Dodaj do ulubionych

Awans Polski na 22. miejsce rankingu FIFA

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.11.06, 13:14
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • Gość: rrr Re: Awans Polski na 22. miejsce rankingu FIFA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.06, 13:38
      LOL roku - Nigeria dziwiąta , 100x lepsza jest WKS z Drogbą i Dindanem
      • Gość: późna pobudka Re: Awans Polski na 22. miejsce rankingu FIFA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.06, 14:01
        a Pimpong na którym?
      • Gość: MJ Re: Awans Polski na 22. miejsce rankingu FIFA IP: *.adsl.inetia.pl 22.11.06, 14:03
        eeeee.Na MS nawet z grupy nie wyszli,a wczesniej to nibyc czym sie wyroznili na
        tle innych karjow afrykanskich? Nic nie zdzialali w tych turniejach
        afrykanskich...Co do Nigerii to fakt,iz 9 miejsce to przesada...
        • Gość: lu bo z grupy wychodzi 16 druzyn IP: *.ds16.agh.edu.pl 22.11.06, 14:18
          do mistrzostw wchodzi 32. 16<22<32 wszystko sie zgadza.
      • Gość: G Re: Awans Polski na 22. miejsce rankingu FIFA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.06, 16:46
        "Ostatnie zwycięstwa" - jakie zwycięstwa, chyba jedno zwycięstwo (z Belgią) od
        czasu ostatniego ogłoszenia rankingu w październiku.
      • Gość: Gelo666 Re: Awans Polski na 22. miejsce rankingu FIFA IP: 82.139.44.* 22.11.06, 18:59
        Bo to nie jest tylko z tego roku !! Nie wiem czy pamietasz jak grała Nigeria w
        98' !! wtedy pewnie sporo skoczyla do góry ... za tamtych czasów grała świetnie ;)
      • mgzim Re: Awans Polski na 22. miejsce rankingu FIFA 22.11.06, 20:17
    • patman Kazachstanowi może pomóc tylko jedno 22.11.06, 14:15
      Muszą wziąć Borata do składu.
    • tmkmk a co z karnym Boruca? 22.11.06, 14:17
      za wczorajsza obrone karnego przez Boruca mogliby nas wpuscic
      do dwudziestki;-)
      • Gość: sbt Re: a co z karnym Boruca? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.06, 15:38
        a co to ma wspolnego z reprezenatcja pajacu??
        • Gość: peter Re: a co z karnym Boruca? IP: *.adsl.alicedsl.de 22.11.06, 15:55
          Bardzo powaznie podchodzisz do sprawy,
          przydaloby ci sie troche luzu.



        • patman Fajnie od razu komuś dowalić? 22.11.06, 19:09
          Widać masz jakieś problemy ze sobą, ale tu nie jest poradnia psychiatryczna, żebyś wylewał swoje żale.
    • Gość: licznik FIFA nie uznaje Listkiewicza ? :D IP: 83.238.11.* 22.11.06, 16:02
      zobaczcie president :D

      fifa.com/en/organisation/confederations/associationdetails/0,1483,POL,00.html
    • Gość: kris Zlikwidować ten chory ranking IP: *.media4.pl 22.11.06, 17:59
      Powinni zrezygnować z takich głupot jak ten ranking. Drużyny znacznie lepsze z
      trudem pną się do góry, a te przeżywające gorsze czasy (Czesi) trzymają się twardo.

      www.bestnews.pl
    • Gość: umiem liczyc Nie bylo wiekszych zmian? A skok Rosji o 10 miejsc IP: 216.141.135.* 22.11.06, 18:49
      to pryszcz? (z 33. na 23.) I jakim cudem tak sie stalo - za pomoca szantazu
      cenami gazu/ropy ? Moze ktos zna przyczyne ...
      jedno, zo mnie mile zaskoczylo to brak USA w pierwszej 30. (jeszcze niedawno
      byli stalym bywalcem pierwszej 10.)
    • Gość: umiem liczyc Kuba na 46. miejscu (w pazdzierniku skok o 22.) ! IP: 216.141.135.* 22.11.06, 19:14
      a Uzbekistan na 45. (skok o 14), zas za nimi takie "slabe" reprezentacje jak:
      50. Norwegia
      51. Korea Pld.
      52. Finlandia
      53. Belgia
      i nie trzeba komentarza n/t tego rankingu:
      www.fifa.com/en/mens/statistics/index/0,2548,All-Nov-2006,00.html
      Jak mozna w ciagu miesiaca (!) awansowac o 22 pozycje ???
      Moze Castro nawrocil sie do Boga (czyt. dal duza lapowe Blatterowi)
      • Gość: braat1 Re: Kuba na 46. miejscu (w pazdzierniku skok o 22 IP: *.chello.pl 22.11.06, 20:39
        A wiesz moze jak sie liczy ten ranking?? A jak juz sie dowiesz to moze
        zaproponujesz w nim zmiany, zeby lepiej oddawal rzeczywistosc. Poki co zasady
        przyznawania punktow sa jasne i to jest w tym rankingu najlepsze. Nie ma miejsc
        na kumoterstwo i uznaniowość.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka