Forum   zwyrodnienie siatkówki

zwyrodnienie siatkówki

(3 wyniki)
  • Mój Mąż to ma, przeszedł kurację trentalem w klinice w Katowicach, także terapię ozonem. Zażywa preparaty zawierające witaminy, antyoksydanty i luteinę, zawsze przestrzegał i przestrzega zdrowego trybu życia. Wydaje mi sie, że medycyna konwencjonalna nie może zrobić więcej. Ale jest jeszcze alternatywna. Jeżeli ktoś może mi coś powiedzieć na temat niekonwencjonalnego leczenia tego choróbska, to będę bardzo, bardzo wdzięczna.
  • Witam, czy ma Ktoś z Państwa pewne informacje, czy wykonywane są próby terapii genetycznej na ludziach i ich wyniki??? Z góry dziękuję za odpowiedź:))
  • Witam. Interesują mnie wasze uwagi na teamt tej choroby. Jak sobie radzicie, jakie leki wspomagające itp. Jak często odwiedzacie okulistę. Ja wiem o tym że mam to zwyrodnienie od 17-go roku życia. Do lekarza chadzam rzadko, zniechęcają mnie kolejki i zapisywanie się na wizytę. Ostatnio czekałam parę miesięcy. Leki na poprawienie krążenia źle toleruję i zwykle nie wybieram ich do końca. Za to często biorę te na bazie czarnych jagód. Pozdrawiam
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się