Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Problem sąsiedzki ...pomocy

    22.01.08, 08:47
    Problem natury raczej prawnej. Konfliktowy bo sąsiedzka sprawa.
    Dawno temu pobudowałam płot murowany, za zgodą sąsiada, za zgodą
    gminy, przez wiele lat było ok. Teraz jest problem - sąsiad zrobił
    sobie kostke na całym podwórku ale nie zrobił przy murze zadego
    przykanalika i nasz plot zaczal sie przechylac na naszą stronę,
    sąsiada to kompletnie nie obchodzi. Co mam robic, czy czekac jak
    kompletnie sie przewróci ....ale co potem, przeciez znajac sasiada
    ten powie ze to nie byla jego wina. Prosze o rade, prosze o pomoc
    Obserwuj wątek
      • annajustyna Re: Problem sąsiedzki ...pomocy 25.01.08, 18:25
        Proponowalabym wystapic z pismem do sasiada z prosba o naprawienie wspolnego
        ogrodzenia z zaznaczeniem przyczyny takiego stanu rzeczy (kopia dla siebie + do
        sasiada wyslac pismo poleconym, nejlepiej z potwierdezniem odbioru). Jak sasiad
        nie zareaguje - odpowiednie pismo do urzedu gminy. A jakby co, to niestety sad
        cywilny:((((
      • poczesia Re: Problem sąsiedzki ...pomocy 30.01.08, 11:24
        Problem po sasiedzku to duzy problem,bo sasiada nie zmienisz.Moze
        tez wyloz kostke w identyczny sposob,mur runie i wtedy wspolnie
        bedziecie musieli cos zaradzic.Najlepiej zlecic sprawe temu samemu
        fachowcowi co sasiad...
      • Gość: aqq Re: Problem sąsiedzki ...pomocy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.08, 20:58
        ale ty napisalas że ten płot zbudowałas jesli sie zawali to sąsiad
        może miec to gdzies i zrobi to najnizym kosztem zakladając siatke wg
        mnie to jest twójproblem a nie jego

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka