Dodaj do ulubionych

fotograf na 4 sierpnia-pilne!

29.06.07, 20:55
Dziewczyny! Ratunku! Właśnie się dowiedziałam, że zostałam bez fotografa! Może
znacie kogoś, macie namiary na fotografa, który będzie miał ten termin wolny
(4 sierpnia). Zdjęcia miał nam robić wujek-fotograf i właśnie się
dowiedzieliśmy, że nie przyjedzie, bo ma jakieś problemy rodzinne. Nie wiem
jak ja kogoś znajdę?!
Obserwuj wątek
    • mmmaritkaw Re: fotograf na 4 sierpnia-pilne! 02.07.07, 10:34
      Podaje namiar na mojego fotografa, warto spróbowac, może bedzie mial wolny
      termin. 550zł - album z 60-scioma zdjeciami. Zdjecia robi od przygotowań w domu
      do oczepin wlacznie. Cena która podalam obejmuje dodatkowo zdjecia plenerowe.
      Mysle, ze cena jest atrakcyjna. Robi on 200-300 zdjec, ktore dostajecie na
      plytce. Po tygodniu od wesela macie juz galerie internetowa, na wlasnej stronie
      przez rok. Jest na niej 130 obrobionych zdjec z w/w ilości, z tych 130
      wybieracie sobie 60 do wywolania:) Podaje przykładowa galerie i strone
      fotografa www.szekiel.rtfoto.pl/
      rtfoto.pl/Powodzenia!!!!
      Ja mam ślub 28 lipca.
      Pozdrawiam:)
    • alexa83 Re: fotograf na 4 sierpnia-pilne! 02.07.07, 10:50
      oto nasz fotograf może się uda podaje linka www.fotomo.pl/ w kontaktach jest telefon.
      • ishka82 Re: fotograf na 4 sierpnia-pilne! 02.07.07, 12:11
        Dziękuję bardzo za odzew. W sobotę pobiegaliśmy i udało nam się znaleźć
        fotografa. Oglądaliśmy jego prace i rozmawialiśmy i myślę, że będziemy w 100%
        zadowoleni. Na szczęście problem mam już z głowy :)
      • stella_22 alexa83 03.07.07, 17:51
        Obejrzałam zdjęcia na stronie Waszego fotografa i znalazłam na nich koleżankę
        z pracy z obecnym już mężem :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka