kataryna9 09.06.02, 13:34 Czy ten mecz można było obstawiać w Pilkarzykach? Mi się wydaje, że tak, nawet dam sobie rękę uciąć, że obstawiłam 1:1 ale nie widzę tego w wynikach. Czy ktoś pamięta czy ten mecz był do obstawiania??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
vitekk Re: Kostaryka - Turcja - pytanie 11.06.02, 23:20 Tak ten mecz byl na 100% do obstawienia, sam dalem 2:1 dla Kostaryki wiec punktow 0 choc bylo blisko... Jesli faktycznie obstwiles, no to wyglada, ze Ci ukradli kilka punkcikow... Powodzenia w nastepnych meczach. Odpowiedz Link Zgłoś
vitekk Re: Kostaryka - Turcja - pytanie <Sprostowanie> 11.06.02, 23:27 Jestes dziewczyna a ja napisalem do Ciebie w poprzednim liscie "obstawiles", sorry juz sie poprawiam powinno byc obstawilas :))) Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś