Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    KRYTERIUM Asów

    IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 24.03.02, 14:15
    No i jak było do przewidzenia Kryterium (NIESTETY!!!!!!!!!!!!!) zostało
    odwołane. Wielka szkoda.
    pozdrawiam
    Obserwuj wątek
      • Gość: MONK Re: KRYTERIUM Asów IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 24.03.02, 18:48
        szczerze mowiac to nie wiem dlaczego, wczoraj caly dzien nie padalo, noc chyba
        tez byla sucha, dzsiaj nie padalo.Gdyby to bylo GP pewnie dzialacze bardzie by
        sie postarali
        Poaz tym wypadalo poinformowac kibicow - dac jakies wywieszki na kasach
      • Gość: MONK Re: KRYTERIUM Asów IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 24.03.02, 19:00
        to co znalazlem na stronie GW:
        "Nikt by nie przyszedł, a my ponieślibyśmy spore koszta - wyjaśnia dyrektor
        klubu Tadeusz Chyliński" - to byla podstawa wpuszczenia ludzi w maliny i
        narazenia na dodatkowe koszta !!! Mam wielka nadzieje ze w srode na Sportowa
        nie pofatyguje sie pies z kulawa noga. Trzymajac sie psow - to psim obowiazkiem
        organizatorow jest przeprowadzenie zawodow w terminie jezeli nie grozi to
        zdrowiu sportowcom. Tutaj nie bylo niebezpieczenstwa a dzialacze zwyczajnie
        dali ciala olewajac kibicow, ktorzy tak a nie inaczej zapalnowali sobie ta
        niedziele. ja dzisiejszy dzien zmarnowalem.
        Dzialacze Polonii ostatnio celuja w kontrowersyjnych decyzjach - wystarczy
        przypomniec scysje z Kamninskim sprzed 2 tygodni.
        Co sadzicie o takim traktowaniu kibicow?
        • Gość: xyz Re: KRYTERIUM Asów IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 24.03.02, 20:49
          Traktowanie kibiców !? Działacze "olewają" kibiców.Wczoraj byłem na ,meczu
          piłkarskim - tor był mokry,ale nikt przy nim nie pracował. Pomyślałem,że
          Kryterium nie będzie. Wymówka będzie taka : mokry tor,zimno, brak kibiców,
          śnieg na torze( i tu był błąd bo ten śnieg NIE SPADŁ-złośliwiec jeden). Panowie
          działacze mają teraz większe problemy.Już nie długo będą wybory i do tego czasu
          trzeba się "rozprowadzić"!!!
          Ciekawe ile osób przyjdzie we wtorek???? Kierownictwo klubu chyba będzie?!?!
          pozdrawiam
          • Gość: Baton Szczyt hamstwa!!!! (uwaga wulgarne - po cenzurze) IP: *.psi-net.pl 24.03.02, 21:08
            Dowiedzialem sie, ze KA jest planowane na wtorek na godz. 17.00
            Dla mnie ta wiadomosc jest po prostu SUPER.... :-(((
            Jutro i pojutrze bede sluzbowo w Gdyni i bardzo watpie
            bym zdazyl do 17.00 wrocic.... a poniewaz mam wykupiony karnet,
            to wychodzi na to, ze zalacilem za towar, ktorego nie otrzymam....
            A dlaczego???????
            Ano dlatego, ze dzis na torze w Bydgoszczy NIE MOGLI pojawic
            sie Pepe i Loram..... :-(((

            A CO MNIE TO QRNA OBCHODZI?????????????????
            W du.ie mam, ze jakiemus zawodnikowi nie pasowal termin!!!!
            W koncu jest tylu dobrych zawodnikow, ze "dziury" mozna bylo
            zapelnic nie robiac kibicow w h..a!!!
            Nie widze podstawy, by dziesiejsze zawody byly odwolane.
            Na stadionie kibicow byla cala masa i wszycy totalnie zdezorientowani.
            Pojawialo sie stale pytanie "O co tutaj chodzi?"

            Z zalem stwierdzam, ze nie po raz pierwszy moj ukochany klub
            potraktowal mnie jak smiecia i obawiam sie, ze moja cierpliwosc
            jest juz na wyczerpaniu.... Nie wiem ile jeszcze takich numerow
            wytrzymam, ale jestem pewny, ze juz dzis niejeden kibic
            zrazil sie do postawy dzialaczy. A sezon jeszcze sie NIE ZACZAL!!!!
            Moje gratulacje Polonio!!
            • Gość: MONK Re: Szczyt hamstwa!!!! (uwaga wulgarne - po cenzurze) IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 25.03.02, 00:02
              To jeszcze jedna pigula -na KA program brew zapowiedziom nie jest bezplatny -
              bedzie kosztowal 5zl. Nie wiem, co za debil krytykowal potrzebe zmian we
              wladzach Polonii (w jedny z innymch watkow)
      • Gość: Mario Re: KRYTERIUM Asów IP: 158.75.15.* 26.03.02, 15:40
        Jak się dzisiaj dowiedziałem KA mają zamiar olać nie tylko kibice ale nawet
        sami zawodnicy z Leszna i Wrocławia.Poza tym Lorama też nie będzie.
        Ja również byłem zdegustowany taką organizacją ze strony władz Polonii.
        A wykręcanie się zła pogodą to po prostu próba zamydlenia ludziom oczu.
        Szkoda że KA nie odbyło się w pierwotnym terminie bo obsada zapowiadała się
        doborowa nawet bez Pepe.
      • Gość: Baton No i nie widzialem...... IP: *.psi-net.pl 26.03.02, 22:07
        ..... i jakos wcale nie stala sie tragedia...
        .... i kij wAM w oko pANOWIE dZIALACZE......
        Mam nadzieje, ze kibicow tez przyszlo stosownie malo,
        bo moze wtedy sobie uswiadomicie DLA KOGO ten caly sport
        tak wlasciwie istnieje.....

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka