Dodaj do ulubionych

PARKOWANIE POD PRZEDSZKOLEM

16.02.09, 15:37
UPRZEJMIE PROSZĘ O NIE PARKOWAĆ NA TERENIE POD PRZEDSZKOLEM. TEREN
TEN NALEŻY DO PRZEDSZKOLA. NIE JEST W TEJ CHWILI OGRODZONY , CO NIE
ZNACZY, ŻE NALEZY STAWIAC AUTO TUŻ POD DRZWIAMI.
Obserwuj wątek
    • maly_ale_wariat Re: PARKOWANIE POD PRZEDSZKOLEM 16.02.09, 17:53
      Urzejmie informuje o zrozumieć .
      • gwiazdzisci [...] 16.02.09, 21:34
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • yonyo Cenzura bo... 18.02.09, 11:03
          ...można i kulturalnie i dosadnie. Wszystko inne będzie kasowane.
    • montanna Re: PARKOWANIE POD PRZEDSZKOLEM 16.02.09, 19:05
      PROSZĘ NIE PARKOWAĆ.
    • rookie7 Re: PARKOWANIE POD PRZEDSZKOLEM 15.03.09, 19:08
      wydaje mi sie ze dopóki ktos rzeczywiście nie zastawia bezmyślnie
      wejścia do przedszkola to nie ma problemu. auta stojące pod lampami
      nie stwarzają żadnego zagrożenia, a osiedle oraz okolica dookoła
      niego nie ma wystarczającej liczby miejsc parkingowych (chyba ze
      powstania jakaś alternatywa). dlatego jeśli jedna i druga strona
      wykaże trochę zrozumienia krzywda nikomu sie nie stanie.
    • msp04 Re: PARKOWANIE POD PRZEDSZKOLEM 21.04.09, 16:15
      Hm, piękny płot... Chociaż faktem jest, że niektórzy parkowali przed
      samymi drzwiami. Szkoda jednak, że nie udało się tam postawić
      jakichś gazonów z kwiatami itp. To by uniemożliwiło wjazd, a
      jednocześnie poprawiłoby coraz bardziej wątpliwą estetykę naszego
      osiedla.
      • arnoldpromyk Re: PARKOWANIE POD PRZEDSZKOLEM 21.04.09, 22:03
        Witam,
        Nie kombinujcie z tymi gazonami, bo tam powstaje placyk zabaw dla
        przedszkolaków, a poza tym właścicielka wynajmuje ten lokal wraz z
        gruntem, który odgradza. Obciążanie tej Pani odpowiedzialnością za
        brak miejsc parkingowym nie jest w porządku.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka