Dodaj do ulubionych

Kuba górą

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.05.06, 13:37
Brawo Kuba!!! Sposób w jaki Kuba spostrzega i opisuje otaczający go świat
jest godzien pozazdroszczenia. Poza tym to bezproblemowy i sympatyczny
człowiek. Szkoda, że tacy ludzie nie widzą w naszym mieście zbyt wielu
możliwości rozwoju ....ale to już inna sprawa...inny temat...nie to
forum.. ;) Plusem natomiest jest to, że Kuba nie zapomina gdzie sie wychował,
skąd również często czerpie pomysły do swoich fotoreportaży :)
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka