Dodaj do ulubionych

Podlasie na lepszych drogach

24.01.09, 09:17
przecież Podlasie (szczególnie wieś) nie chciało do UE, więc nie
powinno wyciagac łap po unijną kasę. Tak by było honorowo.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka