Gość: Marek
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
08.08.06, 22:37
Czy mógłby mi ktoś pomóc obliczyć koszty związane z zakupem mieszkania na
kredyt. Mieszkanie w cenie 60000 zł, spółdzielcze własnościowe. Chodzi mi o
wszelkie koszty, czyli koszty założenia i wpsiów do ksiąg wieczystych, opłaty
skarbowe oraz opłaty u notariusza i tu kolejne pytanie: czy przy zakupie na
współwłasność należy spisywać dwa akty notarialne a co za tym idzie dwa razy
płacić. Współwłasność nie jest związana z małżeństwem.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.