Forum   magazynową

magazynową

(3 wyniki)
  • Jak ja tego nie cierpię - a wiecie dlaczego bo nie ma wtedy w odpowiedniej ilości towaru dla klienta!! A co najgorsze , że to handlowcom za to się dostaje bezpośrednio od klienta . Nawet uwagi klientów napisane nic nie pomagają! A może to wina kierownictwa , że nie potrafi zamawiać towaru wodpowiednich ilościach i na czas??? Jak ktoś sobie z tym problemem nie daje rady , dla mnie jest zbyteczny i powinno się takie osoby zdegradować!!!!
  • Jak w temacie :) ciekawi mnie jak duże jest zapotrzebowanie w chwili obecnej na operatorów wózków widłowych w Poznaniu. Czy jest szansa na zatrudnienie dla osoby uczącej się w liceum zaocznym, bez doświadczenia lub o krótkim doświadczeniu ( około 2-3 miesięcy) na danym stanowisku? Ile mniej więcej mogą wynosić zarobki początkującego OWW? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
  • Ile mozna dostac na takim badz podobnym stanowisku? Mam tu na mysli osobe z wyzszym, biegla znajomoscia angielskiego, kilkuletnim doswiadczeniem na podobnym stanowisku za granica, w miedzynarodowej firmie logistycznej. Przykladowy zakres obowiazkow: * centralna kontrola zamówień towarów dokonywanych z poziomu oddziałów, * zarządzanie przesunięciami międzymagazynowymi, * nadzór nad likwidacjami towaru, * nadzór nad inwentaryzacjami. * etc ;) Pytanie dotyczy du...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się