mac74 10.07.07, 10:12 Witam, czy mogłybyście mi polecić dobrego pediatrę z przychodni przy Witosa? Może któraś z Was chodzi tam ze swiom maluszkiem? Podobno dr Moroz jest ok ale może macie jakieś sugestie? Pozdrawiam wszystkie mamuśki:-))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
taleksander Re: Pediatra z przychodni przy Witosa 10.07.07, 16:23 My chodzimy do dr Koronkiewicz. Jest ok, miła, delikatna dla Dzidziusia, pomogła na zatkany kanalik łzowy. Tylko nie można się do niej umówić na konkretna godzinę, więc trochę męczące jest czekanie w kolejce z malutkim dzieckiem. Odpowiedz Link Zgłoś
kketi Re: Pediatra z przychodni przy Witosa 08.08.07, 11:39 W przychodni na Witosa zdecydowanie NIE Polecam dr. Zonenberg. Ja sie właśniej od niej wypisuje i zastanawiam sie którą wybrać. Dr. Moroz chwalą znajomi, ale osobiście raczej wolę dr. Koronkiewicz. Odpowiedz Link Zgłoś
b.mamma do kketi 12.08.07, 13:55 a dlaczego nie polecasz Zonenberg? Moroz jest rzeczywiście bardzo fajna i "rzeczowa", dobrze wszystko tłumaczy Odpowiedz Link Zgłoś
mama_amelii Okulista z Witosa 10.08.07, 19:26 Może któraś zna dr Gryko,czy warto do niej pójść z dzieckiem.Dodam,że koleżanka zadzwoniła do Dsk i tam pani powiedziała,żeby skontaktowała się z nimi w Grudniu to zapiszą ją na następny rok:(((((((Jestem w szoku,że takie kolejki. Na Witosa zapisali ją na wrzesień,ale ona nic nie wie na temat tej pani dr. Odpowiedz Link Zgłoś