Dodaj do ulubionych

Nowy Stary Prezes

16.04.02, 12:14
Wiem, że nie jest w Pana gesti wypowiadać się na temat wyborów Prezesa PZPS,
ale jak widzi Pan możliwość dalszego funkcjonowania Związku, Reprezentacji w
świetle takiego wyboru dokonanego przez "delegatów".
Obserwuj wątek
    • waldek1967 napisał(a):

      > Wiem, że nie jest w Pana gesti wypowiadać się na temat wyborów Prezesa PZPS,
      > ale jak widzi Pan możliwość dalszego funkcjonowania Związku, Reprezentacji w
      > świetle takiego wyboru dokonanego przez "delegatów".
      Widzę, że świetnie wyczuwa pan sytuację. Cóż mogę powiedzieć. Wygrała demokracja,
      było głosowanie i tak to trzeba przyjąć. Prawda jest taka, że liczyłem iż zjazd
      ten będzie przełomowy, że dojdzie do skonsolidowania środowiska siatkarskiego.
      Niestety zjazd ludzi jeszcze bardziej zantagonizował. Obecna atmosfera nie jest
      tą która sprzyja osiąganiu wyników. Nie wiem jak to się dalej potoczy. Chciałbym
      by było dobrze, ale znając nasze polskie relacje będzie ciężko. Jest teraz
      jeszcze więcej niedomówień i nienawiści.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka