Forum   bayer full

bayer full

(6 wyników)
  • Ciekawych rzeczy można czasami dowiedzieć się z telewizyjnego pudełka. W programie Wojewódzkiego były lider Bayer Full zdradził, że kilka lat temu do wytwórni wydającej disco polo zgłosił się Leszczyński z gotowym materiałem discopolowym, który został jednak odrzucony. Koleś z Bayera twierdzi, że właśnie ta trauma spowodowała jego późniejsze ataki na discopolo. Wiedziałem, że Leszcze to skubany oportunista i autorytet. :))))
  • właśnie wrócilem z nagrania jego programu w którym chwalił się że bzyka się z muchą gdyby spotykał się z górniak to chyba chwaliłby się że z nią się bzyka.
  • co to za piosenka w refrenie jest: straciłaś cnote, bo co?? bo sama tego chciałaś straciłaś cnote i co??? i już nie będziesz miała!!!!!!!!! wie ktoś czyja jest ta piosenka i jaki ma tytul?? prosze o pomoc
  • kryterium jest jasne: muzyka prawdziwa to ta, ktorej sluchamy My (w wersji egzystencjalnej - Ja), zas nieprawdziwa to ta, ktora powstala fabrycznie, sztucznie, syntetycznie i chemicznie - tej muzyki sluchaja Oni muzyka nieprawdziwa ma sie do prawdziwej jak ogorek zgodny z normami UE do ogorka z mojego ogrodka oba wygladaja, ale tylko jeden smakuje moze ktos sie pokusi o podanie przykladow? ;)
  • Duze wrazenie zrobila na mnie wiadomosc, ze Leszcz probowal robic kariere discopolowca. Nie sadza, zeby ten facet od Bayer Full sciemnial. Jezeli to prawda (a raczej tak) to mamy kolejny przyklad, ze nie ma zadnych zasad, jak robi sie szeroko pojeta kariere. Osobiscie nie trawie takich ludzi
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się