Forum   zarządca

zarządca

(4 wyniki)
  • Jak Wam wiadomo, zmienił się dyrektor główny Castoram na Polskę. Został nim człowiek, który wg tego co się mówi, był zarządcą sieci Biedronka. Już krążą przeróżne plotki co ten pan powiedział, jaki ma stosunek do starych i doświadczonych pracowników, i jak to nam źle teraz będzie... Że nie będzie "trzynastki", ze jak nie będzie "trzynastki", to i "RPE" pewno też nie będzie, że będziemy zarabiać tyle co w Leroy Merlin... Warto w nie wierzyć czy nie czas pokaże. Co widać już teraz? Znow...
  • Jak ksztaltuje sie rynek pracy? Mam w planie studia podyplomowe z jednej (lub z obu) tych specjalnosci. Czy macie rozeznanie w tej sprawie?
  • www.polskatimes.pl/warszawa/pieniadze/141548,zarzad-pko-dostanie-podwyzke,id,t.html Ciekawe czy też będzie to podwyżka rzędu ŚREDNIO 2,5 % ? ;) Bo jeśli nie to i może pracownicy niech też dostaną takie podwyżki jak nowy zarząd.
  • Czy jest tu ktoś z BAM-u? Ja pracuję w łódzkim Bamie. Koszmar, przełożeni okropni, nas administratorów traktują jak zło konieczne. Ciągle straszą zwolnieniami. A nasze premie dostają zarządcy. Kiedy to się skończy? Czy w innych BAM-ach tez tak jest jak w łódzkim?
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się