Dodaj do ulubionych

Nieoficjalne wyniki wyborów do sejmiku

IP: 83.238.146.* 21.05.07, 11:25
Kto głosuje na PiS? Ludzie opamiętajcie się!
Obserwuj wątek
    • Gość: observer Re: Nieoficjalne wyniki wyborów do sejmiku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.05.07, 11:40
      ciemnogród
    • wyborca123 Re: Nieoficjalne wyniki wyborów do sejmiku 21.05.07, 12:40
      A ty głosowałeś? Wiekszość nie poszła na wybory. Ta większość to przeważnie
      ludzie młodzi. Starsze pokolenie jest bardziej świadome (świadome inaczej) i
      idzie na wybory. I w ten sposób cyniczni populiści mogą dalej rzadzić.
      • anka1 Re: Nieoficjalne wyniki wyborów do sejmiku 21.05.07, 12:51
        a nie macie wrazenia ,ze ludzie wlasnie dlatego nie glosuja, bo maja juz
        dosc "politykow" z gebami pelnymi frazesow przypominajacych sobie o szarych
        obywatelach tylko przed wyborami ?
        zwyczajnie nie bylo na kogo glosowac i tyle.
        • Gość: Bzik Re: Nieoficjalne wyniki wyborów do sejmiku IP: *.icpnet.pl 21.05.07, 13:16
          orlegniazdo.org to przyszłość !!!
          Porządny solidny ruch
        • bromden1 Re: Nieoficjalne wyniki wyborów do sejmiku 21.05.07, 13:22
          to teraz siedź cicho. ty się na wszystko zgodziłaś nie głosując
    • Gość: zzz Nieoficjalne wyniki wyborów do sejmiku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.07, 13:33
      nic nie nauczy tego zacofanego narodu.ciemnota z głupotą ot wszystko.
      • Gość: stefan Re: do zzz IP: *.zgora.dialog.net.pl 21.05.07, 13:47
        i dalej będą głosować na socjalistów !!!
        • bromden1 Re: do zzz 21.05.07, 13:49
          skoro nawet głosując na UPR głosuje się na socjalistów, to jakie mają wyjście
      • Gość: czesio nic nie nauczy tego zacofanego narodu.ciemnota z g IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.07, 17:53
        nie masz racji i nie masz wiedzy, jak pokazują doświadczenia innych naród sie
        nauczy za jakieś 2-3 pokolenia już nasze dzieci bądą inne teraz ludzie są
        obciążeni przeszłością naród podzielony, nierozliczony i ludzie nie głosują za
        rozwojem a np. za "nieruszaniem" SBcji bo samem się donosiło albo tata był w SB
        albo wójek itp
    • Gość: Voyteck Kto głosuje na PiS IP: 193.59.95.* 21.05.07, 14:36
      Na Prawo i Sprawiedliwość głosują:
      1. Patrioci
      2. Którym Dobro Polski i Polaków leży na sercu
      3. Ludzie prawi i uczciwi
      4. Wierzący i praktykujący
      5. Nie upaprani we współpracę z SB czy innymi 'służbami'
      • Gość: hultaj Re: Kto głosuje na PiS IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.05.07, 14:39
        skonsultuj się z psychiatrą, który pewnie i tak ci nie pomoże
      • Gość: jdbad Re: Kto głosuje na PiS IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 21.05.07, 14:40
        Na PiS głosują ludzie , którzy uwierzyli populizmowi.
      • zewsi Re: Kto głosuje na PiS 21.05.07, 14:41
        Gość portalu: Voyteck napisał(a):

        > Na Prawo i Sprawiedliwość głosują:
        > 1. Patrioci
        > 2. Którym Dobro Polski i Polaków leży na sercu
        > 3. Ludzie prawi i uczciwi
        > 4. Wierzący i praktykujący
        > 5. Nie upaprani we współpracę z SB czy innymi 'służbami'


        W całym województwie znalazło się 64627 takich. Marniawo. Pozostałe 900 tys. to
        to niepraktykujący współpracownicy SB.
        • Gość: jsd Re: Kto głosuje na PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.07, 14:44
          kasa w błoto wyrzucona 2,5 bańki tylko po to by było po staremu.. ciekawe jak
          tam żalek szmaciarz, co skacze z partii do partii żeby tylko wyższy stołek
          dopaść, to przez niego tyle kasy zmarnowali i cała polska sie z nas śmieje..
          • zewsi Re: Kto głosuje na PiS 21.05.07, 14:53
            A póki nie przeszedł do PiS to nie był "szmaciarzem"? Dopiero jak odszedł z tej
            formacji to się "zeszmacił"? :-)))
            Filozofia Kalego. :-)
          • Gość: ja Re: Kto głosuje na PiS IP: *.csk.pl 21.05.07, 17:17
            a JAK SIĘ MA partia, która PRZYJĘŁA tego szmaciarza? Czy to ciebie nie
            interesuje?
        • Gość: idzikczortu Re: Kto głosuje na PiS IP: *.sub-66-174-79.myvzw.com 21.05.07, 16:56
          Zazwyczaj bardzo zrownowazony "zewsi" odpowiadajac "Voyteckowi" tym razem chyba
          potknal sie o prawidla logiki. "Voyteck" napisal: Na PIS glosuja ludzie typu
          (A,B,C,D,E,F); na co "zewsi" odpowiedzial "Voyteckowi": to znaczy, ze uwazasz
          pozostalych, ludzi typu (G,H......X,Y,Z)- za zwykle kanalie?
          A przeciez "Voyteck" czegos takiego /takiej dychotomii/ nigdzie nie sugerowal.
          Co nie przeszkadza dziwowaniu sie perelce Polszczyzny, przytoczonej przez
          "zewsi" autorstwa p. Przemyslawa Gosiewskiego.
    • Gość: Patriot de Plock Znów te kłamliwe 'sondaże'! IP: 193.59.95.* 21.05.07, 14:43
      Sondaże znów dawały PO przewagę nad PiS (paroprocentową). Jakim cudem??
      Przecież Podlasie to tradycyjnie porządni ludzie i zawsze głosowali na prawicę,
      a nie na tych cwaników, co dwa płaszcze noszą na jednym ramieniu. Ludzie prawi
      na takich nie głosują. A wyniki wyborów są wstydliwe dla PO, dlatego tak
      cichutko o tym w mediach.
      Podobnie zdecydowaną przewagę miałby PiS nad PO w wyborach do Parlamentu. Nie
      wierzcie w manipulowane tzw. sondaże.
      • Gość: jdbad Nie obrażaj Podlasian. IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 21.05.07, 14:46
    • stefan.bialystok Re: Nieoficjalne wyniki wyborów do sejmiku 21.05.07, 15:03
      To nie wina elektoratu PiS, tylko tego, że większość siedziała na dupie. Teraz będzie narzekanie a'la Ferdynand Kiepski: "A robić to nie ma komu".
    • Gość: Iwona Nieoficjalne wyniki wyborów do sejmiku IP: *.bsk.vectranet.pl 21.05.07, 15:55
      Jesteście nierzetelni! Podajcie wyniki, choćby były nieoficjalne, wszystkich
      ugrupowań biorących udział w wyborach! Metoda przemilczenia jest niezwykle
      skuteczna, prawda?
    • Gość: Podlasie XXI wieku Gloria victis IP: *.piasta.pl 21.05.07, 16:55
      Wielkie brawa dla pana Kononowicza za sportową postawę. Nie liczy się
      zwycięstwo, lecz udział. Niech się wstydzą ci, którzy nie wzięli udziału w
      wyborach. Hańba tym, którzy znęcają się nad pokonanym przeciwnikiem.
    • Gość: olek K ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.07, 17:50
      ja głosuje bo rzygać mi się chcę jak widzę bratanie z PZPRowcami czy to PO czy
      PSL czy inne komusze przystawki
    • Gość: raaf ci co głosują na PiS nie korzystają z internetu... IP: *.elpos.net 21.05.07, 20:12
      ...
    • Gość: Stanisław Nieoficjalne wyniki wyborów do sejmiku IP: *.pools.arcor-ip.net 21.05.07, 20:22
      Brawo Samoobrona, brawo Leppper!
      • stefan.bialystok Re: Nieoficjalne wyniki wyborów do sejmiku 21.05.07, 20:31
        Gość portalu: Stanisław napisał(a):

        > Brawo Samoobrona, brawo Leppper!
        Chyba Ty nie chcesz napisać, że popierasz Samoobronę?
        • Gość: Stanisław Re: Nieoficjalne wyniki wyborów do sejmiku IP: *.pools.arcor-ip.net 22.05.07, 00:09
          Pewnie że nie chcę.
          Poza tym to Białystok zawsze tak miał; w 1980 roku jak strajkowała cała Polska
          to Białystok czekał. No potem też strajkował bo przestało być jasne czy jeszcze
          zabraniają.
    • skin.polskii Bez blokowania list tez byłby pat w sejmiku 21.05.07, 21:32

      podliczyłem głosy i podzieliłem je wg metody dHonta i wychodzi mi podział
      mandatów w sejmiku następująco:
      PiS -14 (z blokowaniem 12)
      PO - 7 (7)
      SLD -4 (3)
      PSL -4 (5)
      Samo-1 (3)

      tak SAMO-PiS 15 PO-PSL-LiD 15
      i tak 15-15

      jedynym wyjściem jest chyba zarząd komisaryczny.. albo koalicja PiS -PSL-
      Samoobrona.... jak widać na blokowaniu najbardziej zyskuje Samoobrona..
      a traci PiS, traci też lewica a zyskuje PSL.. platfusom w tym wypadku jest
      wszystko jedno ...




      • Gość: ptik Re: Bez blokowania list tez byłby pat w sejmiku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.07, 23:16
        No dobra, po wyborach, to teraz IV RP i Ziobro zamknom Kozlowskiego i Putre za te 4 banki ukradzione,czy dalij bedom udawac ze to deszcz a nie slina?
        • janbezziemi Dosc tego Putry! 22.05.07, 01:46
          Skąd wyscie wytrzasnęli tego dziecioroba Putrę? Na niego patrzec nie moge w
          telewizji, po jaką cholerę go ciagle zapraszają?
          • Gość: tidi Re: Dosc tego Putry! IP: *.proxy.aol.com 22.05.07, 03:36
            Platfuski - ostatnia przed wami szansa podporzadkowania sie PiSowcom . Oni sa
            wasze PANY ! Bo jezeli nie to do Pultuska , ogromnie zmizernial cos wam ten
            Tusk , zciagnelo go o polowe po ostatniej niedzieli .
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka