30.01.07, 07:53
przy okazji założenia wątku z wszystkimi się witam gorąco i cieszę sie
ogromnie że to forum jest, ponieważ kupiliśmy bliżniak pod warszawa w
łomiankach od developera wiele z waszych problemów bedzie mi obcych to jednak
to zawsze dom i problemów też bedzie kilka,
no właśnie może któraś z wAs też zdecydowała sie na ten typ? a jeśli tak to
dlaczego?
bo mi rodzina sugeruje że bede żałować, ze bardziej sie opłsca samemu od
podstaw wolnostojący
Obserwuj wątek
    • doral2 Re: bliżniak 30.01.07, 09:09
      ja mam bliźniak, ale czworak i nie żałuję :)
      btw, czy można dostać namiary na tego developera albo jakies ceny oreintacyjne??
      • domcia_84 Re: bliżniak 30.01.07, 11:14
        eko development się to nazywa ceny były od 525 000- 560 000 my kupiliśmy jeden
        z ostatnich
        • doral2 Re: bliżniak 30.01.07, 11:27
          dzięki...trochę drogo że tak powiem...chyba że cenę wynagradza wielkość
          działki..
          grunt to dobre stosunki z sąsiadami..bo i pomoże odśnieżyć, przypilnuje chałupy
          w razie wyjazdu na wakacje, podleje ogródek, w kupie zawsze raźniej, a
          samodzielny dom to podczas wyjazdu złodzieje moga obrobic i nikt nawet nie
          zauważy i się nie zaintersuje..
          • domcia_84 Re: bliżniak 30.01.07, 12:09
            też prawda, my sie na niego zdecydowalismy bo chyba nie dalibyśmy rady sami
            tego domu od podstaw wybudować, skończyłoby sie to chyba dla wszystkich
            tragicznie, i trwałoby wieki a tak roboty bedzie sporo tylko przy wykańczaniu,
            no właśnie tylkko ci sasiedzi już teraz się chyba zaczne o nich modlić coby
            dobrzy byli a z czworakiem poraz pierwszy spotkałam sie u mojej znajomej w
            rembertowie ale ona na sąsiadów narzeka okropnie
            • domcia_84 Re: bliżniak 30.01.07, 12:10
              co do działki to 400m2 prawie
              • doral2 Re: bliżniak 30.01.07, 13:55
                jak na 400 metrów to dość drogo..i pewnie jeszcze w stanie developerskim...
                • kasia_de Re: bliżniak 30.01.07, 14:03
                  obawiam się, ze takie są teraz ceny
                  • domcia_84 Re: bliżniak 30.01.07, 15:25
                    w stanie developerskim, poczatkowo planowalismy kupic mieszkanie na bemowie,
                    ale 75 m2 kosztowałoby nas więcej, dom pewnie pochłonie jeszcze mnóstwo kasy na
                    wykończenie ale to już bedzie nasz dom na dluugo
    • mifff Re: bliżniak 30.01.07, 17:06
      To jest tak, jak z juhasem, co przyszedł do bacy z pytaniem:
      Wydawoć sie, czy sie nie wydawoć
      A Baca na to: Mos chłopce dwa wyjścia.
      Albo bedzie wojna, albo jej nie bedzie...
      :)
      • doral2 Re: bliżniak 30.01.07, 18:18
        czy bliźniak, czy czworak, lepiej niż w bloku...to jest zupełnie inne
        życie...nie wiem, jak mogłam przez całe życie mieszkac w mieście i w bloku...po
        prostu teraz mi sie to w głowieni emieści...i swój domek (czy bliźniak, czy
        czworak) wart jest każdej wydanej na niego złotówki...odmienia człowieka i jego
        życie....
        • chica_84 Re: bliżniak 30.01.07, 22:59
          dokładnie, moje życie odmienia się na samą mysl o tym domku
          • chica_84 Re: bliżniak 30.01.07, 23:00
            ups, napisałam pod innym nickiem ale to ja domciaa:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka