Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Sprzedaż działki

    IP: *.tdi.tktelekom.pl 27.04.07, 13:57
    Szukam, szukam i nigdzie nie mogę znaleźć jednoznacznych informacji. Właśnie
    sprzedaję działkę, którą nabyłam w zeszłym roku. Cena sprzedaży jest wyższa
    niż zakupu. Jak wygląda kwestia zapłaty podatku dochodowego? Czy w takim
    przypadku także muszę go zapłacić? Jeżeli tak to ile to procent? Nadmieniam,
    że zaraz po sprzedaży działki zakupuję mieszkanie.
    Obserwuj wątek
      • Gość: thesopranos Re: Sprzedaż działki IP: 192.193.245.* 27.04.07, 17:02
        nie wykazuj czasem zysku - w akcie wpisz kwote taka sama za jaka kupilas - po
        co masz placic podatek? bez sensu

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka