montanna 16.02.09, 15:37 UPRZEJMIE PROSZĘ O NIE PARKOWAĆ NA TERENIE POD PRZEDSZKOLEM. TEREN TEN NALEŻY DO PRZEDSZKOLA. NIE JEST W TEJ CHWILI OGRODZONY , CO NIE ZNACZY, ŻE NALEZY STAWIAC AUTO TUŻ POD DRZWIAMI. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maly_ale_wariat Re: PARKOWANIE POD PRZEDSZKOLEM 16.02.09, 17:53 Urzejmie informuje o zrozumieć . Odpowiedz Link Zgłoś
gwiazdzisci [...] 16.02.09, 21:34 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
yonyo Cenzura bo... 18.02.09, 11:03 ...można i kulturalnie i dosadnie. Wszystko inne będzie kasowane. Odpowiedz Link Zgłoś
rookie7 Re: PARKOWANIE POD PRZEDSZKOLEM 15.03.09, 19:08 wydaje mi sie ze dopóki ktos rzeczywiście nie zastawia bezmyślnie wejścia do przedszkola to nie ma problemu. auta stojące pod lampami nie stwarzają żadnego zagrożenia, a osiedle oraz okolica dookoła niego nie ma wystarczającej liczby miejsc parkingowych (chyba ze powstania jakaś alternatywa). dlatego jeśli jedna i druga strona wykaże trochę zrozumienia krzywda nikomu sie nie stanie. Odpowiedz Link Zgłoś
msp04 Re: PARKOWANIE POD PRZEDSZKOLEM 21.04.09, 16:15 Hm, piękny płot... Chociaż faktem jest, że niektórzy parkowali przed samymi drzwiami. Szkoda jednak, że nie udało się tam postawić jakichś gazonów z kwiatami itp. To by uniemożliwiło wjazd, a jednocześnie poprawiłoby coraz bardziej wątpliwą estetykę naszego osiedla. Odpowiedz Link Zgłoś
arnoldpromyk Re: PARKOWANIE POD PRZEDSZKOLEM 21.04.09, 22:03 Witam, Nie kombinujcie z tymi gazonami, bo tam powstaje placyk zabaw dla przedszkolaków, a poza tym właścicielka wynajmuje ten lokal wraz z gruntem, który odgradza. Obciążanie tej Pani odpowiedzialnością za brak miejsc parkingowym nie jest w porządku. Odpowiedz Link Zgłoś