Gość: Zenon Cebula
IP: *.bsk.vectranet.pl / *.bsk.vectranet.pl
18.07.04, 12:33
Zastanawia mnie kto wyraził zgode na zbudowanie rampy na skate'ow pośrod
blokow na moim osiedlu????? Nie mam nic przeciwko sportowi jednakże
proponowałbym by takie konstrukcje budowano następnym razem pod oknem Pana
Prezesa Abramowicza... łomot od rana do nocy a w nocy miejsce zborki dla
okolicznych żuli pasjonujących się spiewem chóralnym...