26.08.07, 11:30
Czy wiecie ile jest byłych SB-ków w mieście (tych którzy nic nie
robili tylko uprzejmie donosili)
Wpisujcie.
Obserwuj wątek
    • Gość: zdzisiek Re: SB-ki IP: 80.51.252.* 26.08.07, 13:17
      Sb-ek to nie to samo co donosiciel. To o kogo pytasz?
      • Gość: maciek Re: SB-ki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.07, 13:33
        niezłe, ale jakże polskie.Tak przy niedzieli, po katolicku szukacie
        żeru hieny?
        • Gość: anty SB Re: SB-ki IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 26.08.07, 14:23
          maciek powiedz to ludzią którzy dzięki takim SB-ką siedzieli
          w więzieniach dzięki którym mają emeryturu po 600zł ,których kariery
          zostały przekreślone abyś Ty dziś mógł swobodnie się wyrażać.
          A jeżeli chodzi ci o katolicyzm to księża też byli dosyć dobrym
          żródłem informacji dla SB.
          • Gość: maciek Re: SB-ki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.07, 15:25
            a kto tu mówi o księżach? Była mowa ogólnie o polskim katoliku,
            który nie przeżyje jak komuś nie dogryzie i nie podrzuci
            świni.Widzimy to codziennie w tv. Ci co leżą plackiem rozmodleni
            albo na Jasnej Górze albo np w Łagiewnikach robią to cudownie w
            świetle kamer.Natomiast to co mają w sercach woła o pomstę do nieba!!
            Poza tym nie każdy kto ma emeryturę 600 zł "zawdzięcza" to SB-
            kom.Nie przesadzajmy.Najwyższa pora zabrać się za robotę i nie
            ględzić ciągle o przeszłości.Tym którzy krzywdzili niewinnych-
            ukarać, ograniczyć im wysokość emerytur.Z drugiej strony trudno
            karać ludzi za to,że żyli w latach komuny.
            • Gość: qweszxc Re: SB-ki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.08.07, 15:34
              Już cię polubiłem @maciek
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka