Dodaj do ulubionych

Grabarka. Coś dziwnego dzieje się w sercu

19.08.08, 05:53
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • avers81 CBA i Grabarka 23.08.08, 13:16
      byłem kilkanaście razy, ale tego co ostatnio to jeszcze nie
      widziałem: po co tyle CBA i ABW śledzi uczestników ?
      • koczisss Re: CBA i Grabarka 23.08.08, 13:51
        Może masz jakąś psychozę i wszędzie widzisz CBA, albo coś na sumieniu?
        • swiniopas6 Re: CBA i Grabarka 24.08.08, 01:49
          Bo on by chcial poswiecic tam Swieta Siekiere
          a lachy mu nie daja.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka