Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    MOstostal na Odkrytej

    IP: *.sigma.com.pl 13.11.01, 14:06
    Zastanawiam sie nad kupnem mieszkania od Mostostalu w II etapie na Odkrytej.
    Pierwszy etap juz stoi. Ceny sa u nich nieco wyzsze niz srednia tarchominska.
    Pytanie do mieszkancow osiedla: czy warto? Czy jestescie zadowoleni z
    Mostostalu? CZy wyzsza cena nie idzie w parze z wyzsza jakoscia? Bede wdzieczny
    za wszelkie opinie.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka