marmk7 26.08.07, 11:30 Czy wiecie ile jest byłych SB-ków w mieście (tych którzy nic nie robili tylko uprzejmie donosili) Wpisujcie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: zdzisiek Re: SB-ki IP: 80.51.252.* 26.08.07, 13:17 Sb-ek to nie to samo co donosiciel. To o kogo pytasz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maciek Re: SB-ki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.07, 13:33 niezłe, ale jakże polskie.Tak przy niedzieli, po katolicku szukacie żeru hieny? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anty SB Re: SB-ki IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 26.08.07, 14:23 maciek powiedz to ludzią którzy dzięki takim SB-ką siedzieli w więzieniach dzięki którym mają emeryturu po 600zł ,których kariery zostały przekreślone abyś Ty dziś mógł swobodnie się wyrażać. A jeżeli chodzi ci o katolicyzm to księża też byli dosyć dobrym żródłem informacji dla SB. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maciek Re: SB-ki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.07, 15:25 a kto tu mówi o księżach? Była mowa ogólnie o polskim katoliku, który nie przeżyje jak komuś nie dogryzie i nie podrzuci świni.Widzimy to codziennie w tv. Ci co leżą plackiem rozmodleni albo na Jasnej Górze albo np w Łagiewnikach robią to cudownie w świetle kamer.Natomiast to co mają w sercach woła o pomstę do nieba!! Poza tym nie każdy kto ma emeryturę 600 zł "zawdzięcza" to SB- kom.Nie przesadzajmy.Najwyższa pora zabrać się za robotę i nie ględzić ciągle o przeszłości.Tym którzy krzywdzili niewinnych- ukarać, ograniczyć im wysokość emerytur.Z drugiej strony trudno karać ludzi za to,że żyli w latach komuny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qweszxc Re: SB-ki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.08.07, 15:34 Już cię polubiłem @maciek Odpowiedz Link Zgłoś