Forum   bezcenny

bezcenny

(174 wyniki)
 • Nowa bluzka, kolejna sukienka i 40 spódnica kupiona w tajemnicy przed partnerem. Kobiety mają wiele pomysłów, żeby on nie dowiedział się, ile pieniędzy wydają na ciuchy. I choć panie czasami dręczą wyrzuty sumienia z powodu kłamstw, to jak mówią: mieć wymarzoną torebkę – bezcenne. uroda.onet.pl/moda/maz-nie-wie-ile-wydaje-na-ciuchy,1,5168774,artykul.html
 • Doszłam do wniosku, że rady forumowiczów są bezcenne. Bo gadać można dużo i długo. Ale rady osób, które coś mają za sobą, cos zrobiły - są najważniejsze. Ja się mogę wypowiedzieć w kwestii rozwodu - bo przeżyłam, przeszłam to. O wielu sprawach dowiedziałam się tutaj na forum. Łatwo pisac zrób to, zrób tamto. Ale tylko ten wie jak ciężko jest zacząć pisać jakiekolwiek pismo do sądu o cokolwiek - kto sam tego doświadczył. Przedemną długa droga jeszcze. Bo chyba moje piekiełko właśnie s...
 • Oglądam ja sobie tę telelewizyje i łoglądam. I tam od rana grajom i cosik wystawiajom. Pomyślałech ja sobie, coby też coś wystawić na licytacyję na tego całego Owsika. Chciałbym wystawić jaką rzecz bezcenną. Ino nie wiem co. Może mi kto doradzi, co jest bezcenne?
 • Założenie butów - 30 sek. Spacer do lokalu wyborczego - 600 sek. Oddanie głosu - 120 sek. Mina Kaczora.... - BEZCENNE...!!!
 • zwłaszcza w weekend... www.youtube.com/watch?v=uvZylwdMeCQ&feature=youtu.be
 • Dziwne, że Pani Katarzyna nie przyczepiła się do Pure tam też cennika nie ma. Ale ok by rozjaśnić sytuację napiszę, że karnety za 49 zł obowiązują tylko w weekendy i dotyczą jedynie siłowni. Karnet na siłownie na cały miesiąc kosztuje 109 zł. Siłownie i fitness to wydatek 139 zł tak samo jak te Aqua coś tam. Karnet Open 189 zł.
 • www.policyjni.pl/Policyjni/1,91152,6803909,Bezcenne_dzielo_sztuki_wrocilo_do_Polski.html Po 14 latach od kradzieży zabytkowa rzeźba wróciła do Polski. XV- wieczna drewniana figura przedstawia Matkę Boską trzymającą na kolanach martwego Jezusa. W 1995 roku został skradziona z kościoła na Opolszczyźnie, dwa lata temu odnalazła się w Niemczech. Zabytkowa Pieta - drewniana rzeźba z ok. 1420-30 roku 14 lat temu została skradziona z parafii pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Świe...
 • reklama chłama
 • bardzo dobra wiadomosc, super
 • Na kogo oddacie swój bezcenny głos w przyszłym miesiącu??? Bo ja nie zagłosuję już na Zalewskiego, lecz na kogoś z PO!
 • Dziewczyny piszcie jakie rzeczy okazały sie dla Was bezcenne, bez których nie obeszłybyście sie przy niemowlaku a jakie okazały sie zbyteczne? Może jakies przyszłe mamusie skorzystają z naszego doświadczenia. Dla mnie bezcenny okazał sie laktator a całkowitą klapą karuzela z projektorem fisher price!
 • Czyżby to był spadek po księdzu Ludwiku Ruczka (1814-1896), kolbuszowskim proboszczu, pośle do Sejmu Krajowego we Lwowie( od 3 kwietnia 1861). Bibliofila, który zgromadził sporą bibliotekę, zwłaszcza z zakresu teologii i historii, a także kolekcjonerze obrazów oraz litografii polskich królów i bohaterów narodowych. Miejmy nadzieję, że kolbuszowska publiczna biblioteka w miarę szybko udostępni wykaz publikacji przyjętych okresowo do zbioru. Jest to imponująca kolekcja , uwzględniając tylko i...
 • już Rostowską bęc w czerwone łapska zaczyna się pchac.Tak jak kiedys pchano nieboszczke3 Unię dwojga imion.Jak wpadla w czerwone łapska ,zgodnie z życzeniem michnika to wylądowała na śmietnikuChoćby stosunek do aborcji czy homosi pokazuje że dla poslanki ,kalisz i olejniczak to zle towarzystwo.A może madry pismak napisze ze u prezydenta powinni sie spotykac tacy n.p. ekspercii jak marszalek sejmu Jurek czy byly min.Rokita plus poslanka Rostowska.
 • Biorę za każdą kasę, jeszcze kopie zrobię a potem otworzę zapraszam na Strzelnicę - ulicę Strzelnica oczywiście. Zydorowi już całkiem na mózg padło.
 • Korekta uszu, suknia a’ la ślubna, limuzyna do kościoła i quad w prezencie – to coraz częściej obowiązkowy zestaw komunijny. Za wszystko zapłacisz kartą kredytową, ale gdzie w tym wszystkim bezcenne duchowe przeżycie?
 • Bezcenny relikwiarz z kośćmi błogosławionej Marii Merkert zniknął z kaplicy w nyskiej katedrze - informuje "Nowa Trybuna Opolska" w swoim serwisie internetowym. Brak relikwiarza odkrył prałat Mikołaj Mróz w poniedziałek przed południem. Policja rozpoczęła już śledztwo w sprawie zniknięcia relikwiarza. Figurka ma około 30 cm wysokości i jest wykonana z brązu - czytamy w serwisie nto.pl. Taką zbrodnią, kradzieżą świętego ułamka kości powinien zająć sie Interpol i agent 007 JKM.-:) Tak ...
 • odebrać dziecko ubogim rodzicom - chwalebne ! zamknąć w więzieniu pijanego rowerzystę - zaszczytne ! wyrzucić rodzinę z mieszkania na bruk - sprawiedliwe ! oddać dom Niemce - uczciwe ! ukarać lewackich bandziorów z Niemiec - .... trudne? kłopotliwe? wstydliwe? A Tusk pręży muskuły!!! Na dzieci, bezrobotnych i pijaczków ???

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się