Gość: J
IP: *.elpos.net
17.07.06, 21:42
to ja się spytam jaki jest plan zagospodarowania? bo od kilkunastu lat wokół
straszą kurne chaty i obskurne kamieniczki. a akurat restauracja camelot jest
wg mnie utrzymana w klimacie który powinien tu pozostać. oczywiście nie
popieram budowania bez zezwolenia, ale jak wiadomo w naszym mieście na
zezwolenie trzeba dużo czekać. oczywiście jeśli wniosek składamy na biurko, a
nie gdzie indziej...