Gość: PiSuar IP: 83.238.146.* 21.05.07, 11:25 Kto głosuje na PiS? Ludzie opamiętajcie się! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: observer Re: Nieoficjalne wyniki wyborów do sejmiku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.05.07, 11:40 ciemnogród Odpowiedz Link Zgłoś
wyborca123 Re: Nieoficjalne wyniki wyborów do sejmiku 21.05.07, 12:40 A ty głosowałeś? Wiekszość nie poszła na wybory. Ta większość to przeważnie ludzie młodzi. Starsze pokolenie jest bardziej świadome (świadome inaczej) i idzie na wybory. I w ten sposób cyniczni populiści mogą dalej rzadzić. Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: Nieoficjalne wyniki wyborów do sejmiku 21.05.07, 12:51 a nie macie wrazenia ,ze ludzie wlasnie dlatego nie glosuja, bo maja juz dosc "politykow" z gebami pelnymi frazesow przypominajacych sobie o szarych obywatelach tylko przed wyborami ? zwyczajnie nie bylo na kogo glosowac i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bzik Re: Nieoficjalne wyniki wyborów do sejmiku IP: *.icpnet.pl 21.05.07, 13:16 orlegniazdo.org to przyszłość !!! Porządny solidny ruch Odpowiedz Link Zgłoś
bromden1 Re: Nieoficjalne wyniki wyborów do sejmiku 21.05.07, 13:22 to teraz siedź cicho. ty się na wszystko zgodziłaś nie głosując Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zzz Nieoficjalne wyniki wyborów do sejmiku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.07, 13:33 nic nie nauczy tego zacofanego narodu.ciemnota z głupotą ot wszystko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stefan Re: do zzz IP: *.zgora.dialog.net.pl 21.05.07, 13:47 i dalej będą głosować na socjalistów !!! Odpowiedz Link Zgłoś
bromden1 Re: do zzz 21.05.07, 13:49 skoro nawet głosując na UPR głosuje się na socjalistów, to jakie mają wyjście Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czesio nic nie nauczy tego zacofanego narodu.ciemnota z g IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.07, 17:53 nie masz racji i nie masz wiedzy, jak pokazują doświadczenia innych naród sie nauczy za jakieś 2-3 pokolenia już nasze dzieci bądą inne teraz ludzie są obciążeni przeszłością naród podzielony, nierozliczony i ludzie nie głosują za rozwojem a np. za "nieruszaniem" SBcji bo samem się donosiło albo tata był w SB albo wójek itp Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Voyteck Kto głosuje na PiS IP: 193.59.95.* 21.05.07, 14:36 Na Prawo i Sprawiedliwość głosują: 1. Patrioci 2. Którym Dobro Polski i Polaków leży na sercu 3. Ludzie prawi i uczciwi 4. Wierzący i praktykujący 5. Nie upaprani we współpracę z SB czy innymi 'służbami' Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hultaj Re: Kto głosuje na PiS IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.05.07, 14:39 skonsultuj się z psychiatrą, który pewnie i tak ci nie pomoże Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jdbad Re: Kto głosuje na PiS IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 21.05.07, 14:40 Na PiS głosują ludzie , którzy uwierzyli populizmowi. Odpowiedz Link Zgłoś
zewsi Re: Kto głosuje na PiS 21.05.07, 14:41 Gość portalu: Voyteck napisał(a): > Na Prawo i Sprawiedliwość głosują: > 1. Patrioci > 2. Którym Dobro Polski i Polaków leży na sercu > 3. Ludzie prawi i uczciwi > 4. Wierzący i praktykujący > 5. Nie upaprani we współpracę z SB czy innymi 'służbami' W całym województwie znalazło się 64627 takich. Marniawo. Pozostałe 900 tys. to to niepraktykujący współpracownicy SB. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jsd Re: Kto głosuje na PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.07, 14:44 kasa w błoto wyrzucona 2,5 bańki tylko po to by było po staremu.. ciekawe jak tam żalek szmaciarz, co skacze z partii do partii żeby tylko wyższy stołek dopaść, to przez niego tyle kasy zmarnowali i cała polska sie z nas śmieje.. Odpowiedz Link Zgłoś
zewsi Re: Kto głosuje na PiS 21.05.07, 14:53 A póki nie przeszedł do PiS to nie był "szmaciarzem"? Dopiero jak odszedł z tej formacji to się "zeszmacił"? :-))) Filozofia Kalego. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Kto głosuje na PiS IP: *.csk.pl 21.05.07, 17:17 a JAK SIĘ MA partia, która PRZYJĘŁA tego szmaciarza? Czy to ciebie nie interesuje? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: idzikczortu Re: Kto głosuje na PiS IP: *.sub-66-174-79.myvzw.com 21.05.07, 16:56 Zazwyczaj bardzo zrownowazony "zewsi" odpowiadajac "Voyteckowi" tym razem chyba potknal sie o prawidla logiki. "Voyteck" napisal: Na PIS glosuja ludzie typu (A,B,C,D,E,F); na co "zewsi" odpowiedzial "Voyteckowi": to znaczy, ze uwazasz pozostalych, ludzi typu (G,H......X,Y,Z)- za zwykle kanalie? A przeciez "Voyteck" czegos takiego /takiej dychotomii/ nigdzie nie sugerowal. Co nie przeszkadza dziwowaniu sie perelce Polszczyzny, przytoczonej przez "zewsi" autorstwa p. Przemyslawa Gosiewskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Patriot de Plock Znów te kłamliwe 'sondaże'! IP: 193.59.95.* 21.05.07, 14:43 Sondaże znów dawały PO przewagę nad PiS (paroprocentową). Jakim cudem?? Przecież Podlasie to tradycyjnie porządni ludzie i zawsze głosowali na prawicę, a nie na tych cwaników, co dwa płaszcze noszą na jednym ramieniu. Ludzie prawi na takich nie głosują. A wyniki wyborów są wstydliwe dla PO, dlatego tak cichutko o tym w mediach. Podobnie zdecydowaną przewagę miałby PiS nad PO w wyborach do Parlamentu. Nie wierzcie w manipulowane tzw. sondaże. Odpowiedz Link Zgłoś
stefan.bialystok Re: Nieoficjalne wyniki wyborów do sejmiku 21.05.07, 15:03 To nie wina elektoratu PiS, tylko tego, że większość siedziała na dupie. Teraz będzie narzekanie a'la Ferdynand Kiepski: "A robić to nie ma komu". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iwona Nieoficjalne wyniki wyborów do sejmiku IP: *.bsk.vectranet.pl 21.05.07, 15:55 Jesteście nierzetelni! Podajcie wyniki, choćby były nieoficjalne, wszystkich ugrupowań biorących udział w wyborach! Metoda przemilczenia jest niezwykle skuteczna, prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Podlasie XXI wieku Gloria victis IP: *.piasta.pl 21.05.07, 16:55 Wielkie brawa dla pana Kononowicza za sportową postawę. Nie liczy się zwycięstwo, lecz udział. Niech się wstydzą ci, którzy nie wzięli udziału w wyborach. Hańba tym, którzy znęcają się nad pokonanym przeciwnikiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olek K ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.07, 17:50 ja głosuje bo rzygać mi się chcę jak widzę bratanie z PZPRowcami czy to PO czy PSL czy inne komusze przystawki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: raaf ci co głosują na PiS nie korzystają z internetu... IP: *.elpos.net 21.05.07, 20:12 ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stanisław Nieoficjalne wyniki wyborów do sejmiku IP: *.pools.arcor-ip.net 21.05.07, 20:22 Brawo Samoobrona, brawo Leppper! Odpowiedz Link Zgłoś
stefan.bialystok Re: Nieoficjalne wyniki wyborów do sejmiku 21.05.07, 20:31 Gość portalu: Stanisław napisał(a): > Brawo Samoobrona, brawo Leppper! Chyba Ty nie chcesz napisać, że popierasz Samoobronę? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stanisław Re: Nieoficjalne wyniki wyborów do sejmiku IP: *.pools.arcor-ip.net 22.05.07, 00:09 Pewnie że nie chcę. Poza tym to Białystok zawsze tak miał; w 1980 roku jak strajkowała cała Polska to Białystok czekał. No potem też strajkował bo przestało być jasne czy jeszcze zabraniają. Odpowiedz Link Zgłoś
skin.polskii Bez blokowania list tez byłby pat w sejmiku 21.05.07, 21:32 podliczyłem głosy i podzieliłem je wg metody dHonta i wychodzi mi podział mandatów w sejmiku następująco: PiS -14 (z blokowaniem 12) PO - 7 (7) SLD -4 (3) PSL -4 (5) Samo-1 (3) tak SAMO-PiS 15 PO-PSL-LiD 15 i tak 15-15 jedynym wyjściem jest chyba zarząd komisaryczny.. albo koalicja PiS -PSL- Samoobrona.... jak widać na blokowaniu najbardziej zyskuje Samoobrona.. a traci PiS, traci też lewica a zyskuje PSL.. platfusom w tym wypadku jest wszystko jedno ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ptik Re: Bez blokowania list tez byłby pat w sejmiku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.07, 23:16 No dobra, po wyborach, to teraz IV RP i Ziobro zamknom Kozlowskiego i Putre za te 4 banki ukradzione,czy dalij bedom udawac ze to deszcz a nie slina? Odpowiedz Link Zgłoś
janbezziemi Dosc tego Putry! 22.05.07, 01:46 Skąd wyscie wytrzasnęli tego dziecioroba Putrę? Na niego patrzec nie moge w telewizji, po jaką cholerę go ciagle zapraszają? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tidi Re: Dosc tego Putry! IP: *.proxy.aol.com 22.05.07, 03:36 Platfuski - ostatnia przed wami szansa podporzadkowania sie PiSowcom . Oni sa wasze PANY ! Bo jezeli nie to do Pultuska , ogromnie zmizernial cos wam ten Tusk , zciagnelo go o polowe po ostatniej niedzieli . Odpowiedz Link Zgłoś