rene41 16.09.07, 12:43 Na parkingu przy bloku 41 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
igua Re: Dzis festyn na dziesiecinach :) 16.09.07, 15:29 czyli tam, gdzie zawsze :D a ja z julka130 spedzilysmy wlasnie ok. 3 godzin w warszawskim zoo Odpowiedz Link Zgłoś
anetina Re: Dzis festyn na dziesiecinach :) 18.09.07, 12:57 szkoda, że wcześniej nie wiedzieliśmy :9 my mieszkamy w bloku 42 Odpowiedz Link Zgłoś
igua anetina 19.09.07, 10:40 ale to przy bloku ul. dziesieciny 41, a dokladniej miedzy tym blokiem, blokiem dziesieciny 45a i leszczynowa 50 zreszta, o festynach tam nie da sie nic nie wiedziec, bo jak sie jest w domu, to chcac-nie chcac trzeba w nich uczestniczyc ;) Odpowiedz Link Zgłoś
villem0 Re: Dzis festyn na dziesiecinach :) 19.09.07, 11:37 anetina, czegoś tu nie rozumiem ;) Pisałaś, że mieszkasz koło pętli 16 i 19. Tyle że tam nie ma bloków o takich nr, bo jest albo Gajowa do nr-u 81, albo Jarzębinowa, ale to nr-y koło 20ego. Odpowiedz Link Zgłoś
anetina Re: Dzis festyn na dziesiecinach :) 19.09.07, 13:08 festyn na dzień dziecka i tego typu jest zawsze przy następnym od nas bloku my od balkonu mamy wejscie na trawnik :) musimy wtedy przejść przez jeden blok, by być na festynie :) Odpowiedz Link Zgłoś
anetina Re: Dzis festyn na dziesiecinach :) 19.09.07, 13:21 są tam bloki, a właściwie ulice z tak dużymi numerami naprzeciwko Lidla czy Lider Price i stacji paliw :) Odpowiedz Link Zgłoś
villem0 Re: Dzis festyn na dziesiecinach :) 19.09.07, 13:48 anetina, tam to jest pętla 5 i 11. Pętla 16 i 19 jest gdzie indziej. Odpowiedz Link Zgłoś
anetina Re: Dzis festyn na dziesiecinach :) 19.09.07, 17:37 aż pójdę i sprawdzę :) jeśli się pomyliłam to sorry, nie jeżdżę komunikacją miejską :) Odpowiedz Link Zgłoś