Gość: Tomek
IP: *.sigma.com.pl
13.11.01, 14:06
Zastanawiam sie nad kupnem mieszkania od Mostostalu w II etapie na Odkrytej.
Pierwszy etap juz stoi. Ceny sa u nich nieco wyzsze niz srednia tarchominska.
Pytanie do mieszkancow osiedla: czy warto? Czy jestescie zadowoleni z
Mostostalu? CZy wyzsza cena nie idzie w parze z wyzsza jakoscia? Bede wdzieczny
za wszelkie opinie.