Dodaj do ulubionych

Pediatra z przychodni przy Witosa

10.07.07, 10:12
Witam,
czy mogłybyście mi polecić dobrego pediatrę z przychodni przy Witosa? Może
któraś z Was chodzi tam ze swiom maluszkiem? Podobno dr Moroz jest ok ale
może macie jakieś sugestie?
Pozdrawiam wszystkie mamuśki:-)))
Obserwuj wątek
    • taleksander Re: Pediatra z przychodni przy Witosa 10.07.07, 16:23
      My chodzimy do dr Koronkiewicz. Jest ok, miła, delikatna dla Dzidziusia, pomogła na zatkany kanalik łzowy. Tylko nie można się do niej umówić na konkretna godzinę, więc trochę męczące jest czekanie w kolejce z malutkim dzieckiem.
    • kketi Re: Pediatra z przychodni przy Witosa 08.08.07, 11:39
      W przychodni na Witosa zdecydowanie NIE Polecam dr. Zonenberg. Ja
      sie właśniej od niej wypisuje i zastanawiam sie którą wybrać. Dr.
      Moroz chwalą znajomi, ale osobiście raczej wolę dr. Koronkiewicz.
      • b.mamma do kketi 12.08.07, 13:55
        a dlaczego nie polecasz Zonenberg?
        Moroz jest rzeczywiście bardzo fajna i "rzeczowa", dobrze wszystko
        tłumaczy
    • mama_amelii Okulista z Witosa 10.08.07, 19:26
      Może któraś zna dr Gryko,czy warto do niej pójść z dzieckiem.Dodam,że koleżanka zadzwoniła do Dsk i tam pani powiedziała,żeby skontaktowała się z nimi w Grudniu to zapiszą ją na następny rok:(((((((Jestem w szoku,że takie kolejki.
      Na Witosa zapisali ją na wrzesień,ale ona nic nie wie na temat tej pani dr.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka