Dodaj do ulubionych

Dzis festyn na dziesiecinach :)

16.09.07, 12:43
Na parkingu przy bloku 41
Obserwuj wątek
    • igua Re: Dzis festyn na dziesiecinach :) 16.09.07, 15:29
      czyli tam, gdzie zawsze :D

      a ja z julka130 spedzilysmy wlasnie ok. 3 godzin w warszawskim zoo
    • anetina Re: Dzis festyn na dziesiecinach :) 18.09.07, 12:57
      szkoda, że wcześniej nie wiedzieliśmy :9
      my mieszkamy w bloku 42
      • igua anetina 19.09.07, 10:40
        ale to przy bloku ul. dziesieciny 41, a dokladniej miedzy tym blokiem, blokiem
        dziesieciny 45a i leszczynowa 50

        zreszta, o festynach tam nie da sie nic nie wiedziec, bo jak sie jest w domu, to
        chcac-nie chcac trzeba w nich uczestniczyc ;)
      • villem0 Re: Dzis festyn na dziesiecinach :) 19.09.07, 11:37
        anetina, czegoś tu nie rozumiem ;) Pisałaś, że mieszkasz koło pętli 16 i 19.
        Tyle że tam nie ma bloków o takich nr, bo jest albo Gajowa do nr-u 81, albo
        Jarzębinowa, ale to nr-y koło 20ego.
        • anetina Re: Dzis festyn na dziesiecinach :) 19.09.07, 13:08
          festyn na dzień dziecka i tego typu jest zawsze przy następnym od
          nas bloku
          my od balkonu mamy wejscie na trawnik :)

          musimy wtedy przejść przez jeden blok, by być na festynie :)
        • anetina Re: Dzis festyn na dziesiecinach :) 19.09.07, 13:21
          są tam bloki, a właściwie ulice z tak dużymi numerami
          naprzeciwko Lidla czy Lider Price i stacji paliw :)
          • villem0 Re: Dzis festyn na dziesiecinach :) 19.09.07, 13:48
            anetina, tam to jest pętla 5 i 11.
            Pętla 16 i 19 jest gdzie indziej.
            • anetina Re: Dzis festyn na dziesiecinach :) 19.09.07, 17:37
              aż pójdę i sprawdzę :)
              jeśli się pomyliłam to sorry, nie jeżdżę komunikacją miejską :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka