janiania 17.08.06, 11:45 ludzie z miasta chcą na wieś a mieszkańcy wsi woli mieszkać w mieście. wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3553513.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
idla7 Re: gdzie mieszkać ; w miescie czy na wsi?? 17.08.06, 15:02 wolę mieszkanie w mieście nawet małe, Odpowiedz Link Zgłoś
mimika35 Re: gdzie mieszkać ; w miescie czy na wsi?? 23.08.06, 18:23 lisko dużego miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mkb Re: gdzie mieszkać ; w miescie czy na wsi?? IP: *.client.dsl.net 23.08.06, 20:02 Mieszkac tylko na wsi, ale wies musi miec dobre polaczenia komunikacyjne z miastem. Odpowiedz Link Zgłoś
mimika35 Re: a jak to inne Panie widzą, 23.08.06, 20:20 dawna wieś Wesoła obecnie Warszawa, www.zw.com.pl/apps/a/tekst.jsp?place=zw2_a_ListNews1&news_cat_id=11&news_id=93481 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nero Re: a jak to inne Panie widzą, IP: *.aster.pl 23.08.06, 22:42 Mieszkać na wsi a pracować w mieście.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: muminek Re: gdzie mieszkać ; w miescie czy na wsi?? IP: 212.180.138.* 24.08.06, 10:25 Ja ostatnio przeprowadziłem się na wieś (sam chciałem) i muszę powiedzieć, że decyzja była fatalna. Mieszkam pod Grodziskiem Mazowieckim, dość blisko stacji kolejowej. Niestety, dojazd pekasem oznacza gniecenie się w tłumie osób myjących się tylko w sobotę, w pociągu tłok, a to jeszcze wakacje. W dodatku pociąg dojeżdża tylko do Warszawy Zachodniej. Samochodem wcale nie jest lepiej, bo w Jankach i w Raszynie korek, o dojeździe Alejami w ogóle nie ma sensu myśleć, bo wyjeżdżając o ósmej w pracy będzie się o dziesiątej. Ogólnie rzecz biorą, porażka. Przyjemność mieszkania we własnym domu zupełnie nie rekompensuje trudów związanych z dojazdami. Jakimś wyjściem jest wyjazd bardzo wczesnym rankiem i powrót około 19, ale jaka to przyjemność, większość życia spędzić w pracy albo gdzieś na mieście. Odpowiedz Link Zgłoś
mimika35 Re: gdzie mieszkać ; w miescie czy na wsi?? 24.08.06, 10:38 może warto wrócić do miasta W-wy, ale ceny mieszkań. A do tego pompuje te mieszkania zagranica . Nawet Pakistan. Kiedy to spłacić. www.gazetaprawna.pl/?action=showNews&dok=1782.6.852.2.1.1.0.1.htm Odpowiedz Link Zgłoś
adasha Re: gdzie mieszkać ; w miescie czy na wsi?? 11.09.06, 08:45 spojrzałem na alegro na ceny nowych domów za drogo w w-wie, www.allegro.pl/item125684803_dom_jednorodzinny_warszawa_zacisze.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Grodzisk IP: *.aster.pl 11.09.06, 09:49 A dlaczego nie dojezdzasz wkd??? w gordzisku sa stacje poczatkowe i mozesz nawet sie zalapac na miejsce siedzace.wkd dojezdza dos rodniescia. moze troche dluzej jej to zajmuje ale zawsze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz po co ty pytanie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.06, 13:38 rownie dobrze mozna bylo zapytac: "czy mezczyzni wola blondynki?" ile ludzi,tyle opinii... czy wy juz naprawde nie macie o czym pisac? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiktor droga janino IP: 81.210.16.* 11.10.06, 15:14 spieszymy z odpowiedzia - otoz jesli jestes wiesniaczka to mieszkaj na wsi, a jesli mieszczka to w miesice. moze zdarzyc sie jeszcze ze jestes ze szlachty wtedy tylko dwor. z powazaniem Odpowiedz Link Zgłoś
joolanta Re: gdzie mieszkać ; w miescie czy na wsi?? 11.10.06, 19:16 w ciągu roku w mieście, latem na działeczce rekreacyjnej - to takie moje całkiem niezłe rozwiązanie:-))) Odpowiedz Link Zgłoś