Gość: Old IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.12.09, 13:33 nic dziwnego, ze chce tyle kasy, jak dziennikarze chca rozmawiac "W" pudzianowskim. ciekawe ile dziennikarzy "W" takim pudzianie sie zmiesci - hehehe Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kalafior Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT IP: *.sdc-dsc.gc.ca 17.12.09, 14:07 wredni dziennikarze pewnie oczekiwali ze on im bedzie placil....darmozjady....aha...i klamcy.. Brawo Pudzian... Odpowiedz Link Zgłoś
azx Chce mu się za 5 stów? Powinien żądac 5 tys. to 18.12.09, 12:09 miałoby sens. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olo Re: Wywiad w Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.09, 14:09 może nie wielu pamięta jak Z.Boniek grając w Jagieloni Białostok od szczyli pobierał kasę za swój autograf o ile pamięć mnie nie myli pisali to w Sporcie Odpowiedz Link Zgłoś
markus.kembi Re: Wywiad w Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT 17.12.09, 14:44 Gość portalu: olo napisał(a): > może nie wielu pamięta jak Z.Boniek grając w Jagieloni Białostok ______________________________________ Weź się koleś nie ośmieszaj. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: infiniter FCk Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.09, 14:09 To niejestjuż ten sam pudzian z 2007 roku kiedy przynosił ludziom radość.... zrobił sie brutalny w tym roku . Coraz bardziej przestaje go lubić ..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: óść Re: Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT IP: *.lan.bermudy.net 17.12.09, 14:46 No tak. W ringu powinien być potulny jak baranek. Zapewniam Cię, że Pudzian niewinnemu człowiekowi krzywdy by nie zrobił. To nie jest typ nadpobudliwych, słabo ogarniających ludzi typu Najman (czy jak on się zwał). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elsporto Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.09, 14:19 Wyrachowanie czy sodówka? Może jedno i drugie. Eeee, co mnie to w ogóle... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: buziawnocnik Pudzianowski skonczyl sie ....po KIll'em All. IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 17.12.09, 14:28 to mowilem ja, Adrzej Strzelba z ......... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zbyniu Re: Pudzianowski skonczyl sie ....po KIll'em All. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.09, 14:45 :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: óść Re: Wywiad w Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT IP: *.lan.bermudy.net 17.12.09, 14:44 Bardzo dobrze robi Pudzian! Niemerytoryczni, niedouczeni, marni dziennikarze powinni płacić nawet więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: loc Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT IP: *.man.bydgoszcz.pl 17.12.09, 14:46 Brawo Pudzian! Za darmo to może sobie TP SA podbierać wizerunek Żurawskiego, a nie pismaki zwiększać nakład pisma czyimś kosztem. Poza tym na końcu okazałoby się, że "przypadkiem" kilka słów by pozamieniali i w wywiadzie pisałoby zupełnie co innego niż Pudziań powiedział. Poza tym - jak wyżej ktoś zauważył - jaki jest sens rozmawiania z pismakami, którzy nawet po polsku pisać nie potrafią? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.09, 14:55 W sumie to mnie to kalafior ... ale czy dziennikarz nie bierze za taki wywiad kasy ??? więc o co biega ??? To takie modne u nas żeby każdemu dokopać z byle powodu . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gres Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT IP: *.chello.pl 17.12.09, 15:01 pudzian nie potrzebuje sie promować w gazetach, to gazety chca się promować jego kosztem... stad taka cena promocji, czy wysoka?? dla firm/wydawnictw to drobniaki... a pudzianowskiemu dochodzi jeszcze ryzyko "nadinterpretacji" dziennikarzyny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janoo Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT IP: 83.238.116.* 17.12.09, 15:02 Chyba logiczne, że chce zwrotu za DOJAZD, przecież o żadnym "wynagrodzeniu" tu nie ma mowy.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: autor Re: Wywiad w Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.12.09, 15:34 ja bym nawet nie zaplacil zlotowki za gazete zeby dowiedziec sie co 'mysli' ten pan Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: psikus Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT IP: 80.72.40.* 17.12.09, 15:52 mnie to nawet szczególnie nie dziwi. Pamiętam jak swego czasu Pudzianowski jeździł jako gwiazda wieczoru po wiejskich dyskotekach, oczywiście za odpowiednią opłatą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RekinCzarlie Wywiad w Pudzianowskim 500 złotych - smakowy ! IP: *.access.telenet.be 17.12.09, 16:08 Wywiad w Pudzianowskim 500 złotych - smakowy ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sz Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT IP: *.axelspringer.pl 17.12.09, 15:57 Chyba normalne że nie będzie płacił ze swoich na dojazd. Czas to pieniądz. Bez sensu artykuł. Odpowiedz Link Zgłoś
drake121 Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT 17.12.09, 16:02 Wojna mediów. W wp i na interii cały czas pieją zachwytem nad pudzianem a na gazecie nie dość że po wygranej walce informacja byłą w 5 nagłówku to co chwila pojawiają się tylko negatywne newsy dotyczące Pudziana. Zauważyliście to też ? Odpowiedz Link Zgłoś
brillo Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT 17.12.09, 16:08 jak mi zaplaci moze go wyslucham. max.2 minuty. Odpowiedz Link Zgłoś
lisa2 Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT 17.12.09, 16:13 Pudzianowski ma rację, mamy kapitalizm, a jego pozycja w sporcie zawodowym jest kosztowna. Jeśli nie chcecie płacić, to nie róbcie z nim wywiadów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: balbin Re: Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT IP: *.acn.waw.pl 17.12.09, 16:31 Ja bym nie placil ani grosza.. najpierw zostal wypromowany w polsce miedzyinnymi poprzez tvn a teraz robi z siebie jakas gwiazdke.. jakies drugie cichopki czy inne pseudo-gwiazdki.. Nie beda o nim mowic, to za jakis czas sam bedzie zabiegal by onim pisali.. Nie zapraszac pana do zadnego programu -to tez stanie sie pokorny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bobo Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT IP: *.bremultibank.com.pl 17.12.09, 16:50 Widać że Pudzianowi starośc w oczy zagląda myśli o emeryturze i o kasie co by mu zostało na stare lata i na lekarzy jak to mówią starosć nie radosć Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wes Oj ludzie, ludzie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.09, 16:52 Zachwycaliście się Mandaryną, okazało się, że dobrze jej wychodzi tylko z playbacku. Teraz zachwycacie się Pudzianowskim, a on nic nie potrafi. Gdyby nie ten cyrk z walką MMA, gdyby nie stworzono mu warunków w tańcu z gwiazdami... Robią z Was głupków, by mogli zarobić, Pudzian i menedżerowie. A wy za to płacicie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mar Re: Oj ludzie, ludzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.09, 17:35 zgadza się, widziałem na żywo jak on "tańczy", to porażka była... Odpowiedz Link Zgłoś
puczarek Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT 17.12.09, 17:23 Fajna fotka: emelka.unl.pl/pudzian/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: df Re: Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.09, 17:45 płaćcie płaćcie dziennikarzyny, brawo Pudzian! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ToNiePudzian Re: Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.09, 14:06 Co to kuźwa jest - ten facio cały owrzodziały jakiś, napuchniety - ktoś się nieźle w photoshopie natrudził, żeby takie monstrum stworzyć! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: YaBol Jak za darmo! W czym problem dziennikarzyno? IP: *.as.kn.pl 17.12.09, 17:42 Nie rozumiem robienia z tego sensacji. 500 zł to śmieszna suma i dziwię się Pudzianowi, że za takie grosze w ogóle chce mu się ruszać tyłek. Głupi news, podobnie jak jego autor. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asd Yabol IP: *.asi01.cs-isp.net 17.12.09, 18:06 Piszesz: Głupi news, podobnie jak jego autor ...zgadza sie ja bym jeszcze dodal Głupi news, podobnie jak jego autor i sam opisywany w artykule Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dziwisz Co w tym dziwnego? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.09, 18:17 Jak goście jadą pogadać do jakiegoś radia to to radio płaci za taksówkę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: egzekucja Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT IP: *.chello.pl 17.12.09, 18:38 1-nie ośmieszajcie się takimi wiadomościami sportowymi przebijecie "Fakt " . 2-a jeśli nawet to czy dla takiej gwiazdy nie warto takich śmiesznej kwoty zapłacić...na biednego nie trafiło widocznie tylko na redaktora który pewnie nie dostał kasy na wywiad to atakuje jednego z najbardziej pozytywnych sportowców Polski których mamy tak wielu:) :) 3- nie wylewajcie swoich spraw na portalu nas to nie interesuje chyba ze macie za cel być jego następnym rywalem i przepraszać po walce :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cuggini53-1 Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT IP: *.cdma.centertel.pl 17.12.09, 18:53 Pochwalam, ciężko pracował na swoje sukcesy i nie za pieniądze mediów i nie po to aby bzdury wypisywali bez zapłaty.Przynajmniej uczciwie a także legalnie Odpowiedz Link Zgłoś
jkoterwa Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT 17.12.09, 18:57 Maniek zaczynasz jak Gocha Andrzejewicz xDD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gonzo Re: Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT IP: *.versanet.de 17.12.09, 19:05 Wywiad za 500 ? Pudzian to wiochmen i prymityw. Odpowiedz Link Zgłoś