domcia_84
30.01.07, 07:53
przy okazji założenia wątku z wszystkimi się witam gorąco i cieszę sie
ogromnie że to forum jest, ponieważ kupiliśmy bliżniak pod warszawa w
łomiankach od developera wiele z waszych problemów bedzie mi obcych to jednak
to zawsze dom i problemów też bedzie kilka,
no właśnie może któraś z wAs też zdecydowała sie na ten typ? a jeśli tak to
dlaczego?
bo mi rodzina sugeruje że bede żałować, ze bardziej sie opłsca samemu od
podstaw wolnostojący