Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    PRUSZKÓW KONA

    27.08.03, 14:09
    odwiedziłem dziś forum pruszkowskie (mieszkam tam) i załamałem sie liczbą
    > postów. gdzie są wszyscy?? wstyd!!! nikt sie nie interesuje forum
    > pruszkowskim, pomyślałem że apel na innym forum może pomóc, wierzę że
    > się nie pomyliłem.
    > obecnie jest tam 406 postów!!!!, dla porównania:
    > żyrardów 1411
    > ciechanów 1179
    > sochaczew 3754
    > Ełk (6897)
    >
    > nie wierzę że nikt sie nie interesuje tym co dzieje sie w tym mieście.
    > czy rzeczywiście jest tu tak beznadziejnie że nawet pogadać (popisać) o
    > niczym nie można????
    >
    > pomożecie???
    > link poniżej dla leniwych
    >
    > forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=132
    >
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka