Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Kostaryka - Turcja - pytanie

    09.06.02, 13:34
    Czy ten mecz można było obstawiać w Pilkarzykach? Mi się wydaje, że tak, nawet
    dam sobie rękę uciąć, że obstawiłam 1:1 ale nie widzę tego w wynikach. Czy ktoś
    pamięta czy ten mecz był do obstawiania???
    Obserwuj wątek
      • vitekk Re: Kostaryka - Turcja - pytanie 11.06.02, 23:20
        Tak ten mecz byl na 100% do obstawienia, sam dalem 2:1 dla Kostaryki wiec
        punktow 0 choc bylo blisko... Jesli faktycznie obstwiles, no to wyglada, ze Ci
        ukradli kilka punkcikow... Powodzenia w nastepnych meczach.
      • vitekk Re: Kostaryka - Turcja - pytanie <Sprostowanie> 11.06.02, 23:27
        Jestes dziewczyna a ja napisalem do Ciebie w poprzednim liscie "obstawiles",
        sorry juz sie poprawiam powinno byc obstawilas :))) Pozdrawiam!

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka