Dodaj do ulubionych

A co będzie jak Biedroniowi

02.12.14, 12:17
prezydentura Słupska nie wyjdzie?
Znając jego ekonomiczny infantylizm, całkiem jest to prawdopodobne.
Już coś mówił o likwidacji bazy lotniczej.
Spadnie porażka na gejów?
M.
Obserwuj wątek
    • camille_pissarro Re: A co będzie jak Biedroniowi 02.12.14, 12:20
      Dlaczego ma spaść na LGBT ? Odpowiedzialność za to bierze III RP wraz z jej demiurgiem z Czerskiej :-) to chyba oczywiste.
      • 1tobi Re: A co będzie jak Biedroniowi 02.12.14, 12:28
        Idąc twoim tokiem rozumowania tam gdzie kuleje służba zdrowia - lekarz, tam gdzie bezrobocie -przedsiębiorca ...eureka, jakie proste ,Nobel.
        • zoil44elwer Re: A co będzie jak Biedroniowi 02.12.14, 13:06
          1tobi napisał:

          > Idąc twoim tokiem rozumowania tam gdzie kuleje służba zdrowia - lekarz, tam gd
          > zie bezrobocie -przedsiębiorca ...eureka, jakie proste ,Nobel.
          Co lekarz ma wspólnego ze służbą zdrowia?Zdrowymi się zupełnie nie interesuje,a chorymi za takie stawki NFZ (publiczne) to niech Judymy i Samarytaniny tylko połowicznie(50%) a druga połowa to,usługa pogrzebowa.
          • 1tobi Re: A co będzie jak Biedroniowi 02.12.14, 15:11
            zoil44elwer napisał:


            >
            >
            > Co lekarz ma wspólnego ze służbą zdrowia?
            >

            sorki
            , wyglupilem się.
      • adam111115 Re: A co będzie jak Biedroniowi 02.12.14, 12:35
        Ktoś kto za ciebie kamilku wziął odpowiedzialność też nie dal rady
      • sclavus Re: A co będzie jak Biedroniowi 02.12.14, 13:47
        nie demiurg, tylko paranoik...
        nie III RP, tylko IV...
        i nie z Czerskiej, tylko z Nowogrodzkiej...
        ... reszta się zgadza!
      • kaczaglina cywilizacja nie uznaje wolaka przezesa? 02.12.14, 14:38
        smeicia ponizaja na achodzie? hehehe
    • snajper55 Re: A co będzie jak Biedroniowi 02.12.14, 12:26
      mariner4 napisał:

      > prezydentura Słupska nie wyjdzie?
      > Znając jego ekonomiczny infantylizm, całkiem jest to prawdopodobne.
      > Już coś mówił o likwidacji bazy lotniczej.
      > Spadnie porażka na gejów?

      A nie na blondynów? Przecież to blondyn.

      S.
    • remez2 Re: A co będzie jak Biedroniowi 02.12.14, 12:53
      mariner4 napisał:

      > prezydentura Słupska nie wyjdzie?
      > Znając jego ekonomiczny infantylizm, całkiem jest to prawdopodobne.
      > Już coś mówił o likwidacji bazy lotniczej.
      > Spadnie porażka na gejów?
      Nie. Na marynarzy wysokogórskich.
      • veglie Re: A co będzie jak Biedroniowi 02.12.14, 12:57
        :D
        • wsk175 Re: A co będzie jak Biedroniowi 02.12.14, 13:13
          A jak mu się uda ? i będzie dobrym prezydentem?
          • religijnych.uczuc.obraza Re: A co będzie jak Biedroniowi 02.12.14, 13:14
            To mariner zostanie gejem.
            • remez2 Re: A co będzie jak Biedroniowi 02.12.14, 13:32
              religijnych.uczuc.obraza napisał:

              > To mariner zostanie gejem.
              :-)))
          • volupte Re: A co będzie jak Biedroniowi 02.12.14, 13:22
            To znaczy ze wtoje proroctwo sie spełni.:-)
      • zoil44elwer Re: A co będzie jak Biedroniowi 02.12.14, 14:15
        remez2 napisał:

        > mariner4 napisał:
        >
        > > prezydentura Słupska nie wyjdzie?
        > > Znając jego ekonomiczny infantylizm, całkiem jest to prawdopodobne.
        > > Już coś mówił o likwidacji bazy lotniczej.
        > > Spadnie porażka na gejów?
        > Nie. Na marynarzy wysokogórskich.
        A Flisacy na Dunajcu ?
      • man_sapiens Re: A co będzie jak Biedroniowi 02.12.14, 19:48
        > Nie. Na marynarzy wysokogórskich.
        Nudne to twoje trollowanie.
        • remez2 Re: A co będzie jak Biedroniowi 02.12.14, 20:58
          man_sapiens napisał:

          > > Nie. Na marynarzy wysokogórskich.
          > Nudne to twoje trollowanie.
          I kto to mówi? :-)))
    • volupte Re: A co będzie jak Biedroniowi 02.12.14, 13:20
      Oczywiście , bedą ich wieszać:-) Za bardzo komuszy ten Biedroń , aby potrafił dobrze miastem zarządzać. Zobaczymy.
      • sverir Re: A co będzie jak Biedroniowi 02.12.14, 13:39
        > Za bardzo komuszy ten Biedroń , aby potrafił dobrze miastem zarządzać. Zobaczymy.

        Na poziomie gmin komuch czy liberał nie ma takiego znaczenia - może zrobić tyle, ile mu ustawa pozwoli i musi zrobić to, co ustawa mu nakazuje.
    • wiosnaludzikow Re: A co będzie jak Biedroniowi 02.12.14, 13:26
      Prostak może kojarzyć sukces lub klęskę Biedronia jako sukces lub klęskę geyów. To prawda.
      • mariner4 A znasz bajeczkę o wężu? 02.12.14, 17:05
        M.
        • wiosnaludzikow Już spier........ 02.12.14, 20:47
          Dobry jesteś w tych gimnazjalnych figurach polemicznych.
          Znam inną bajkę na podobny temat bo w przeciwieństwie do Ciebie gimnazjum mam już za sobą.
          Przychodzi Himilsbach z Maklakiewiczem do SPATiF
          Wiele lat temu znany aktor, naturszczyk, alkoholik – Jan Himilsbach kompletnie pijany wszedł do kawiarni SPATIFu, kultowego miejsca w Warszawie, w którym spotykali się znani intelektualiści , inteligenci tamtych czasów. Himilsbach wszedł i krzyczy na głos: „Inteligenci, wypie...ć!” Wówczas, na te słowa wstał Gustaw Holoubek i powiedział: „Nie wiem jak Państwo, ale ja wypie...m”.
          ...nie za trudne ?
          • mariner4 Mnie nie przeszkadzasz, ale 02.12.14, 21:33
            szanuję Twój wybór. Tylko przypominam.
            M.
            • wiosnaludzikow Re: Mnie nie przeszkadzasz, ale 02.12.14, 21:38
              mariner4 napisał:

              > szanuję Twój wybór. Tylko przypominam.
              > M.
              Ja natomiast nie lubię przebywać w środowisku agresywnych i sfrustrowanych krańcowo prymitywów, prostaków. Tylko grzecznie wskazuję kim jesteś.
              • mariner4 Hm.... Grzecznie......... 02.12.14, 21:44
                Ja sobie tylko kpię. Do frustracji mi daleko.
                Nie jestem hipokrytą i przyznaję. Kaczyńskiemu życzę źle. Ale w końcu z tego nic nie wynika.
                Może zmienisz zdanie, jak 13 będą ofiary Twojego idola.
                Kaczor to kanalia.
                M.
                • wiosnaludzikow Re: Hm.... Grzecznie......... 03.12.14, 05:06
                  mariner4 napisał:

                  > Ja sobie tylko kpię.
                  Życząc komuś śmierci ? To kpina ?
                  > Może zmienisz zdanie, jak 13 będą ofiary Twojego idola.
                  Życzyć żle Kaczyńskiemu to coś innego jak życzyć śmierci. Podłość to najdelikatniejsze określenie jakie to można zastosować.
                  > Kaczor to kanalia.
                  > M.
                  Nie jest moim idolem a wręcz jest wraz z Tuskiem na ostatnim miejscu moich potencjalnych idoli na co dowody są w archiwum.
                  • mariner4 Obojętnie jak, byle odszedl na dobre 03.12.14, 11:21
                    On jest groźny dla kraju. Teraz planuje rozlew krwi, bo nie w sposób nie brać pod uwagę takiego ryzyka. Na to liczy. Wobec niego każde życzenie jest usprawiedliwione. Im prędzej odejdzie, tym lepiej. Dla mnie wszystko jedno gdzie.
                    M.

      • zoil44elwer Re: A co będzie jak Biedroniowi 03.12.14, 00:51
        wiosnaludzikow napisał:

        > Prostak może kojarzyć sukces lub klęskę Biedronia jako sukces lub klęskę geyów.
        > To prawda.
        Słup'szczanie zyskają na prezydowaniu RB bo......cóż pozostało CIOCI jak być tylko aniołem dobroci.W Sejmie też był układny,plucie na niego uważał za dżdżowy kapuśniaczek,rzyganie za majowy deszczyk.....Zaiste,taki człowiek to święty albo homo nulli coloris mocno śnięty.
    • sclavus Re: A co będzie jak Biedroniowi 02.12.14, 13:49
      Myślisz, że nie będzie go stać na dobrego doradcę w sprawach menedżerskich i ekonomicznych???
      To takie myślenie, jakby ministrem obrony, musiał być absolutnie generał i to po kilku bitwach!!!
      • wiosnaludzikow Re: A co będzie jak Biedroniowi 02.12.14, 14:04
        sclavus napisał:

        > Myślisz, że nie będzie go stać na dobrego doradcę w sprawach menedżerskich i ek
        > onomicznych???
        > To takie myślenie, jakby ministrem obrony, musiał być absolutnie generał i to p
        > o kilku bitwach!!!
        A Ty biedaku znowu nie pojąłeś o co chodzi. Nie broń tu Biedronia bo mu szkodzisz. Publiczność pomyśli sobie, że jak takie prostaczki go popierają to On sam taki jest ...a nie jest.
        • sclavus :)))))))))))) :))))))))))))))) :)))))))))))))))))) 02.12.14, 14:37

    • ksiazka_pszepisana Re: A co będzie jak Biedroniowi 02.12.14, 14:12
      Bo każdy wybrany polityk to tęga głowa. A co będzie jeśli sława burmistrza geja z Polski pomoże mu pozyskać partnerów z krajów gejropy?
    • zoil44elwer Re: A co będzie jak Biedroniowi 02.12.14, 14:19
      Albo na Ukraińców,ziomali Roberta.
    • ave.duce Trzymam kciuki, żeby Biedroniowi się 02.12.14, 14:56
      udało w Słupsku zrobić jak najwięcej z tego, co zapowiadał.

      ps. a jak się nie udaje komuś hetero, to "spada porażka" na wszystkich hetero? ;)
      • mariner4 ja też życzę, żeby mu się udalo, ale 02.12.14, 16:49
        wyobrażam sobie wrzawę kiedy by nie dał rady.
        Stąd zapytanie.
        M.
        • wariant_b Re: ja też życzę, żeby mu się udalo, ale 02.12.14, 17:04
          Nie mieszkam w Słupsku, więc prezydent miasta nie ukrywający swojej
          homoseksualnej orientacji mi nie przeszkadza. Ale mieszkam w Polsce.
          • mariner4 Nie to, że on tego nie ukrywa 02.12.14, 17:13
            On się tym obnosi. Mówi o tym na okrągło.
            Ja się ze swoją hetero seksualnością nigdy nie obnosiłem.
            Gadać ciągle o tym co zwyczajne?
            M.
            • zoil44elwer Re: Nie to, że on tego nie ukrywa 03.12.14, 00:33
              mariner4 napisał:

              > On się tym obnosi. Mówi o tym na okrągło.
              > Ja się ze swoją hetero seksualnością nigdy nie obnosiłem.
              > Gadać ciągle o tym co zwyczajne?
              > M.
              Same śmichy chichy,nawet mąż(żona) RB ma rodowe name:.śmieszek!
              • mariner4 Sygnatura 03.12.14, 11:28
                Gdyby dzisiaj jakiś polityk odważył się coś takiego powiedzieć, to by go zlinczowano politycznie. A tu proszę. Marszałek jest czczony!
                M.
                "Dla Polaków można zrobić wszystko, z Polakami nic" - J. P. ( nie wiem kiedy)
                Gdyby Piłsudski teraz rządził, to Kaczor zgniłby w Berezie. No, może w Tworkach
            • magdolot Re: Nie to, że on tego nie ukrywa 03.12.14, 12:29
              mariner4 napisał:

              > On się tym obnosi. Mówi o tym na okrągło.
              > Ja się ze swoją hetero seksualnością nigdy nie obnosiłem.
              > Gadać ciągle o tym co zwyczajne?
              > M.

              Jak to, nie?! I ciągle się obnosisz, pisząc że "nigdy się nie obnosiłeś ze swoją heteroseksualnością"... i dając siebie za przykład owemu Biedroniowi. To obnoszenie się połączone z brakiem skromności.
              • mariner4 Jeżeli coś jest normalne 03.12.14, 13:08
                a homo jest. Ok. 3-5% to ma z różnym natężeniem od Bi do Pure, to nie należy się z tego tłumaczyć. Mnie z kim sypia pan Biedroń kompletnie wisi. Ma być posłem (teraz prezydentem Słupska) i już. Ważne jest tylko, żeby w przypadku niepowodzenia nie zwalał wszystkiego na homofobów, co często się zdarza w podobnych sprawach.
                Kiedyś mój czarny oficer przedstawiając mnie swoim krajanom co go u nas odwiedzili powiedział im. To jest mój biały przełożony i on mnie traktuje jak równego, Coś w tym rodzaju w każdym razie wk... odparłem, że rasizm siedzi w nim samym. W jego kompleksach i uprzedzeniach. Że takie gadanie to woda na młyn rasistów.
                To samo można często (nie zawsze oczywiście) powiedzieć o gejach, feministkach innych mniejszościach.
                M.
    • volupte Re: A co będzie jak Biedroniowi 02.12.14, 15:14
      A co będzie jak mu wyjdzie ....bokiem?
    • wariant_b A co będzie jak Biedroniowi 02.12.14, 15:15
      prezydentura Słupska wyjdzie?

      Czy mieszkańcy całej Polski rzucą się wybierać homoseksualistów i lesbijki
      na swoich nowych prezydentów, wójtów,burmistrzów, posłów i radnych?

      Choć może lepiej niech się nie rzucają, bo jednak wolę Komorowskiego.
      • zoil44elwer Re: A co będzie jak Biedroniowi 03.12.14, 01:07
        wariant_b napisał:

        > prezydentura Słupska wyjdzie?
        >
        > Czy mieszkańcy całej Polski rzucą się wybierać homoseksualistów i lesbijki
        > na swoich nowych prezydentów, wójtów,burmistrzów, posłów i radnych?
        >
        > Choć może lepiej niech się nie rzucają, bo jednak wolę Komorowskiego.
        Ja też wolę dzieciorobów(2+5) od jednopłciowych par(2+0),demograficznie.
      • mariner4 Re: A co będzie jak Biedroniowi 03.12.14, 13:10
        wyjdzie?
        To wtedy powinni go wybrać ponownie.
        M.
    • douglasmclloyd Re: A co będzie jak Biedroniowi 02.12.14, 17:05
      Słyszałem go dzisiaj w radiu, podobno Słupsk to najbardziej zadłużone miasto w Polsce. Więc życzę mu powodzenia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka