Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Wywiad w Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT

    IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.12.09, 13:33
    nic dziwnego, ze chce tyle kasy, jak dziennikarze chca rozmawiac "W"
    pudzianowskim. ciekawe ile dziennikarzy "W" takim pudzianie sie zmiesci - hehehe
    Obserwuj wątek
      • Gość: kalafior Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT IP: *.sdc-dsc.gc.ca 17.12.09, 14:07
        wredni dziennikarze pewnie oczekiwali ze on im bedzie
        placil....darmozjady....aha...i klamcy..
        Brawo Pudzian...
        • azx Chce mu się za 5 stów? Powinien żądac 5 tys. to 18.12.09, 12:09
          miałoby sens.
      • Gość: olo Re: Wywiad w Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.09, 14:09
        może nie wielu pamięta jak Z.Boniek grając w Jagieloni Białostok
        od szczyli pobierał kasę za swój autograf
        o ile pamięć mnie nie myli pisali to w Sporcie
        • markus.kembi Re: Wywiad w Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT 17.12.09, 14:44
          Gość portalu: olo napisał(a):

          > może nie wielu pamięta jak Z.Boniek grając w Jagieloni Białostok
          ______________________________________

          Weź się koleś nie ośmieszaj.
      • Gość: infiniter FCk Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.09, 14:09
        To niejestjuż ten sam pudzian z 2007 roku kiedy przynosił ludziom radość.... zrobił sie brutalny w tym roku . Coraz bardziej przestaje go lubić .....
        • Gość: óść Re: Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT IP: *.lan.bermudy.net 17.12.09, 14:46
          No tak. W ringu powinien być potulny jak baranek. Zapewniam Cię, że Pudzian
          niewinnemu człowiekowi krzywdy by nie zrobił. To nie jest typ nadpobudliwych,
          słabo ogarniających ludzi typu Najman (czy jak on się zwał).
      • Gość: elsporto Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.09, 14:19
        Wyrachowanie czy sodówka? Może jedno i drugie. Eeee, co mnie to w ogóle...
      • Gość: buziawnocnik Pudzianowski skonczyl sie ....po KIll'em All. IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 17.12.09, 14:28
        to mowilem ja, Adrzej Strzelba z .........
        • Gość: Zbyniu Re: Pudzianowski skonczyl sie ....po KIll'em All. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.09, 14:45
          :D
      • Gość: óść Re: Wywiad w Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT IP: *.lan.bermudy.net 17.12.09, 14:44
        Bardzo dobrze robi Pudzian! Niemerytoryczni, niedouczeni, marni dziennikarze
        powinni płacić nawet więcej.
      • Gość: loc Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT IP: *.man.bydgoszcz.pl 17.12.09, 14:46
        Brawo Pudzian! Za darmo to może sobie TP SA podbierać wizerunek Żurawskiego, a
        nie pismaki zwiększać nakład pisma czyimś kosztem. Poza tym na końcu okazałoby
        się, że "przypadkiem" kilka słów by pozamieniali i w wywiadzie pisałoby
        zupełnie co innego niż Pudziań powiedział. Poza tym - jak wyżej ktoś zauważył
        - jaki jest sens rozmawiania z pismakami, którzy nawet po polsku pisać nie
        potrafią?
      • Gość: Ja Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.09, 14:55
        W sumie to mnie to kalafior ... ale czy dziennikarz nie bierze za taki wywiad
        kasy ??? więc o co biega ???
        To takie modne u nas żeby każdemu dokopać z byle powodu .
      • Gość: gres Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT IP: *.chello.pl 17.12.09, 15:01
        pudzian nie potrzebuje sie promować w gazetach, to gazety chca się promować jego kosztem... stad taka cena promocji, czy wysoka?? dla firm/wydawnictw to drobniaki... a pudzianowskiemu dochodzi jeszcze ryzyko "nadinterpretacji" dziennikarzyny
      • Gość: Janoo Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT IP: 83.238.116.* 17.12.09, 15:02
        Chyba logiczne, że chce zwrotu za DOJAZD, przecież o żadnym "wynagrodzeniu" tu nie ma mowy..
      • Gość: autor Re: Wywiad w Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.12.09, 15:34
        ja bym nawet nie zaplacil zlotowki za gazete zeby dowiedziec sie co 'mysli' ten pan
      • Gość: psikus Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT IP: 80.72.40.* 17.12.09, 15:52
        mnie to nawet szczególnie nie dziwi. Pamiętam jak swego czasu Pudzianowski
        jeździł jako gwiazda wieczoru po wiejskich dyskotekach, oczywiście za
        odpowiednią opłatą.
        • Gość: RekinCzarlie Wywiad w Pudzianowskim 500 złotych - smakowy ! IP: *.access.telenet.be 17.12.09, 16:08
          Wywiad w Pudzianowskim 500 złotych - smakowy !
      • Gość: sz Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT IP: *.axelspringer.pl 17.12.09, 15:57
        Chyba normalne że nie będzie płacił ze swoich na dojazd.
        Czas to pieniądz.
        Bez sensu artykuł.
      • drake121 Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT 17.12.09, 16:02
        Wojna mediów.

        W wp i na interii cały czas pieją zachwytem nad pudzianem a na gazecie nie
        dość że po wygranej walce informacja byłą w 5 nagłówku to co chwila pojawiają
        się tylko negatywne newsy dotyczące Pudziana.

        Zauważyliście to też ?
      • brillo Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT 17.12.09, 16:08
        jak mi zaplaci moze go wyslucham. max.2 minuty.
      • lisa2 Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT 17.12.09, 16:13
        Pudzianowski ma rację, mamy kapitalizm, a jego pozycja w sporcie zawodowym
        jest kosztowna.

        Jeśli nie chcecie płacić, to nie róbcie z nim wywiadów.
        • Gość: balbin Re: Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT IP: *.acn.waw.pl 17.12.09, 16:31
          Ja bym nie placil ani grosza..
          najpierw zostal wypromowany w polsce miedzyinnymi poprzez tvn a teraz robi z
          siebie jakas gwiazdke..
          jakies drugie cichopki czy inne pseudo-gwiazdki..

          Nie beda o nim mowic, to za jakis czas sam bedzie zabiegal by onim pisali..
          Nie zapraszac pana do zadnego programu -to tez stanie sie pokorny.
      • Gość: bobo Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT IP: *.bremultibank.com.pl 17.12.09, 16:50
        Widać że Pudzianowi starośc w oczy zagląda myśli o emeryturze i o
        kasie co by mu zostało na stare lata i na lekarzy jak to mówią
        starosć nie radosć
      • Gość: wes Oj ludzie, ludzie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.09, 16:52
        Zachwycaliście się Mandaryną, okazało się, że dobrze jej wychodzi
        tylko z playbacku. Teraz zachwycacie się Pudzianowskim, a on nic nie
        potrafi. Gdyby nie ten cyrk z walką MMA, gdyby nie stworzono mu
        warunków w tańcu z gwiazdami... Robią z Was głupków, by mogli
        zarobić, Pudzian i menedżerowie. A wy za to płacicie!!!
        • Gość: mar Re: Oj ludzie, ludzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.09, 17:35
          zgadza się, widziałem na żywo jak on "tańczy", to porażka była...
      • puczarek Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT 17.12.09, 17:23
        Fajna fotka:

        emelka.unl.pl/pudzian/

        • Gość: df Re: Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.09, 17:45
          płaćcie płaćcie dziennikarzyny, brawo Pudzian!
        • Gość: ToNiePudzian Re: Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.09, 14:06
          Co to kuźwa jest - ten facio cały owrzodziały jakiś, napuchniety -
          ktoś się nieźle w photoshopie natrudził, żeby takie monstrum
          stworzyć!
      • Gość: YaBol Jak za darmo! W czym problem dziennikarzyno? IP: *.as.kn.pl 17.12.09, 17:42
        Nie rozumiem robienia z tego sensacji. 500 zł to śmieszna suma i
        dziwię się Pudzianowi, że za takie grosze w ogóle chce mu się ruszać
        tyłek. Głupi news, podobnie jak jego autor.
        • Gość: asd Yabol IP: *.asi01.cs-isp.net 17.12.09, 18:06
          Piszesz: Głupi news, podobnie jak jego autor

          ...zgadza sie ja bym jeszcze dodal Głupi news, podobnie jak jego
          autor i sam opisywany w artykule
      • Gość: Dziwisz Co w tym dziwnego? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.09, 18:17
        Jak goście jadą pogadać do jakiegoś radia to to radio płaci za taksówkę.
      • Gość: egzekucja Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT IP: *.chello.pl 17.12.09, 18:38
        1-nie ośmieszajcie się takimi wiadomościami sportowymi przebijecie "Fakt " .
        2-a jeśli nawet to czy dla takiej gwiazdy nie warto takich śmiesznej kwoty
        zapłacić...na biednego nie trafiło widocznie tylko na redaktora który pewnie
        nie dostał kasy na wywiad to atakuje jednego z najbardziej pozytywnych
        sportowców Polski których mamy tak wielu:) :) 3- nie wylewajcie swoich
        spraw na portalu nas to nie interesuje chyba ze macie za cel być jego
        następnym rywalem i przepraszać po walce :)
      • Gość: cuggini53-1 Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT IP: *.cdma.centertel.pl 17.12.09, 18:53
        Pochwalam, ciężko pracował na swoje sukcesy i nie za pieniądze mediów
        i nie po to aby bzdury wypisywali bez zapłaty.Przynajmniej uczciwie a także
        legalnie
      • jkoterwa Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT 17.12.09, 18:57
        Maniek zaczynasz jak Gocha Andrzejewicz xDD
        • Gość: gonzo Re: Wywiad z Pudzianowskim? 500 złotych plus VAT IP: *.versanet.de 17.12.09, 19:05
          Wywiad za 500 ? Pudzian to wiochmen i prymityw.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka