Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    gdzie mieszkać ; w miescie czy na wsi??

    17.08.06, 11:45
    ludzie z miasta chcą na wieś a mieszkańcy wsi woli mieszkać w mieście.
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3553513.html
    Obserwuj wątek
      • idla7 Re: gdzie mieszkać ; w miescie czy na wsi?? 17.08.06, 15:02
        wolę mieszkanie w mieście nawet małe,
      • mimika35 Re: gdzie mieszkać ; w miescie czy na wsi?? 23.08.06, 18:23
        lisko dużego miasta.
      • Gość: mkb Re: gdzie mieszkać ; w miescie czy na wsi?? IP: *.client.dsl.net 23.08.06, 20:02
        Mieszkac tylko na wsi, ale wies musi miec dobre polaczenia komunikacyjne z
        miastem.
        • mimika35 Re: a jak to inne Panie widzą, 23.08.06, 20:20
          dawna wieś Wesoła obecnie Warszawa,

          www.zw.com.pl/apps/a/tekst.jsp?place=zw2_a_ListNews1&news_cat_id=11&news_id=93481
          • Gość: Nero Re: a jak to inne Panie widzą, IP: *.aster.pl 23.08.06, 22:42
            Mieszkać na wsi a pracować w mieście..
      • Gość: muminek Re: gdzie mieszkać ; w miescie czy na wsi?? IP: 212.180.138.* 24.08.06, 10:25
        Ja ostatnio przeprowadziłem się na wieś (sam chciałem) i muszę powiedzieć, że
        decyzja była fatalna. Mieszkam pod Grodziskiem Mazowieckim, dość blisko stacji
        kolejowej.

        Niestety, dojazd pekasem oznacza gniecenie się w tłumie osób myjących się tylko
        w sobotę, w pociągu tłok, a to jeszcze wakacje. W dodatku pociąg dojeżdża tylko
        do Warszawy Zachodniej. Samochodem wcale nie jest lepiej, bo w Jankach i w
        Raszynie korek, o dojeździe Alejami w ogóle nie ma sensu myśleć, bo wyjeżdżając
        o ósmej w pracy będzie się o dziesiątej.

        Ogólnie rzecz biorą, porażka. Przyjemność mieszkania we własnym domu zupełnie
        nie rekompensuje trudów związanych z dojazdami. Jakimś wyjściem jest wyjazd
        bardzo wczesnym rankiem i powrót około 19, ale jaka to przyjemność, większość
        życia spędzić w pracy albo gdzieś na mieście.
        • mimika35 Re: gdzie mieszkać ; w miescie czy na wsi?? 24.08.06, 10:38
          może warto wrócić do miasta W-wy, ale ceny mieszkań. A do tego pompuje te
          mieszkania zagranica . Nawet Pakistan. Kiedy to spłacić.


          www.gazetaprawna.pl/?action=showNews&dok=1782.6.852.2.1.1.0.1.htm
        • adasha Re: gdzie mieszkać ; w miescie czy na wsi?? 11.09.06, 08:45
          spojrzałem na alegro na ceny nowych domów za drogo w w-wie,
          www.allegro.pl/item125684803_dom_jednorodzinny_warszawa_zacisze.html
        • Gość: Kasia Grodzisk IP: *.aster.pl 11.09.06, 09:49
          A dlaczego nie dojezdzasz wkd??? w gordzisku sa stacje poczatkowe i mozesz
          nawet sie zalapac na miejsce siedzace.wkd dojezdza dos rodniescia. moze troche
          dluzej jej to zajmuje ale zawsze.
      • Gość: xyz po co ty pytanie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.06, 13:38
        rownie dobrze mozna bylo zapytac: "czy mezczyzni wola blondynki?"
        ile ludzi,tyle opinii...
        czy wy juz naprawde nie macie o czym pisac?
      • Gość: wiktor droga janino IP: 81.210.16.* 11.10.06, 15:14
        spieszymy z odpowiedzia - otoz jesli jestes wiesniaczka to mieszkaj na wsi, a
        jesli mieszczka to w miesice. moze zdarzyc sie jeszcze ze jestes ze szlachty
        wtedy tylko dwor.
        z powazaniem
        • Gość: bartunia wiktor trafiłeś w samo sedno IP: 62.233.191.* 11.10.06, 17:42
      • joolanta Re: gdzie mieszkać ; w miescie czy na wsi?? 11.10.06, 19:16
        w ciągu roku w mieście, latem na działeczce rekreacyjnej - to takie moje całkiem
        niezłe rozwiązanie:-)))

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka