Gość: ewa
IP: *.kolornet.pl / 192.168.2.*
29.08.03, 19:06
Właśnie się dowiedziałamm, że na mojej budowie postawili już wiechę, jutro
będę widziałą się z wykonawcą ( brygada górali ). Czy powinnam zjawić się
np. z ... butelką wódki ??? Czy wypada, a może trzeba się inaczej zachować ?
Tylko jak ? Pomóżcie - PILNIE!!!