Dodaj do ulubionych

Liga Mistrzów :)

28.04.09, 18:08
Witam. Czy wie ktoś gdzie można dzisiaj obejrzeć ten mecz?? :) Nie
mam "n"ki a mecz jest boski. :) Mowa oczywiście o miejscach
publicznych(bary, puby) ;)

Dziekie wielkie za info :)
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka