Dodaj do ulubionych

SPRZEDAM MIESZKANIE-GDAŃSK

09.10.07, 09:49

Odstąpię partycypację w OTBS Gdańsk ul. Przywidzka osiedle
Świętokrzyskie (blisko obwodnicy). MOZLIWOŚC wykupienia na własnośc
50,6 m kw. 2 pokoje (20 m kw. i 10 m kw.), kuchnia, łazienka, duży
balkon (środek budynku. Termin oddania mieszkania do użytku: 30
czerwca 2008 r. KONTAKT: tel. 501705139


Obserwuj wątek
    • orczykowska1 Re: SPRZEDAM MIESZKANIE-GDAŃSK 12.11.07, 20:12
      prosze podac cene.. Bo jestem zainteresowana jeśli jeszcze jest to aktualne..
      Prosze napisać na gg 6645943 albo @
    • w_maj proszę uważać 13.11.07, 07:38
      Proszę spojrzeć na odpowiedzi na to samo ogłoszenie tego pana osób
      przez niego oszukanych. Nawiasem mówiąc, podziwiam jego bezczelność,
      aby dalej dawać ogłoszenie, choć tyle osób już ostrzegało
    • czanolik Re: SPRZEDAM MIESZKANIE-GDAŃSK 09.12.07, 10:35
      ?
    • w_maj Uwaga,oszust znowu grasuje 09.12.07, 14:59
      Uwaga, to ogłoszenie jest oszustwem. Poszukajcie jego wcześniejszych
      anonsów-zgłaszały się oszukane osoby-Wojtek.A najlepiej zadzwońcie
      do OTBS to dowiecie się, że nie budują mieszkań w systemie TBS

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka