Forum   deficytu obrotów

deficytu obrotów

(3 wyniki)
  • Piszę na ten temat już od dawna. Polskę czeka katastrofa gospodarcza z powodu ZAWYŻONEGO kursu złotego. To on wyłącznie jest odpowiedzialny za RUINĘ polskiego eksportu co wyraznie widać w analizie salda obrotów.Ręce opadają kiedy czyta się opinie idiotów typu Gadomski czy Jankowiak publicznie nawołujących do czekania i biernego przypatrywania się jak "rynek" wykańcza polskie finanse. Zapamientajmy nazwiska tych wszystkich" Jankowiaków""Balcerowiczw" "Winieckich" i innego barachła...
  • Polska gospodarka to bankrut!!!! Pdziękujmy silnemu złotemu oraz neoliberalnym,balcerowiczowskim padalcom. Mam nadzieję,że kiedyś ich wszystkich rozliczymy za zrujnowanie polskiej gospodarki.
  • Jak jest dobrze , to jest żle, jak jest żle to jest dobrze, czekam na pana Jankowiaka analtyka polityka, czy jest już żle jak ten Pan sobie życzy, czy jest lepiej o czym lepiej nie mowić. A może te wszystkie opnie są zbędne skoro i tak musiu być żle, bo tak sobie życzy salon prawicy i pierwsza doma opozycji Pani profesor Staniszkis matka rządów solidarnościowych, która zszczyca w radiowej trójce spragnionych wieści obywateli trzeciej RP.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się