Dodaj do ulubionych

PUS się przeprowadza

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.05, 00:03
Idzcie na Młynową i zobaczcie jaki "pałac" postawiła sobie skarbówka. Napewno
pasuje do "wypasionego" ZUS-u. Ale coż to obok stoi za slums ??? Aha to
komenda miejska policji - nijak się ma swoim wyglądem do rzeczywistości. Coż -
tam gdzie kasa tam i wygląd. Tylko zwykłemu człowiekowi noż się w kieszeni
otwiera....
Obserwuj wątek
    • Gość: mia Re: PUS się przeprowadza IP: *.antoniuk.sdi.tpnet.pl 18.08.05, 17:54
      oto ,gdzie giną nasze pieniądze-na "rozdęte" pałace skarbówki , zusu,funduszu
      zdrowia..marmury że szkoda gadać!!A co za ochłapy dla pospólstwa....
      • Gość: kawelin Re: PUS się przeprowadza IP: *.csk.pl 18.08.05, 23:15
        to tylko kilka przyciemnionych szyb na komunistycznej podbudowie,
        przedtem mieściła się tam Maria Bland którą US i ZUS wykończyli

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka