Forum   informatyzację

informatyzację

(11 wyników)
  • W październiku ubr. wróciłam po dłuugiej przerwie do pracy i zastałam nową szefową. Z miejsca przekazała mi do opracowania projekt do NMF i MF EOG. Nikt tego zgniłego jaja nie chciał tknąć przez 3 m-ce. Nie wiedziała na co, jaki chce realizować program, nic... Ja humanistka, zero doświadczenia, żadnej pomocy w zakresie finansów, nic. Wiedziałam tylko, że wcześniej do ZPORR przygotowali projekt, który odrzucono (nie kwalifikujemy się do zadnego z poddziałań) i ze dyrekcja chce zinf...
  • co za belkot! przeciez wiadomo, co da kopa polskiemu internetowi i pozwoli zaoszczedzic kase na informatyzacji - napuszczenie prawdziwej konkurencji na tepse i rozpowszechnienie linuxa w szkolach i administracji!
  • Skąd Gazeta.pl wyciągnęła Pana Żelińskiego? Analityk czego? Od 15 lat obserwuję branżę IT i nigdy go nie spotkałem. Co za pomysł, aby wszystkie 2,5 tys. gmin startowało w tym samym przetargu na obieg dokumentów? A) To doprowadziłoby do zmonopolizowania rynku przez jedną firme. B) Nie każdy urząd jest tak samo zorganizowany, więc i obieg dokumentów będzie inny. C) Urzędy nie muszą mieć komptatybilnych ze sobą systemów. Reszty tekstu nie czytam, bo pewnie pojawiają się kolejne, po...
  • lobuzy, jak jest baran na ktorego zzucilo sie spoloczenstwo to czemu go nie rznac , k mac rzygac mi sie chce
  • Prokom king!!! Teraz Polska!!! Do tandemu Prokom-ZUS dolacza PKO- BP... Authoryzacja karty w bankomacie w ciagu zaledwie 1 godziny! AAAAAAAARRRRRGGGGGHHHH...!!! K...RRRRRRWAAAAA!!! UCIEKAJMY!!!!!
  • Wogóle ile się pieniędzy marnuje na tą biurokracje. E-administracja to możliwość przeskoczenia wielu problemów. Mniej urzędników, mniej kolejek, mniej zmarnowanego czasu. Wogóle zamiast inwestować pieniądze w KRUS czy świątynie opatrzności borzej można by poinformatryzować pare urzędów co w przyszłości przynosiło by tylko zyski. Mam nadzieje że ktoś wkońcu przełamie strach przed informatyzacją i zrobi ją jednym z pryjorytetów.
  • Lepszy oracle niż prokom. Przynajmniej nic zbyt wcześnie nie "padnie".
  • Znowu Krauze doi panstwo.
  • Jeśli informatyzacją administracji nazywamy podawanie plików pdf na stronach urzędów, które można wydrukować żeby pójść z nimi załatwić jakąkolwiek sprawę to gratuluję "SUKCESÓW" całemu rządowi, nie tylko Panu Drożdżowi. Jestem zniesmaczona takimi artykułami.
  • Montkiewicz co prawda na wylocie (któryż to już raz? może zresztą i teraz mu się upiecze i poleci minister) więc trzeba przyspieszyć "łyknięcie" takiego kontraktu przez pana Krauze.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się