Gość: pupka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.11.06, 13:14 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: rrr Re: Awans Polski na 22. miejsce rankingu FIFA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.06, 13:38 LOL roku - Nigeria dziwiąta , 100x lepsza jest WKS z Drogbą i Dindanem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: późna pobudka Re: Awans Polski na 22. miejsce rankingu FIFA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.06, 14:01 a Pimpong na którym? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MJ Re: Awans Polski na 22. miejsce rankingu FIFA IP: *.adsl.inetia.pl 22.11.06, 14:03 eeeee.Na MS nawet z grupy nie wyszli,a wczesniej to nibyc czym sie wyroznili na tle innych karjow afrykanskich? Nic nie zdzialali w tych turniejach afrykanskich...Co do Nigerii to fakt,iz 9 miejsce to przesada... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lu bo z grupy wychodzi 16 druzyn IP: *.ds16.agh.edu.pl 22.11.06, 14:18 do mistrzostw wchodzi 32. 16<22<32 wszystko sie zgadza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: G Re: Awans Polski na 22. miejsce rankingu FIFA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.06, 16:46 "Ostatnie zwycięstwa" - jakie zwycięstwa, chyba jedno zwycięstwo (z Belgią) od czasu ostatniego ogłoszenia rankingu w październiku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gelo666 Re: Awans Polski na 22. miejsce rankingu FIFA IP: 82.139.44.* 22.11.06, 18:59 Bo to nie jest tylko z tego roku !! Nie wiem czy pamietasz jak grała Nigeria w 98' !! wtedy pewnie sporo skoczyla do góry ... za tamtych czasów grała świetnie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
patman Kazachstanowi może pomóc tylko jedno 22.11.06, 14:15 Muszą wziąć Borata do składu. Odpowiedz Link Zgłoś
tmkmk a co z karnym Boruca? 22.11.06, 14:17 za wczorajsza obrone karnego przez Boruca mogliby nas wpuscic do dwudziestki;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sbt Re: a co z karnym Boruca? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.06, 15:38 a co to ma wspolnego z reprezenatcja pajacu?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: peter Re: a co z karnym Boruca? IP: *.adsl.alicedsl.de 22.11.06, 15:55 Bardzo powaznie podchodzisz do sprawy, przydaloby ci sie troche luzu. Odpowiedz Link Zgłoś
patman Fajnie od razu komuś dowalić? 22.11.06, 19:09 Widać masz jakieś problemy ze sobą, ale tu nie jest poradnia psychiatryczna, żebyś wylewał swoje żale. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: licznik FIFA nie uznaje Listkiewicza ? :D IP: 83.238.11.* 22.11.06, 16:02 zobaczcie president :D fifa.com/en/organisation/confederations/associationdetails/0,1483,POL,00.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kris Zlikwidować ten chory ranking IP: *.media4.pl 22.11.06, 17:59 Powinni zrezygnować z takich głupot jak ten ranking. Drużyny znacznie lepsze z trudem pną się do góry, a te przeżywające gorsze czasy (Czesi) trzymają się twardo. www.bestnews.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: umiem liczyc Nie bylo wiekszych zmian? A skok Rosji o 10 miejsc IP: 216.141.135.* 22.11.06, 18:49 to pryszcz? (z 33. na 23.) I jakim cudem tak sie stalo - za pomoca szantazu cenami gazu/ropy ? Moze ktos zna przyczyne ... jedno, zo mnie mile zaskoczylo to brak USA w pierwszej 30. (jeszcze niedawno byli stalym bywalcem pierwszej 10.) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: umiem liczyc Kuba na 46. miejscu (w pazdzierniku skok o 22.) ! IP: 216.141.135.* 22.11.06, 19:14 a Uzbekistan na 45. (skok o 14), zas za nimi takie "slabe" reprezentacje jak: 50. Norwegia 51. Korea Pld. 52. Finlandia 53. Belgia i nie trzeba komentarza n/t tego rankingu: www.fifa.com/en/mens/statistics/index/0,2548,All-Nov-2006,00.html Jak mozna w ciagu miesiaca (!) awansowac o 22 pozycje ??? Moze Castro nawrocil sie do Boga (czyt. dal duza lapowe Blatterowi) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: braat1 Re: Kuba na 46. miejscu (w pazdzierniku skok o 22 IP: *.chello.pl 22.11.06, 20:39 A wiesz moze jak sie liczy ten ranking?? A jak juz sie dowiesz to moze zaproponujesz w nim zmiany, zeby lepiej oddawal rzeczywistosc. Poki co zasady przyznawania punktow sa jasne i to jest w tym rankingu najlepsze. Nie ma miejsc na kumoterstwo i uznaniowość. Odpowiedz Link Zgłoś