waldek1967 16.04.02, 12:14 Wiem, że nie jest w Pana gesti wypowiadać się na temat wyborów Prezesa PZPS, ale jak widzi Pan możliwość dalszego funkcjonowania Związku, Reprezentacji w świetle takiego wyboru dokonanego przez "delegatów". Zgłoś Obserwuj wątek
Re: Nowy Stary Prezes waldek1967 napisał(a): > Wiem, że nie jest w Pana gesti wypowiadać się na temat wyborów Prezesa PZPS, > ale jak widzi Pan możliwość dalszego funkcjonowania Związku, Reprezentacji w > świetle takiego wyboru dokonanego przez "delegatów". Widzę, że świetnie wyczuwa pan sytuację. Cóż mogę powiedzieć. Wygrała demokracja, było głosowanie i tak to trzeba przyjąć. Prawda jest taka, że liczyłem iż zjazd ten będzie przełomowy, że dojdzie do skonsolidowania środowiska siatkarskiego. Niestety zjazd ludzi jeszcze bardziej zantagonizował. Obecna atmosfera nie jest tą która sprzyja osiąganiu wyników. Nie wiem jak to się dalej potoczy. Chciałbym by było dobrze, ale znając nasze polskie relacje będzie ciężko. Jest teraz jeszcze więcej niedomówień i nienawiści. Zgłoś