Gość: xyz IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 24.03.02, 14:15 No i jak było do przewidzenia Kryterium (NIESTETY!!!!!!!!!!!!!) zostało odwołane. Wielka szkoda. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: MONK Re: KRYTERIUM Asów IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 24.03.02, 18:48 szczerze mowiac to nie wiem dlaczego, wczoraj caly dzien nie padalo, noc chyba tez byla sucha, dzsiaj nie padalo.Gdyby to bylo GP pewnie dzialacze bardzie by sie postarali Poaz tym wypadalo poinformowac kibicow - dac jakies wywieszki na kasach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MONK Re: KRYTERIUM Asów IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 24.03.02, 19:00 to co znalazlem na stronie GW: "Nikt by nie przyszedł, a my ponieślibyśmy spore koszta - wyjaśnia dyrektor klubu Tadeusz Chyliński" - to byla podstawa wpuszczenia ludzi w maliny i narazenia na dodatkowe koszta !!! Mam wielka nadzieje ze w srode na Sportowa nie pofatyguje sie pies z kulawa noga. Trzymajac sie psow - to psim obowiazkiem organizatorow jest przeprowadzenie zawodow w terminie jezeli nie grozi to zdrowiu sportowcom. Tutaj nie bylo niebezpieczenstwa a dzialacze zwyczajnie dali ciala olewajac kibicow, ktorzy tak a nie inaczej zapalnowali sobie ta niedziele. ja dzisiejszy dzien zmarnowalem. Dzialacze Polonii ostatnio celuja w kontrowersyjnych decyzjach - wystarczy przypomniec scysje z Kamninskim sprzed 2 tygodni. Co sadzicie o takim traktowaniu kibicow? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Re: KRYTERIUM Asów IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 24.03.02, 20:49 Traktowanie kibiców !? Działacze "olewają" kibiców.Wczoraj byłem na ,meczu piłkarskim - tor był mokry,ale nikt przy nim nie pracował. Pomyślałem,że Kryterium nie będzie. Wymówka będzie taka : mokry tor,zimno, brak kibiców, śnieg na torze( i tu był błąd bo ten śnieg NIE SPADŁ-złośliwiec jeden). Panowie działacze mają teraz większe problemy.Już nie długo będą wybory i do tego czasu trzeba się "rozprowadzić"!!! Ciekawe ile osób przyjdzie we wtorek???? Kierownictwo klubu chyba będzie?!?! pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Baton Szczyt hamstwa!!!! (uwaga wulgarne - po cenzurze) IP: *.psi-net.pl 24.03.02, 21:08 Dowiedzialem sie, ze KA jest planowane na wtorek na godz. 17.00 Dla mnie ta wiadomosc jest po prostu SUPER.... :-((( Jutro i pojutrze bede sluzbowo w Gdyni i bardzo watpie bym zdazyl do 17.00 wrocic.... a poniewaz mam wykupiony karnet, to wychodzi na to, ze zalacilem za towar, ktorego nie otrzymam.... A dlaczego??????? Ano dlatego, ze dzis na torze w Bydgoszczy NIE MOGLI pojawic sie Pepe i Loram..... :-((( A CO MNIE TO QRNA OBCHODZI????????????????? W du.ie mam, ze jakiemus zawodnikowi nie pasowal termin!!!! W koncu jest tylu dobrych zawodnikow, ze "dziury" mozna bylo zapelnic nie robiac kibicow w h..a!!! Nie widze podstawy, by dziesiejsze zawody byly odwolane. Na stadionie kibicow byla cala masa i wszycy totalnie zdezorientowani. Pojawialo sie stale pytanie "O co tutaj chodzi?" Z zalem stwierdzam, ze nie po raz pierwszy moj ukochany klub potraktowal mnie jak smiecia i obawiam sie, ze moja cierpliwosc jest juz na wyczerpaniu.... Nie wiem ile jeszcze takich numerow wytrzymam, ale jestem pewny, ze juz dzis niejeden kibic zrazil sie do postawy dzialaczy. A sezon jeszcze sie NIE ZACZAL!!!! Moje gratulacje Polonio!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MONK Re: Szczyt hamstwa!!!! (uwaga wulgarne - po cenzurze) IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 25.03.02, 00:02 To jeszcze jedna pigula -na KA program brew zapowiedziom nie jest bezplatny - bedzie kosztowal 5zl. Nie wiem, co za debil krytykowal potrzebe zmian we wladzach Polonii (w jedny z innymch watkow) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mario Re: KRYTERIUM Asów IP: 158.75.15.* 26.03.02, 15:40 Jak się dzisiaj dowiedziałem KA mają zamiar olać nie tylko kibice ale nawet sami zawodnicy z Leszna i Wrocławia.Poza tym Lorama też nie będzie. Ja również byłem zdegustowany taką organizacją ze strony władz Polonii. A wykręcanie się zła pogodą to po prostu próba zamydlenia ludziom oczu. Szkoda że KA nie odbyło się w pierwotnym terminie bo obsada zapowiadała się doborowa nawet bez Pepe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Baton No i nie widzialem...... IP: *.psi-net.pl 26.03.02, 22:07 ..... i jakos wcale nie stala sie tragedia... .... i kij wAM w oko pANOWIE dZIALACZE...... Mam nadzieje, ze kibicow tez przyszlo stosownie malo, bo moze wtedy sobie uswiadomicie DLA KOGO ten caly sport tak wlasciwie istnieje..... Odpowiedz Link Zgłoś