        dylemat w jaki sposób się przeprowadzić,naprawdę warto skorzystać z usług
        takich firm.Ja przeprowadzałem się z firmą CORSTJENS i jestem naprawdę
        zadowolony z ich serwisu.Gdybym przeprowadzał się jeszcze raz napewno
        zapukałbym w te same drzwi.Kto wie,może już niedługo? :-)
      • ajaskolski Re: Jak się przeprowadzić? 06.04.05, 10:53
        Ja bede potrzebował samochód - lepiej wiekszy bo nazbierało sie :)
        oraz 2 panów do zniesienia z 3 pietra i wniesienia-winda
        - pralki,
        - 2 szaf + 3 regały + kanapa
        Trasa 8 km + mysle ze 4 godziny

Czy znacie kogos godnego polecenia?
        Pozdr, Arek
      • nnike Re: Jak się przeprowadzić? 06.04.05, 23:43
        W Krakowie - Przewłocki.
        Przeprowadził nas jednocześnie przy zamianie lokali. Tylko minęliśmy się po
        drodze :) Tamci obejmowali nasze mieszkanie, my ich domek. Szybko, sprawnie i
        niedrogo.
      • pawelgol1990 Re: Jak się przeprowadzić? 29.07.20, 07:29
        Rzeczywiście w wypadku kiedy firma przeprowadzkowa ma wykupione najprostsze OC to jest jak piszesz, w zasadzie nie ma żadnej gwarancji bezpieczeństwa . Firmy ubezpieczeniowe niechętnie ubezpieczają działalność przeprowadzek, firma która nie przeznacza odpowiednich środków na to i ma wysoką szkodowość nie otrzyma takiej polisy. Natomiast profesjonalne firmy, które działają na rynku wiele lat i podchodzą z bardzo wysoką troską do mienia klienta ( mają znikomą szkodowość ) uzyskają takie ubezpieczenie. Polisy takie różnie się nazywa np "All risk" i zgodnie ze swoją nazwą swoim zakresem daje ubezpieczenie na bardzo duży zakres działań ( warto też analizując polisę jakiego rodzaju klauzule są zawarte a jakie nie ) Taką polisę ma Global Service Przeprowadzki Międzynarodowe.
    Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka