Forum   monitorem

monitorem

(5 wyników)
  • Zakładając, że będziemy korzystać z urządzeń wyłącznie aby zapisać datę spotkania, ustalić nasze koordynaty w czasoprzestrzeni lub wejść na czat itp. itd. to faktycznie nieciekawa przyszłość przed PC-tami. Nie sądzę jednak, aby "smarfony" nadawały się do bardziej profesjonalnych zastosowań, jak przygotowanie skomplikowanych arkuszy kalkulacyjnych oraz pisanie tekstów dłuższch niż kilkadziesiąt znaków.
  • Pytanie!(35)

    Zielony kolor widze bardziej wyrażnie od czerwonego.Czy to jest normą ,a może kłania się wizyta u okulisty.Ma ktoś podobnie?
  • > - Popularność netbooków niefortunnie zbiegła się z recesją, co może sprawić, że trudniej będzie je sprzedawać jako dodatkowy komputer, a nie substytut - uważa jednak Baker. Źle uważa, a przynajmniej niekompletnie. Recesja to tylko jeden z powodów. Coraz więcej ludzi sobie uświadamia, że niepotrzebny im drogi sprzęt do przeglądania Internetu i oglądania filmów. Inni się o tym przekonają po kupnie netbooka. Potem, bardzo możliwe, ludzie zaczną się przekonywać, że niepotrzebny jest ró...
  • No i jak się nie złościć na autora takiej wiadomości? O ile procent spadły ceny w innych krajach? Tu o 31%, gdzie indziej o 18%. A w Polsce? Z 1800 zlotych na 1200... Mam porównać złotówki z procentami? Redaktorze - z matematyki, na poziomie szkoły podstawowej - stawiam Ci pałę!
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?