Dodaj do ulubionych

Rosyjscy turysci pobili polskiego niedzwiedzia

26.08.13, 22:51
Rosyjscy turysci pobili polskiego niedzwiedzia, mysleli ze on jest czlowiekiem w ubraniu niedziwedzia.
Obserwuj wątek
    • bmc3i Re: Rosyjscy turysci pobili polskiego niedzwiedzi 26.08.13, 22:54
      misza_kazak napisał:

      > Rosyjscy turysci pobili polskiego niedzwiedzia, my
      > sleli ze on jest czlowiekiem w ubraniu niedziwedzia.

      >

      Sytuacja prawie komiczna

      „My nie znali, szto eto miedwied”
      • maxikasek Re: Rosyjscy turysci pobili polskiego niedzwiedzi 26.08.13, 23:48
        Szkoda tylko, że powstała tylko w necie. Info krąży od kilku lat- cały czas ;-)
        • bmc3i Re: Rosyjscy turysci pobili polskiego niedzwiedzi 26.08.13, 23:51
          maxikasek napisał:

          > Szkoda tylko, że powstała tylko w necie. Info krąży od kilku lat- cały czas ;-)

          tez wydało mi sie to dziwne, że dwóch gości gołeymi rekoma dało rade niedźwiedziowi, no ale nie jestem zoologiem i nie znam sie na niedźwiedziach.
          • maxikasek Re: Rosyjscy turysci pobili polskiego niedzwiedzi 27.08.13, 09:32
            Była historia z utopieniem niedźwiedzia w Tatrach bodajże. Ale to nasi turyści karmili małego niedźwiadka (circa 30 kg) i kiedy ten się rozochocił i zaczął domagać się jeszcze, zaczęli się bronić.
            7.s.dziennik.pl/pliki/1318000/1318767.jpg
            Ale z dorosłym niedźwiedziem (takim średnio 300kg)- życzę powodzenia. Byłyby dwa trupy i wnerwiony misio.
    • herr7 Misza dajecie ciała w Syrii 27.08.13, 08:14
      a ty tu piszesz o niedźwiedziu! Putin się kompletnie skompromitował, a Ławrow wyglądał wczoraj jak zbity pies.
      • misza_kazak Re: Misza dajecie ciała w Syrii 27.08.13, 14:41
        herr7 napisał:

        > a ty tu piszesz o niedźwiedziu! Putin się kompletnie skompromitował, a Ławrow w
        > yglądał wczoraj jak zbity pies.

        Pozyjemy zobaczymy. Przed 080808 to samo pisali o Rosji.
        • herr7 Re: Misza dajecie ciała w Syrii 27.08.13, 14:45
          No tak. Ale siły US, UK i Francji to jednak nie Gruzja?!
          • bmc3i Re: Misza dajecie ciała w Syrii 27.08.13, 14:48
            herr7 napisał:

            > No tak. Ale siły US, UK i Francji to jednak nie Gruzja?!

            Wczoraj minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow zapytany, co uczyni Moskwa, jeśli kraje zachodnie przystąpią do akcji zbrojnej przeciwko Syrii, odparł, że "Rosja nie zamierza z nikim prowadzić wojny".
            • wiarusik Re: Misza dajecie ciała w Syrii 27.08.13, 14:51
              dokładnie. putin chce władzy, a szarpiąc się z zachodem może ją stracić jak za niedługo assad.
            • marek_boa Re: Misza dajecie ciała w Syrii 27.08.13, 16:54
              Nie powiedział nic takiego Matrek! Powiedział "Z nikim nie szykujemy się do wojny........ bo wojna to nic dobrego" i była to odpowiedź na pytanie dziennikarza BBC jaka będzie reakcja Rosji JEŚLI kraje zachodnie dokonają ostrzału rakietowego wybranych celów w Syrii BEZ rezolucji rady bezpieczeństwa ONZ!
              raymond-babbitt.livejournal.com/271412.html
              • bmc3i Re: Misza dajecie ciała w Syrii 27.08.13, 17:05
                marek_boa napisał:

                > Nie powiedział nic takiego Matrek! Powiedział "Z nikim nie szykujemy się do woj
                > ny........ bo wojna to nic dobrego" i była to odpowiedź na pytanie dziennikarza
                > BBC jaka będzie reakcja Rosji JEŚLI kraje zachodnie dokonają ostrzału rakietow
                > ego wybranych celów w Syrii BEZ rezolucji rady bezpieczeństwa ONZ!
                > raymond-babbitt.livejournal.com/271412.html

                Wsio rawno.
                Obejrzałem fragment tego wystąpienia, i jesli dob rze rozumiem, powiedział że było wczęsniej uzgodnione, że zadne rkoi nie zostaną podjete dopoki wyniki profesjonalnie przeprowadzonego śledztwa nie zostana przedstawione UN. Tymczasem to przeciez Rosja wespół-wzespół z Chinami, zablokowała w RB takie śledztwo.
                • marek_boa Re: Misza dajecie ciała w Syrii 27.08.13, 17:20
                  Bzdury! Śledztwo cały czas trwa i to Rosja podtrzymuje aby poczekać do jego zakończenia!
                  • bmc3i Re: Misza dajecie ciała w Syrii 27.08.13, 19:29
                    marek_boa napisał:

                    > Bzdury! Śledztwo cały czas trwa i to Rosja podtrzymuje aby poczekać do jego zak
                    > ończenia!

                    Nie trwa żadne sledztwo. Obejrzalem w koncu calą konerencje, i powiedzial ze jedynym zadaniem tej grupy krota tam jest, jest ustalic czy mialo mijece użycie srodków chemicznych. Wyraznie podkreslal, ze nic wiecej. To nie jest zadne sledztwo, tylko zwyczajne badanie terenu.
                    • marek_boa Re: Misza dajecie ciała w Syrii 27.08.13, 21:43
                      Czyli według Ciebie w ONZ obecnie nie toczy się śledztwo w sprawie domniemanego użycia broni chemicznej w Syrii?!:) No to POSŁUCHAJ konferencji jeszcze raz!
                      • bmc3i Re: Misza dajecie ciała w Syrii 27.08.13, 21:46
                        marek_boa napisał:

                        > Czyli według Ciebie w ONZ obecnie nie toczy się śledztwo w sprawie domniemanego
                        > użycia broni chemicznej w Syrii?!:) No to POSŁUCHAJ konferencji jeszcze raz!

                        Wyraźnie mowił o ustaleniu wylacznie tego czy bron chemiczna została uzyta, i wprost stwierdzał ze niekt nie bada tego kto jej uzyl. To wiec nie jest sledztwo. A temu wlasnie sprzeciwila sie wprost rosja na forum RB ONZ
              • misza_kazak Re: Misza dajecie ciała w Syrii 27.08.13, 21:50
                marek_boa napisał:

                > Nie powiedział nic takiego Matrek! Powiedział "Z nikim nie szykujemy się do woj
                > ny........ bo wojna to nic dobrego" i była to odpowiedź na pytanie dziennikarza
                > BBC jaka będzie reakcja Rosji JEŚLI kraje zachodnie dokonają ostrzału rakietow

                Marku, najwazniejsze jest to co Lawrow powiedzial na samym poczatku - czyli ""Wam nie nalezy dogadywac sie o naszej reakcji, na pytanie "jesli"" my nigdy nie odpowiadamy. Ale wy mozecie zrobic wnioski z naszej postawy w ostatnie lata, gdy w najbardziej razacy sposob lamano prawo miedzynarodowe w Jugoslawii, Irakie, Libii...".

                Patrz 45 minute
                the-day-x.ru/sergej-lavrov-rossiya-ne-sobiraetsya-ni-s-kem-voevat-iz-za-sirii.html
                Pozdro!
                Misza
          • misza_kazak Re: Misza dajecie ciała w Syrii 27.08.13, 21:05
            herr7 napisał:

            > No tak. Ale siły US, UK i Francji to jednak nie Gruzja?!

            Nie ma roznicy.
            • herr7 czym sobie na to zasłużyliśmy... 28.08.13, 07:42
              tak powiedział Wiaczesław Mołotow rankiem 22 czerwca 41 r kiedy dowiedział się, że Niemcy wypowiedziały wojnę ZSRR. Wypowiedź Ławrowa bardzo mi to zdanie przypomina. Uderza z niego bezradność, gdyż jakie znaczenie ma odwoływanie się do prawa, moralności w sytuacji gdy jedynym argumentem jest brutalna siła? Po prostu wasza władza dała po raz kolejny ciała. Wasza elita jest tak zdemoralizowana że już się nawet nie potrafi bronić. Brak siły woli. Powtórka z Bizancjum z jego schyłkowym okresie.
              • misza_kazak Nieporownywalne rzeczy. 28.08.13, 08:49
                > tak powiedział Wiaczesław Mołotow rankiem 22 czerwca 41 r kiedy dowiedział się,

                Jesli juz robic analogii z innymi konfliktami, to konflikt Wietnamski - oficjalnie ZSRR nie walczyl z Pindosami i ich wassalami, ale nieoficjalnie walczyl. I skutki wojny wjetnamnskiej byli fatalne dla Pindosow a nie ZSRR.
                Tak samo dzis - jesli dobrze rozegrac karte syryjska, to pindosi i ich glupie wassali moga bardzo wiele stracic na tej awanturze.
                • herr7 ale kto to rozegra? 28.08.13, 14:02
                  Putin który słabnie? On nie ma siły woli.
                  • misza_kazak Re: ale kto to rozegra? 28.08.13, 14:11
                    herr7 napisał:

                    > Putin który słabnie? On nie ma siły woli.

                    Sily woli na co? Afganska karte rozygrywal dosc dobrze. Pinodsi, Anglicy i POlacy wykrwawili sie na tej wojnie i teraz prosza Rosje o pomoc w ucieczce z Afganu.

                    W Syrii bedzie dla pindosow znacznie gorzej.
                    • herr7 Re: ale kto to rozegra? 28.08.13, 15:37
                      Misza nie porównuj Afganistanu i Syrii. Wierzysz, że Amerykanie utkną tam jak w Wietnamie? W jaki sposób Rosja chce pomagać walczącej Syrii, która jest otoczona ze wszystkich stron? Tam nie ma tropikalnej dżungli gdzie się można schować.
                      • misza_kazak Re: ale kto to rozegra? 28.08.13, 15:58
                        herr7 napisał:

                        > Misza nie porównuj Afganistanu i Syrii. Wierzysz, że Amerykanie utkną tam jak w
                        > Wietnamie?

                        W Afganie przeciez utkneli - i to dluzej niz w Wietnami i mimo to ze Rosja NIE wspierala w zadnym stopniu Pidnosow, a nawet wiecej - POMAGALA Pindosowm w transporcie i logistyce!

                        > W jaki sposób Rosja chce pomagać walczącej Syrii, która jest otoczo
                        > na ze wszystkich stron? Tam nie ma tropikalnej dżungli gdzie się można schować.

                        W Afganie tez nie ma tropikalnej dzungli, a mimo to pindosi zesrali sie.
                        W Syrii sa gory, sa Kurdy, jest pomoc Iranu.
                        Jesli ROsja i Iran bedzie wysylac do Syrii dywersantow, najemnikow i uzbrojenie (jak to robili pindosi podczas wojny ZSRR w Afganie), to pindosi dostaja mocne straty i uciekna.
                        • herr7 Re: ale kto to rozegra? 28.08.13, 17:22
                          A potraficie coś takiego utrzymać w tajemnicy? Zaraz jakiś dziennikarz związany z Echo Moskwy wytropi, że szkolicie terrorystów przeciwko Izraelowi.
                          • misza_kazak Re: ale kto to rozegra? 28.08.13, 20:08
                            herr7 napisał:

                            > A potraficie coś takiego utrzymać w tajemnicy? Zaraz jakiś dziennikarz związany
                            > z Echo Moskwy wytropi, że szkolicie terrorystów przeciwko Izraelowi.

                            I co z tego? No powie cos i co? Dzennikarze zawsze cos mowia.
                            • herr7 Re: ale kto to rozegra? 29.08.13, 07:32
                              Miszka udajesz, że nic nie rozumiesz. Putin ma tyle swobody działania, że może pokazywać nagi tors, czy łapać szczuki, ale nic więcej. Poza tym on nic nie może.
                              • misza_kazak Re: ale kto to rozegra? 29.08.13, 09:50
                                herr7 napisał:

                                > Miszka udajesz, że nic nie rozumiesz. Putin ma tyle swobody działania, że może
                                > pokazywać nagi tors, czy łapać szczuki, ale nic więcej. Poza tym on nic nie moż
                                > e.

                                Jak mowie - pozyjemy zobaczymy. Putin to dobry gracz w poker - umie grac z nienajlepszymi i wrecz zlymi kartami. I Barak Hussejnowicz ze swoimi przydupasami o tym wie.
                                • herr7 Re: ale kto to rozegra? 30.08.13, 16:27
                                  Miszka ty się najwyraźniej pocieszasz, że nie jest aż tak źle z Rosją, jak jest w istocie. Gdyby Syria dysponowała iskanderami, S300 i rakietami manewrującymi to dzisiaj nie było tej awantury. Wasi liderzy dali ciała, gdyż dali się nabrać na retorykę Zachodu. Ty wierzysz, w jakąś wunderwaffe którą posiada Putin? W pokera nie wygrywa się z dobrymi pokerzystami mając słabe karty.
                                  • marko125 Re: ale kto to rozegra? 30.08.13, 17:14
                                    S-300 by nic nie dało przeciwko potędze lotniczej NATO.
                                    • herr7 Re: ale kto to rozegra? 30.08.13, 17:43
                                      Nie, gdyż potrzebna jest jeszcze skuteczna broń ofensywna.
                                  • misza_kazak Re: ale kto to rozegra? 30.08.13, 21:48
                                    herr7 napisał:

                                    > Miszka ty się najwyraźniej pocieszasz, że nie jest aż tak źle z Rosją, jak jest
                                    > w istocie. Gdyby Syria dysponowała iskanderami, S300 i rakietami manewrującymi
                                    > to dzisiaj nie było tej awantury.

                                    Z tego co wlasnei widze, to DOBRZE ze jest taka awantura. Obama wyglada bardziej zalosnie niz sakaszwilli zjadajacy wlasny krawat.
                                    Autorytet Pinodstanu spada do zera. Autorytet Rosji wzrasta.
                                    • herr7 Re: ale kto to rozegra? 30.08.13, 22:00
                                      Jak Syria upadnie to sądzisz, że autorytet Rosji wzrośnie?
                                      • misza_kazak Re: ale kto to rozegra? 30.08.13, 22:45
                                        herr7 napisał:

                                        > Jak Syria upadnie to sądzisz, że autorytet Rosji wzrośnie?

                                        1) Nie padnie.
                                        2) Los Syrii na autorutet ROsji nie wplywa. Autorytet spadl by gdyby Rosja "sdala" Syrie w ONZ. A tego przy Putinie nie bedzie.

                                        Dla Rosji obecna sytuacja jest wygrana w DOWOLNYM przypadku.
                                        Dla Pindostanu- odwrotnie - klapa i kompromitacja niezaleznie do tego czy zaatakuja czy nie, czy padnie rezym w Syrii czy nie i czy w wyniku tego umra 200 tys. Syryczjczykow czy million.

                                        Dla pindosow obecna sytuacja (do ktorej ich sprytnei doprowadzil Putin) jest cugcwangiem - czyli kazdy ich nastepny krok bedzie oslabial ich pozycje.

                                        A dla ROsji zupelnie na odwrot - Putin moze kupic popkorna i spokojnie nadzorowac caly ten cyrk z klaunem Barakiem Hussejnowiczem, Hollandem i ich przydupasami z europy wshodniej.
                  • bmc3i Re: ale kto to rozegra? 28.08.13, 18:53
                    herr7 napisał:

                    > Putin który słabnie? On nie ma siły woli.


                    Tak, Leni Riefenstahl, najwyraźniej Putin nie oglądał "Triumfu Woli" :)
              • bmc3i Ale szczujesz, herr 28.08.13, 18:52
                herr7 napisał:

                > tak powiedział Wiaczesław Mołotow rankiem 22 czerwca 41 r kiedy dowiedział się,
                > że Niemcy wypowiedziały wojnę ZSRR. Wypowiedź Ławrowa bardzo mi to zdanie przy
                > pomina. Uderza z niego bezradność, gdyż jakie znaczenie ma odwoływanie się do p
                > rawa, moralności w sytuacji gdy jedynym argumentem jest brutalna siła? Po prost
                > u wasza władza dała po raz kolejny ciała. Wasza elita jest tak zdemoralizowana
                > że już się nawet nie potrafi bronić. Brak siły woli. Powtórka z Bizancjum z jeg
                > o schyłkowym okresie.


                Co to znaczy siła woli? Co ma zrobić Kreml? Wysłać na Morze Śródziemne "wszystkie 2 lotniskowce"? Czy wysłać R-29RMU nad Waszyngton?
                • bmc3i I to w wątku o niedźwiedziu. 28.08.13, 18:56
                  A to jest przecież polski niedźwiedź :)
                • herr7 Re: Ale szczujesz, herr 29.08.13, 07:45
                  Teraz już nic. Ale Putin miał dwa lata na to żeby takiej sytuacji uniknąć. Tyle że rosyjska elita chce żeby jej kraj był potęgą, ale nic w tym kierunku nie robi. Jej się ciągle wydaje, że Rossija jest mogucza i Misza też ma te iluzje.
                  • misza_kazak Re: Ale szczujesz, herr 29.08.13, 09:51
                    herr7 napisał:

                    > Teraz już nic. Ale Putin miał dwa lata na to żeby takiej sytuacji uniknąć. Tyle
                    > że rosyjska elita chce żeby jej kraj był potęgą, ale nic w tym kierunku nie ro
                    > bi. Jej się ciągle wydaje, że Rossija jest mogucza i Misza też ma te iluzje.

                    Przypomnij sllynne slowa Bismarka o ROsji.
                  • misza_kazak Re: Ale szczujesz, herr 29.08.13, 10:38
                    ria.ru/arab_riot/20130828/959271300.html
    • wiarusik Re: Rosyjscy turysci pobili polskiego niedzwiedzi 27.08.13, 14:49
      trzeba słowakom powiedzieć, że trzeba wspólne niedźwiedzie chronić przed kretynami z bolszewii.
      a tak w ogóle to tam wasze miejsce-las. będziemy was zamykać w rezerwatach z niedźwiedziami lub w zoo.
      • bmc3i Re: Rosyjscy turysci pobili polskiego niedzwiedzi 27.08.13, 17:08
        wiarusik napisała:

        > trzeba słowakom powiedzieć, że trzeba wspólne niedźwiedzie chronić przed kretyn
        > ami z bolszewii.
        > a tak w ogóle to tam wasze miejsce-las. będziemy was zamykać w rezerwatach z ni
        > edźwiedziami lub w zoo.

        No ale masz światłą myśl. Calkiem jak Ci na stadionie w Poznaniu.
        Jeśli to w ogole prawda, to źle że przyjeżdżaja do pPoslki i zostawiają pieniadze? Inna sprawa, że probowali wejśc na chroniony teren bez biletu.
    • wladca_pierscienii Prawda + Ewolucja = Plotka 29.08.13, 20:46
      bzdury

      1) niedźwiedź chodzi na czterech ąłpach
      człowiek przebrab\ny za niedźwiedzia - na dwóch nogach
      nawet pijani Rosjanie powinni to zauważyć

      2)
      przed "mordobiciem" trzeba porozmawiać
      prawdziwy niedxwiedź nie porozmawia

      dwa lata wcześniej telewizja raportowała
      o przypadku utopienia przez polskich turu\ystó
      młodego niedźwiedzia

      skibicki.pl/forum/viewtopic.php?t=930
      Niedźwiadek nie był duży – rozmiarami przypominał owczarka niemieckiego i jest to mało prawdopodobne, by mógł zrobić krzywdę sześciu dorosłym osobom. Zresztą obrażenia turystów też na to nie wskazują – po opatrzeniu niewielkich skaleczeń, dwie zranione osoby mogły natychmiast opuścić szpital. Z ich informacji wynika, że w walce ze zwierzęciem uczestniczyli także dwaj inni turyści, którzy po zajściu odeszli.
      (...)
      - Twierdzili, że to niedźwiedź ich zaatakował, ale obrażenia wcale nie wskazywały, by bronili się przed groźnym napastnikiem. Na ciele nie nosili żadnych wyraźnych śladów zębów czy pazurów. Kobieta miała obdarty opuszek palca, a mężczyzna obtarcia na przedramionach i udach. To niezbyt groźne obrażenia. Zachowanie turystów nie kwalifikowało się jako obrona konieczna przed groźnym drapieżnikiem. Mały niedźwiadek nie mógł wyrządzić im wielkiej krzywdy - ocenia doktor Kosiński.
      (...)
      Leśnicy zbadali zwłoki niedźwiadka i miejsce jego zabicia. Ich ustalenia zaprzeczają wersji podanej przez turystów. Zwierzę ważyło 46 kg, a nie 100. Na Iwaniackiej Przełęczy walały się resztki bułek rozrzucone wzdłuż szlaku na dużej przestrzeni, a nie tylko w jednym miejscu, co oznacza, że niedźwiadek mógł zostać zwabiony jedzeniem przez wycieczkowiczów. Miał niespełna dwa lata, dopiero co odłączył się od matki. Uczył się samodzielności.
      (...)
      - Taki niedźwiadek nie stanowi zagrożenia dla dorosłej osoby. Z reguły wystarczy głośniej się zachować i niedźwiedź odchodzi. Jeśli ten mały niedźwiadek był karmiony przez przechodzące szlakiem osoby, mógł zbliżyć się do nich i być natarczywy. Ale nie był zagrożeniem dla życia z uwagi na jego niewielkie rozmiary i wiek. Można było odstraszyć go kijem - uważa Jarosław Rabiarz, komendant straży TPN.
      • marek_boa Re: Prawda + Ewolucja = Plotka 30.08.13, 16:57
        Ta informacja jest typowym fajlem ,który wraca w sezonie ogórkowym jak bumerang od kilku lat!
        Niedźwiedź nie atakuje człowieka na czterech łapach tylko wstaje na tylne aby zastraszyć!
        -Pozdrawiam!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka