red_grim_reaper
28.09.07, 20:19
Przeklejam swój post z innego wątku, może szybciej przeczytasz:
Byłem przygotowany na wywalenie wątku o beaglu i bokserze (no i o
wojnie). Ale, psychomaszyno, ja pamiętam to forum sprzed kilku lat i
wydaje mi się, że nadużywasz władzy. Mówię poważnie. Poszczególne
wątki różnie ewoluują i często zdarza się, że posty całkiem
odbiegają od tematu wątku. Czy to coś złego? Tak Ci żal clusterow na
dyskach? To i tak nie Twoje, co się martwisz.
Jest coś, co nazywa się kindersztubą. Ty tego nie masz. Masz tylko
nożyce. To nie jest OK. Tyle z mojej strony.
Podtrzymuj swoje dobre mniemanie o sobie.
Reaper
___________________________________________________________________
"Wystarczy nam kopnąć w drzwi a cały sowiecki dom się rozleci".
Adolf Hitler (na odprawie dowódców przed 22 czerwca 1941 r.)