Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Koszty przy hipotece

    IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.08.06, 22:37
    Czy mógłby mi ktoś pomóc obliczyć koszty związane z zakupem mieszkania na
    kredyt. Mieszkanie w cenie 60000 zł, spółdzielcze własnościowe. Chodzi mi o
    wszelkie koszty, czyli koszty założenia i wpsiów do ksiąg wieczystych, opłaty
    skarbowe oraz opłaty u notariusza i tu kolejne pytanie: czy przy zakupie na
    współwłasność należy spisywać dwa akty notarialne a co za tym idzie dwa razy
    płacić. Współwłasność nie jest związana z małżeństwem.
    Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka