Gość: JJJ
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
17.08.05, 00:03
Idzcie na Młynową i zobaczcie jaki "pałac" postawiła sobie skarbówka. Napewno
pasuje do "wypasionego" ZUS-u. Ale coż to obok stoi za slums ??? Aha to
komenda miejska policji - nijak się ma swoim wyglądem do rzeczywistości. Coż -
tam gdzie kasa tam i wygląd. Tylko zwykłemu człowiekowi noż się w kieszeni
otwiera....