Gość: bianna
IP: *.tdi.tktelekom.pl
27.04.07, 13:57
Szukam, szukam i nigdzie nie mogę znaleźć jednoznacznych informacji. Właśnie
sprzedaję działkę, którą nabyłam w zeszłym roku. Cena sprzedaży jest wyższa
niż zakupu. Jak wygląda kwestia zapłaty podatku dochodowego? Czy w takim
przypadku także muszę go zapłacić? Jeżeli tak to ile to procent? Nadmieniam,
że zaraz po sprzedaży działki zakupuję mieszkanie.