Dodaj do ulubionych

Poszukiwany Poszukiwana

09.10.02, 16:19
Annabl, Freewolf, Sluggard, Zyggis, Korni i pare jeszcze innych Osob

WANTED NOW AND ALIVE!
Obserwuj wątek
    • korni Re: Poszukiwany Poszukiwana 09.10.02, 18:15
      chatka_ napisała:

      > Annabl, Freewolf, Sluggard, Zyggis, Korni i pare jeszcze innych Osob
      >
      > WANTED NOW AND ALIV





      ????????????
      hmmmmm
      • ivan.lukov Re: Poszukiwany Poszukiwana 09.10.02, 19:58
        a ja?
        • chatka_ Re: Poszukiwany Poszukiwana 10.10.02, 09:13
          ivan.lukov napisał:

          > a ja?

          "...i pare jeszcze innych Osob" sorry ze nie z imienia, wiedzialm ze kogos
          zapomne!
          Witaj Ivanie! :)
          • ivan.lukov Re: Poszukiwany Poszukiwana 10.10.02, 19:58
            jestem zadowolony, ze o mnie nie zapomnialas:)

            chatka_ napisała:

            > ivan.lukov napisał:
            >
            > > a ja?
            >
            > "...i pare jeszcze innych Osob" sorry ze nie z imienia, wiedzialm ze kogos
            > zapomne!
            > Witaj Ivanie! :)
      • chatka_ Re: Poszukiwany Poszukiwana 10.10.02, 09:09
        korni napisał:

        > ????????????
        > hmmmmm

        Hm... Ania1 sie o Ciebie pytala, zobacz w watku "Sluggy lubil..."
        Pozdr.
        • marat_ Re: Poszukiwany Poszukiwana 10.10.02, 09:28
          Cześć Chatko!
          Ładna pogoda, prawda? Może by tak na rolki?..
          :)))
          • chatka_ Re: Poszukiwany Poszukiwana 10.10.02, 09:33
            MArat jezdzi na rolkach ???!!!
            Od rana o tym mysle ale najpierw jazda obowiazkowa na forum, a potem to chyba
            juz na lyzwach...To moze pojde pobiegac!
            Dzien cudny Maratku!:)))))
            • marat_ Re: Poszukiwany Poszukiwana 10.10.02, 09:40
              chatka_ napisała:

              > MArat jezdzi na rolkach ???!!!
              M: Oczywiście, że tak! Co prawda na takich z dwoma rządkami rolek na jednym
              bucie. Na innych Marat to by jechał, ale nosem po asfalcie...

              > Od rana o tym mysle ale najpierw jazda obowiazkowa na forum, a potem to chyba
              > juz na lyzwach...To moze pojde pobiegac!
              M: Bieganie dobra sprawa. Biegam już od samego rana: sklep z browarkiem-biuro,
              sklep z browarkiem-biuro, ..., ...

              > Dzien cudny Maratku!:)))))
              M: Życie jest piękne: lux pogoda, Faxik, muzyczka, kobietki...
              • chatka_ Re: Poszukiwany Poszukiwana 10.10.02, 10:13
                marat_ napisał:

                > Na innych Marat to by jechał, ale nosem po asfalcie...
                Poczatki bywaja trudne. Ale potem ...ech...

                > M: Bieganie dobra sprawa. Biegam już od samego rana: sklep z browarkiem-
                biuro,
                > sklep z browarkiem-biuro, ..., ...

                Ch_:Na mojej trasie łąka kosciol łąka, browarku chyba nie dostane, chyba, ze
                jak to mowia najciemniej pod latarnia...

    • inks Re: Poszukiwany Poszukiwana 10.10.02, 09:39
      A jak jest nagroda? Szkoda,że "Alive". Nie będzie można postrzelać. I gdzie
      dostarczyć, do Knoxville? Może być w samo południe? Pozdrawiam. Clint E.
      • chatka_ Re: Poszukiwany Poszukiwana 10.10.02, 10:03
        Postrzelac bedziesz mial okazje jak sie zjawi **** (strach glosno wymieniac)
        O nagrodzie nie pomyslalam... Zlota Alaski niestety nie bedzie :(((
        • inks Re: Poszukiwany Poszukiwana 10.10.02, 10:14
          Piszę to z saloonu-mam brzytwę na gardle i dlatego będę się streszczał. Kiedy
          tylko upiorą mi kalesony i odwiedzę dziewczęta w domu pani Eliott-ruszam w
          pościg. Przyślij mi whisky. Clint
    • poziomk Re: Poszukiwany Poszukiwana 10.10.02, 10:32
      O ho !!!
      Cos sie szykuje.... :)
      • marat_ Re: Poszukiwany Poszukiwana 10.10.02, 10:44
        poziomk napisał:

        > O ho !!!
        > Cos sie szykuje.... :)

        M: A co ma się szykować? Inks pójdzie na panienki, wreszcie w czystych
        kalesonach, a potem o suchym pysku ruszy w siną dal...
        • poziomk Re: Poszukiwany Poszukiwana 10.10.02, 10:48
          Nie ja myslalem o nalocie na Redakcje :))
    • inks Re: Poszukiwany Poszukiwana 10.10.02, 11:03
      Klaesony czyste STOP Z Redakcją miał się zmierzyć Ormond STOP W kanionie
      Dzikich Kubków napadli go Apacze pod wodzą Czarnego STOP Idę do pani Eliott
      STOP Bez whisky niegdzie nie pojadę STOP Miasto pustoszeje STOP Znowu ktoś
      odkrył złoto STOP Pozdrawiam STOP
      • Gość: Miss Saloon Re: Poszukiwany Poszukiwana IP: *.piasta.pl 10.10.02, 12:16
        wyslalam whisky dyliznsem do Knoxville Stop przyjezdzam nastepnym za tydzien w
        piatek w samo poludnie Stop Szmurlo sie pyta o nas na miescie stop Julia
        • inks Re: Poszukiwany Poszukiwana 10.10.02, 12:32
          Uważaj na Szmurłę STOP Nie wiadomo dla kogo teraz pracuje STOP Idę kupić
          rewolwer STOP Stary mi się pogiął kiedy walczyłem z grzechotnikami STOP
          Przywieź mi nowe kalesony STOP Po południu ocalę miasto STOP Bądź dzielna!STOP
          Clint E.STOP
          • Gość: Miss Saloon Re: Poszukiwany Poszukiwana IP: *.piasta.pl 10.10.02, 14:27

            ...............................
            "Pamietam dzien kiedy Inks pokazal sie po raz pierwszy w Knoxville. Bylam wtedy
            u starej Elliot i gdy przyszedl do nas do domu, siedzialysmy z Saunne w
            saloniku i gapilysmy sie na niego z wytrzeszczonymi oczami; mial najdluzsze
            nogi, jakie w zyciu widzialam, wygadal tak komicznie i mowil tak smiesznie, ze -
            kiedy sobie poszedl dlugo jeszcze sie z niego smialysmy"

            Umysl mial jasny i cialo sprawne w piciu. Za zaoszczedzone pieniadze kupil
            sobie na dwa lata pokoj w hotelu Juan Para i zaplanowal ze bedzie pil, przez
            dwa lata. Przez trzy miesiace doporowadzal do rozkladau swoj mozg. Wymiotowal
            wszedzie. Po roku umial wypic dwie butelki w ciagu dnia i nie wymiotowac.
            Pierwszy raz w zyciu zaczal miewac wizje...
            ...........................................
            :)
            • Gość: Miss Saloon Re: Poszukiwany Poszukiwana IP: *.piasta.pl 10.10.02, 21:38
              Tymczasem Julia lezala nago na lozku i miala dziwne uczucie, ze wszytko to juz
              sie kiedys wydarzylo:pokoj hotelowy, upal, karaluch biegnacy po scianie tuz nad
              jej glowa, rowny stukot wentylatopra pod sufitem, krztuszace sie swiatlo
              niebieskiego neonu nad barem, spiew muezina. Z rozmyslan wyrwal ja szmer
              dobiegajcy zza drzwi. Zobaczyla cien stóp pod drzwiami na tle jasno
              oswietlonego korytarza i kartke. Poczekla az cien sie oddali, wstala i
              podniosla telegram do rak:
              "Uważaj na Szmurłę STOP Nie wiadomo dla kogo teraz pracuje STOP Idę kupić
              rewolwer STOP Stary mi się pogiął kiedy walczyłem z grzechotnikami STOP
              Przywieź mi nowe kalesony STOP Po południu ocalę miasto STOP Bądź dzielna!STOP
              Clint E.STOP"
              Nie zapalajac swiatla podeszla do szafy, wyjęła kalesony z torby, włożyla je na
              siebie i wrocila do lozka. Jutro wyśle je paczka ekspresowa do Knoxville...
              • chatka_ Re: Poszukiwany Poszukiwana 11.10.02, 15:16
                Kalesony wyslalam STOP Przeklinam cie Clint STOP Julia
                ............................................................................
                -To pewnie jedna z tych dziewczat starej Elliot - pomyslala. Stalo sie dla niej
                jasne, ze Clint nigdy juz do niej nie wroci. Ilekroc mial wizje, chcial ocalic
                swiat, walczyl z grzechotnikami byl zakochany. Podeszla do telefonu i wykrecila
                numer recepcji "O ktorej odlatuje najblizszy samolot do Fast?
                • chatka_ Re: Poszukiwany Poszukiwana 15.12.02, 22:25
                  Poszukajmy, moze znowu uda sie ich wywolac:
                  Sluggard (ja mam Twoje bajki! :)))), Marat? Cavafis? Ormond? Akir? Annabl? ...?
                  Odezwijcie sie! Bądźcie z nami na czacie 22 grudnia o 21!
                  • just_wolf Re: Poszukiwany Poszukiwana 16.12.02, 08:25
                    chatka_ napisała:

                    > Poszukajmy, moze znowu uda sie ich wywolac:
                    > Sluggard (ja mam Twoje bajki! :)))), Marat? Cavafis? Ormond? Akir?
                    Annabl? ...?
                    > Odezwijcie sie! Bądźcie z nami na czacie 22 grudnia o 21!

                    Dead or alive?
                    • saunne Re: Poszukiwany Poszukiwana 16.12.02, 20:44
                      just_wolf napisał:

                      > Dead

                      seans spirytystyczny???? ;)

                      >or alive?

                      :)

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka