Gość: IGIZZ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.09, 11:45 Jakbym to zobaczyl 1 raz i nie widzial tytulu to na bank bym pomyslal ze to tylko dodatek do Command and conquer tiberium wars. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
1.kamiloss Re: Command & Conquer 4 - nowe screeny 14.10.09, 11:47 Jakieś to ciemne i rozpaćkane, a do tego wygląda jak rendery Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Command & Conquer 4 - nowe screeny IP: *.range81-131.btcentralplus.com 14.10.09, 11:54 a co byś chciał nowego w takiej grze? zyebane full 3D?! co nowego mozna wymyslic w takiej grze? DLa mnie to jedna z najbardziej grywalnych gierek tego typu i mam nadzieje ze dużo w niej nie zmienią..już nie moge siędoczekac ..aa kiedy premiera? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Command & Conquer 4 - nowe screeny IP: *.range81-131.btcentralplus.com 14.10.09, 11:55 to nie sa screeny z gry. tylko pre-rendery. wyobrazenie jak gra mniej wiecej bedzie wyglądac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: Command & Conquer 4 - nowe screeny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.09, 12:56 Gierka wyglada zajebiscie i to wlasnie lubie w C&C. Nie jakies powalone 3d w stylu Warcrafta-a czy innych takich gierek. graficznie to milo wspominam tiberian sun Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SEX Re: Command & Conquer 4 - nowe screeny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.09, 13:04 SEX Odpowiedz Link Zgłoś
ender140 Re: Command & Conquer 4 - nowe screeny 14.10.09, 13:56 c&c umarlo z westwoodem. Odpowiedz Link Zgłoś
kazyl Re: Command & Conquer 4 - nowe screeny 14.10.09, 14:00 Jestem zdania że Red Alerty idą w dół linią pochyła, każda kolejna cześć jest &%^%$#%$% na maxa! Ale wojny o Tyberium są zajebiaszcze, strasznie mnie kręcą te tyberiany. Odpowiedz Link Zgłoś
szklanka_herbaty Re: Command & Conquer 4 - nowe screeny 15.10.09, 01:32 Niby wygląda ok, ale w sumie to bez jakiegokolwiek fragmentu gameplayu nie jestem w stanie ocenić czy to wszystko dobre czy złe czy mdłe jest ... po prostu obrazki jak obrazki i niewiele o samej grze wnoszą. Odpowiedz Link Zgłoś