Dodaj do ulubionych

Prezenty VIP-ów

22.12.09, 01:34
kazdy powinien dostac to na co zasluzyl np. Tur+Tusk+olaski splagiatowane gejhomologo wSCHODZACY BI-ałystok,Marszałek Fikołek odlotu ze stołka za afery z lotniskiem itp. itd

POzdrowienia dla zony wojewody ktora wpycha sie gdzie sie da i dyrektora od przerabiana skwerów zieleni na papier do swoich ksiażek:(
Obserwuj wątek
    • deaarts ale VIP-y 22.12.09, 08:22
      dziennikarzyna powinien zerknąć do słownika co to VIP, tragedia
      a dlaczego nie ma kierowniczki osiedlowego baru?
      • 3-antoni Re: ale VIP-y 22.12.09, 09:24
        ZAPISZ SIE TO ZOBACZYSZ JAK JEST NAPRAWDE,

        Członku PO POwtarzasz się na razie to twoja PO okazuje sie miec TYSIACE
        niestniejacych fikcyjnych czlonków:)a ile zarobiła twoja młodzieżowka PO na
        splagiatowanym gejhomologo (w)SCHODZACY BI=ałystok? Oddawaj te kase złodzieju!

        za to ty jestes idiota jak twoi koledzy z PO Partii Oszustów:(
        zamiast zwierzat lepiej byloby was zamknąc i POkazywac jako osobliwości na tle
        splagaitowanego gejhomologa wSCHODZACY BIa-łystok

        I nie wierzcie w Mikołaja bo może okazać się pedofilem w przebraniu (to rodzice
        kupują prezenty)

        Uważajcie by wam ryba nie stanęła ością w gardle w czasie świąt pełnych alkoholu
        usychającej choinki i duszących się ryb w wannie


        TAK RZECZE RAFAŁ KROSTA

        (i jeszcze odsyła na Śląsk, do Czernobyla ...)

        ps.
        Zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne (OCD): nawroty myśli lub obrazów.
        Obsesyjne stany umysłu => czynności natrętne, rytualne, symboliczne, np. obawa
        przed pomyłką, obsesje moralne, poczucie winy, obsesyjne wklejanie
        postów,unikanie odpowiedzi na proste pytania.

        Silne symptomy => nerwica natręctw.


        moje jakże proste pytanie:

        ilu członków liczy chwalebna federacja???
        wg moich wyliczeń

        Federacja Zielonych = 1 - Rafał Krosta = 0


        to żadna lipa, w sprawozdaniu Federacji wpływy ze składek = 0
        (kłaniają się MARTWE DUSZE Gogol) od kilku lat

        a w statucie jak wół jest zapis:
        18. Utrata CZŁONKOWSTWA następuje na skutek:
        b 4) Nie opłacania składek przez okres jednego roku.


        ps2. na mój 1% podatku nie masz co liczyć Panie Rafale, takie miganie się od
        odpowiedzi...
        cóż mocno śmierdzi.


      • ultramontanist1 Re: ale VIP-y 22.12.09, 09:41
        Nie zebym tam strasznie przepadal za bialostockimi VIP-ami ustanowionymi przez
        pryzmat wysokosci stolka.
        Ale.
        Zeby tam zaraz "dziennikarzyna"?
        Zeby tam zaraz za ucho brac i piszacego do slownika w sprawie VIP-ow zaciagac?
        Pewnie dla "daarts" owe "prawdziwe" VIP-y to chocby taka, pierwsza z brzegu -
        "Madonna". Zas dla tych co ich jej muzyka nie rajcuje, i widza co ona naprawde
        wyprawia, to nastajaszczaja quooorva, ktora sprosnymi gestami i przebraniem,
        ktore potem jest kopiowane pilnie we wszystkich burdelach swiata, stara sie
        zamaskowac swoje beztalencie.
        Inny, a pierwszy z brzegu polityk - Berlusconi, wielki, miedzynarodowy VIP,
        pelna geba; i chociaz ten podtatusialy staruszek ma dosc pieniedzy by nie
        wychodzic do konca jego zycia z domow uciech wszelakich, to jednak ku uciesze
        komikow swiata, sam trzyma sie kurczowo premierowstwa i wciaga do tej swojej
        zabawy innych VIP-ow jak chocby bylego juz Premiera Czech Topolanka, zlapanego
        przez paparazzich wsrod berlusconskich pieknosci bez zadnych pieluszek i
        pokazanego swiatu ze wszystkimi swoimi meskimi wymiarami.
        A to akurat chlop dorodny, jak na prawdziwego VIP-a przystalo.
        Bo juz o polskich VIP-ach, ktorymi sie otacza np., Premier to wrecz mowic hadko.
        VIP-owie, co to odstawiaja szopki ze spotkaniami z mafiozami na cmentarzach a
        potem, zlapani za reke, zapadaja sie pod ziemie na dwa miesiace?
        Byl VIP a potem go nima. Az pewnego dnia, przez dziure w podlodze, pojawia sie
        w Sejmie i voila` staje sie znowu VIP-em.
        To o takich VIP-ach "dziennikarzyna" mial pisac?
        A to sie roznimy w pogladach.
        I to mocno.
        Bo ja takich VIP-ow mam, za przeproszeniem, gleboko w dooopie.
        • w.koronkiewicz Re: ale VIP-y 22.12.09, 10:07
          przyznaję się bez bicia, że właśnie z tytułem miałem problem największy. nie
          lubię zapożyczeń językowych. ale też nie potrafiłem znaleźć polskiego
          odpowiednika. lepiej brzmiałoby: "prezenty ważniaków"?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka