ishka82
29.06.07, 20:55
Dziewczyny! Ratunku! Właśnie się dowiedziałam, że zostałam bez fotografa! Może
znacie kogoś, macie namiary na fotografa, który będzie miał ten termin wolny
(4 sierpnia). Zdjęcia miał nam robić wujek-fotograf i właśnie się
dowiedzieliśmy, że nie przyjedzie, bo ma jakieś problemy rodzinne. Nie wiem
jak ja kogoś znajdę?!