romanpidlaszuk 19.08.08, 05:53 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
avers81 CBA i Grabarka 23.08.08, 13:16 byłem kilkanaście razy, ale tego co ostatnio to jeszcze nie widziałem: po co tyle CBA i ABW śledzi uczestników ? Odpowiedz Link Zgłoś
koczisss Re: CBA i Grabarka 23.08.08, 13:51 Może masz jakąś psychozę i wszędzie widzisz CBA, albo coś na sumieniu? Odpowiedz Link Zgłoś
swiniopas6 Re: CBA i Grabarka 24.08.08, 01:49 Bo on by chcial poswiecic tam Swieta Siekiere a lachy mu nie daja. Odpowiedz Link Zgłoś