Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 10.07.01, 20:00
    Chciałabym kupić drzwi wewnętrzne i zastanawiam się nad kilkoma propozycjami.
    Najbardziej przypadły mi do serca drzwi suwalskiej firmy CAL (są w OBI - w
    Warszawie, na Puławskiej), ale, w wyniku sugestii rodziny rozpatruję jeszcze
    inne drzwi robione na zamówienie przez pewną (teraz nie pamiętam
    jaką) "rodzinną" firmę, która ma swój pawilon na ul. Bartyckiej (w Warszawie).
    Czy ktoś mógłby mi coś poradzić, może macie jakieś doświadczenia w tym temacie.
    Drzwi z CALA mają 3-letnią gwarancje, podczas gdy te drugie tylko rok ( i są
    troszkę tańsze - CAL ok. 1300, a oni -ok.1000 zl).

Pozdrawiam z nadzieją na szybki odzew
    Ola
    Obserwuj wątek
      • Gość: OLA Re: DRZWI IP: *.esta.com.pl 12.07.01, 14:14
        Gość portalu: ola napisał(a):

&#62 Chciałabym kupić drzwi wewnętrzne i zastanawiam się nad kilkoma propozycjami.
        &#62 Najbardziej przypadły mi do serca drzwi suwalskiej firmy CAL (są w OBI - w
        &#62 Warszawie, na Puławskiej), ale, w wyniku sugestii rodziny rozpatruję jeszcze
        &#62 inne drzwi robione na zamówienie przez pewną (teraz nie pamiętam
        &#62 jaką) "rodzinną" firmę, która ma swój pawilon na ul. Bartyckiej (w Warszawie).
        &#62
        &#62 Czy ktoś mógłby mi coś poradzić, może macie jakieś doświadczenia w tym temacie.
        [OLA] Kupowałam w zeszłym roku same skrzydła, gdyż boazerie w przedpokuju
        uniemożliwiły mi wymianę całych drzwi.Wybrałam firmę Pol-Skone i jestem bardzo
        zadowolona. Ja kupowałam skrzydła, ale oferują również całe drzwi. Mają stronę
        internetową: www.pol-skone.com.pl. Na stronie są też adresy dealerów.

&#62 Drzwi z CALA mają 3-letnią gwarancje, podczas gdy te drugie tylko rok ( i są
        &#62 troszkę tańsze - CAL ok. 1300, a oni -ok.1000 zl).
        &#62
        &#62 Pozdrawiam z nadzieją na szybki odzew
        &#62 Ola

• Gość: ds Re: DRZWI IP: 156.24.231.* 24.07.01, 17:33
        Nie wiem na jakich drzwiach Ci konkretnie zalezy i czy masz troche czasu na to.
        Mam namiary na stolarza, ktory robi naprawde ladne drzwi wewnetrzne, ktore
        kosztuja z oscieznica od 500 zl za sztuke.
        Osobiscie mam zamiar tam je zamowic. Moj kolega ma w swoim domu drzwi zrobione
        wlasnie przez tego stolarza. Niestety pochodzi on z Kurpiow i nie ma bynajmniej
        stoiska na Bartckiej. Ale moim zdaniem drzwi sa naprawde ladne i solidne, a
        wzor mozna zaproponowac.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka