Dodaj do ulubionych

Do psychomaszyny:

28.09.07, 20:19
Przeklejam swój post z innego wątku, może szybciej przeczytasz:

Byłem przygotowany na wywalenie wątku o beaglu i bokserze (no i o
wojnie). Ale, psychomaszyno, ja pamiętam to forum sprzed kilku lat i
wydaje mi się, że nadużywasz władzy. Mówię poważnie. Poszczególne
wątki różnie ewoluują i często zdarza się, że posty całkiem
odbiegają od tematu wątku. Czy to coś złego? Tak Ci żal clusterow na
dyskach? To i tak nie Twoje, co się martwisz.

Jest coś, co nazywa się kindersztubą. Ty tego nie masz. Masz tylko
nożyce. To nie jest OK. Tyle z mojej strony.
Podtrzymuj swoje dobre mniemanie o sobie.

Reaper

___________________________________________________________________
"Wystarczy nam kopnąć w drzwi a cały sowiecki dom się rozleci".
Adolf Hitler (na odprawie dowódców przed 22 czerwca 1941 r.)
Obserwuj wątek
    • psychomaszyna Re: Do psychomaszyny: 28.09.07, 20:25
      1. Zasada netykiety brzmi:
      "Nie publikuj wątków niezgodnych z tematyką danego forum."
      2. W tytule postu było zawarte stwierdzenie, że autor postu ma
      świadomość niezgodności tematu postu z tematyką forum.
      3. Do dyskusji o zwierzętach domowych jest wspaniałe forum Zwierzęta
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=128
      ---
      The Man Machine
      pl.youtube.com/watch?v=3T65NpyfPkQ
      • mechanior Re: Do psychomaszyny: 28.09.07, 20:29
        psychomaszyna napisał:
        > 2. W tytule postu było zawarte stwierdzenie, że autor postu ma
        > świadomość niezgodności tematu postu z tematyką forum.
        Człowieku, on to napisał z przekory , bo wiedział że to skasujesz!
      • red_grim_reaper Re: Do psychomaszyny: 28.09.07, 21:11
        Regulamin, regulamin i jeszcze raz regulamin> Co, Ty Ruski jesteś
        albo Niemiec?? "Ja wykonywałem tylkom rozkazy..". Więcej luzu, to
        nasze forum i jeśli wątek nie został zignorowany (było kilka p[ostów
        w ciągu 10 min.) to nie powinieneś wycinać.
        Miłego wieczoru.

        Reaper
    • wojciech6j Re: Do psychomaszyny: 28.09.07, 20:35
      A jak napiszesz na zwierzętach to cie wywalą na military:)))
      I tak w kółko.
    • remov Wycinaj krzykaczy bez litości 29.09.07, 10:17
      Psychomaszyna,

      wycinaj takie idiotyczne wątki natychmiast jak się tylko pojawiają.
      Naucz te nieszczęsne "dzieci Neostrady", weteranów
      "Onetowych komentarzy" dyscypliny. Jak chcą sobie popisać elaboraty,
      jak to ich skrzywdzono, to mają do tego inne fora, bardziej
      przeznaczone dla frustratów, mogą też sobie założyć własne prywatne
      fora. Jeżeli tych wiecznie niezadowolonych kolesi się nie wytresuje
      albo nie zniechęci to zawsze będą swoją obecnością zaśmiecać to
      forum. Także wycinaj, bez najmniejszej litości wszystkie śmiecie,
      cały bełkot generowany przez sfrustrowanych 13- i 30-latków, to, co
      nie pasuje Ci do wizji tego forum. O gustach się nie dyskutuje,
      gusta się narzuca. Stracisz pięciu czy piętnastu krzykaczy na krzyż,
      ale moim zdaniem warto. I nikt tak naprawdę takich ludzi nie będzie
      żałował.

      Szczerze mówiąc, tacy wrzeszczący w niebogłosy nie przetrwaliby na
      takim NFoW nawet tygodnia i wcale nie dziwi, dlaczego większość z
      nich boi się tam zaglądnąć ;)

      Wycinaj, usuwaj, piętnuj, masz moje stuprocentowe poparcie. I nigdy,
      pod żadnym pozorem, nie wdawaj się w dyskusje. Sprowadzą Cię, jak
      głosi bon mot, do swojego poziomu i wykończą doświadczeniem.

      pozdrawiam i rób swoje,
      nie przejmując się w ogóle,
      • red_grim_reaper Re: Wycinaj krzykaczy bez litości 29.09.07, 10:38
        Panie Remigiuszu, nie negując Pańskiej wiedzy fachowej: to jest
        otwarte, publiczne forum i KAŻDY ma prawo umieścić tu swój wątek czy
        post. Na specjalistyczne fora sie nie pcham - a tam pewna dyscyplina
        jest zrozumiała.
        Kto Pana szkolił? NKWD?? Doprawdy, z tej strony Pana nie znałem.

        Rozczarowanie... tak bywa...

        Reaper_______________________________________________________________
        ___
        "Nasi wrogowie są brutalni, ale nie dorównują nam, nie dorównują
        armii Stanów Zjednoczonych."
        George W. Bush
        • odyn06 Re: Wycinaj krzykaczy bez litości 30.09.07, 13:40
          Kolego. Forum militarne ma cechy wynikające z tematyki. Militarnie-to znaczy: na
          temat, konkretnie, rzeczowo, jasno, zwięźle, jednoznacznie, zgodnie z
          regulaminem i netykietą. Zrozumiałeś? jeżeli nie, to zdanie nr 1 przeczytaj
          jeszcze raz.:-)) Dlatego pogląd Remova (pozdrawiam!!) popieram w całej rozciągłości.
          Jestem przekonany, że jesteś człowiekiem inteligentnym wielce. Jesteś w stanie
          pisać na każdy temat, zawrzeć w wątku militarnym inne pierdoły i tu zaczyna się
          Twój kontakt z Psychomaszyną. Dlatego też rada: trzymaj się regulaminu,
          albo....zmień forum, choć byłoby szkoda.
          • matrek pozwole sie z Toba nie zgodzic, moge? 30.09.07, 14:16
            To forum o wojsku, a nie forum wojskowe. Tu nie obowiazuje dryl i dyscyplina. Ja
            rozumiem, ze po ilus latach sluzby masz takie nawyki, ze wszystko musi byc
            rowniotko w kosteczke, pod linike. Ale to forum hobbistyczne, istniejace dla
            przyjemnosci, a nie podlegajace wojskowym regulaminom. I nie obowiazuje tu
            urawnilowka, scisly formalizm i - przepraszam - krok marszowy.
            • odyn06 Możesz 30.09.07, 18:01
              Czy pozwolisz, że spytam:-Matrek, a ty czytasz mój tekst ze zrozumieniem, czy
              Cię pogięło jeszcze "przed"? Co ma piernik do wiatraka? Jeżeli jesteś prawnikiem
              to słyszałeś chyba w co najmniej dwóch językach: " do rzeczy panowie, do
              rzeczy", a po drugie emocje wyprzedzające ścisły prawniczy umysł w karierze Ci
              nie pomogą:-))
              Zatem: przeczytaj raz jeszcze, zrozum, że nie o żaden dryl czy inne koszarowe
              pierdoły chodzi, ale o PRZESTRZEGANIE ZASAD. Understand? Poniał? Hast Du das
              verstanden? Har du verstoe det?:-))
              • matrek Re: Możesz 30.09.07, 18:45
                odyn06 napisał:

                > Czy pozwolisz, że spytam:-Matrek, a ty czytasz mój tekst ze zrozumieniem, czy
                > Cię pogięło jeszcze "przed"? Co ma piernik do wiatraka? Jeżeli jesteś prawnikie
                > m
                > to słyszałeś chyba w co najmniej dwóch językach: " do rzeczy panowie, do
                > rzeczy", a po drugie emocje wyprzedzające ścisły prawniczy umysł w karierze Ci
                > nie pomogą:-))
                > Zatem: przeczytaj raz jeszcze, zrozum, że nie o żaden dryl czy inne koszarowe
                > pierdoły chodzi, ale o PRZESTRZEGANIE ZASAD. Understand? Poniał? Hast Du das
                > verstanden? Har du verstoe det?:-))

                Chodzi wlasnie o to przestrzeganie zasad - odtad dotad mozesz i ani KROPKE
                wiecej. Ktos tam nie moze na forum wyrazic jakimi uczuciami dazy swojego psa, bo
                to narusza zasady...

                Spokojnie, my zasadniczo trzymamy sie przedmiotu forum, a ze raz na jakis czas
                pojawi sie jeden czy drugi watek na inny temat, komu to przeszkadza?
                • odyn06 Re: Możesz 30.09.07, 19:15
                  No widzisz? Jak chcesz to możesz zrozumieć, że zasady, to zasady. jak byłem w DC
                  i mieszkałem na Roslyn, to o przestrzeganiu zasad było wiele. Czy to taki nawyk
                  w USA?:-)). Pytasz na końcu-komu to przeszkadza? Mnie przeszkadza i dlatego
                  gadłuję przy niedzieli. Poza tym pozdrawiam.
                • virra Re: Możesz 01.10.07, 05:26
                  Zgadzam sie z Waszmoscia. Foruma tworza zywi ludzie skupieni wokol
                  jakiejs idei,chcacy poznac badz podzielic sie wiedza.Najlepszym
                  przykladem takiego forum jest np.anglojezyczny"militaryphotos.net"
                  nie zawezajacy sie do stricte militariow ale mozna tam pisac na
                  tematy polityczne,historyczne,zamieszczac humor itp.Rowniez i
                  p.Remov pisuje tamze.Jestem pelen podziwu dla w/w dla jego wiedzy
                  militarnej ale kazde forum dla mnie to przedewszystkiem pewna spojna
                  spolecznosc piszaca dla siebie i nie zawsze ( na szczescie) na
                  tematy zwiazane z danym forum.Natomiast trollowanie, chamstwo ,
                  spam ,tematy podrzegajace do bratobojczej walki powinny byc usuwane
                  przez admina skoro juz jest...i nic ponadto.
                  • matrek Re: Możesz 01.10.07, 05:46
                    ... i nic ponadto.
          • red_grim_reaper Re: Wycinaj krzykaczy bez litości 30.09.07, 14:24
            odyn06 napisał:

            > Kolego. Forum militarne ma cechy wynikające z tematyki. Militarnie-
            to znaczy: n
            > a
            > temat, konkretnie, rzeczowo, jasno, zwięźle, jednoznacznie,
            zgodnie z
            > regulaminem i netykietą. Zrozumiałeś? jeżeli nie, to zdanie nr 1
            przeczytaj
            > jeszcze raz.:-)) Dlatego pogląd Remova (pozdrawiam!!) popieram w
            całej rozciągł
            > ości.
            > Jestem przekonany, że jesteś człowiekiem inteligentnym wielce.
            Jesteś w stanie
            > pisać na każdy temat, zawrzeć w wątku militarnym inne pierdoły i
            tu zaczyna się
            > Twój kontakt z Psychomaszyną. Dlatego też rada: trzymaj się
            regulaminu,
            > albo....zmień forum, choć byłoby szkoda.


            Scheisse! A ja myślałem, ze forum to miejsce, gdzie mozna wymieniać
            sie poglądami i nie narażać się na ryzyko ukrzyzowania/spalenia na
            stosie/ścięcia (do wyboru:))
            W imkryminowanym (wyciętym) wątku o psach zapytałem, co by z nimi
            było w czasie wojny - chyba trzyma się tematu?

            Za wszystko płacimy jakąś cenę. Jeśli ceną za swobodę wypowiedzi
            będzie to, że ktoś się - raz na na jakiś czas- wypowie "off topic"
            to ja na to idę.

            Reaper
          • mechanior Re: Wycinaj krzykaczy bez litości 30.09.07, 18:27
            odyn06 napisał:
            > Kolego. Forum militarne ma cechy wynikające z tematyki. Militarnie-to znaczy: n
            > a
            > temat, konkretnie, rzeczowo, jasno, zwięźle, jednoznacznie, zgodnie z
            > regulaminem i netykietą.
            Hm, może ciemny jestem , ale w regulaminie nic takiego nie przeczytałem.Możesz
            dać linka cobym się dokształcił?
            forum.gazeta.pl/forum/0,62605,1617538.html
      • matrek Re: Wycinaj krzykaczy bez litości 29.09.07, 12:48
        remov napisał:

        > Psychomaszyna,
        >
        > wycinaj takie idiotyczne wątki natychmiast jak się tylko pojawiają.
        > Naucz te nieszczęsne "dzieci Neostrady", weteranów
        > "Onetowych komentarzy" dyscypliny. Jak chcą sobie popisać elaboraty,
        > jak to ich skrzywdzono, to mają do tego inne fora, bardziej
        > przeznaczone dla frustratów, mogą też sobie założyć własne prywatne
        > fora. Jeżeli tych wiecznie niezadowolonych kolesi się nie wytresuje
        > albo nie zniechęci to zawsze będą swoją obecnością zaśmiecać to
        > forum. Także wycinaj, bez najmniejszej litości wszystkie śmiecie,
        > cały bełkot generowany przez sfrustrowanych 13- i 30-latków, to, co
        > nie pasuje Ci do wizji tego forum. O gustach się nie dyskutuje,
        > gusta się narzuca. Stracisz pięciu czy piętnastu krzykaczy na krzyż,
        > ale moim zdaniem warto. I nikt tak naprawdę takich ludzi nie będzie
        > żałował.


        Remov, to nie jest prywatny folwark pseudomaszyny i jakby co, to prewdzej on
        moize wyelcziec ze swojej funkcji, niz wyrzuci stad wiekszaosc z nas


        >
        > Szczerze mówiąc, tacy wrzeszczący w niebogłosy nie przetrwaliby na
        > takim NFoW nawet tygodnia i wcale nie dziwi, dlaczego większość z
        > nich boi się tam zaglądnąć ;)
        >
        > Wycinaj, usuwaj, piętnuj, masz moje stuprocentowe poparcie.


        100% poparcie remowa - fakt, zajebiscie duze to poparcie
    • remov Zawsze bawi mnie dogłębne... 30.09.07, 13:17
      ...przekonanie wszelkiej maści frustratów, że to właśnie oni są
      reprezentantami ogółu czytelników danego forum.

      Jeszcze bardziej zabawne jest, gdy obserwuje się tego rodzaju
      osobników, szukających nawzajem akceptacji, poklepujących się po
      ramionach.

      Zabawne, ale i trochę żałosne. Anonimowość internetu, potrzeba
      przynależności, nawet jeżeli miałoby to polegać na szukaniu kumpli
      do generowania bełkotu, znalezienie sobie wspólnych wrogów (nic tak
      nie jednoczy frustratów jak atak na kogoś) i tak dalej. Ot,
      emocjonalnie niedojarzali, niespecjalnie umiejący prowadzić
      polemikę, bo nikt ich tego nie nauczył (ktokolwiek tutaj
      uczestniczył w jakiejś debacie?), retoryki w końcu ani w szkołach
      podstawowych ani w gimnazjach nikt nie uczył. Stąd prymitywizm
      języka (pomijając oczywiście sposób zapisu), sprowadzanie dyskusji
      do wymiany inwektyw (cóż innego w końcu prymityw potrafi).

      No, ale już kończę. Wrzeszczcie, dzieciaki, wrzeszczcie. W końcu co
      innego potraficie? ;)

      Niestety moderator boi się jeszcze (i pewnie będzie się bał) ataków
      nielicznej grupki, którzy rozpieprzają (pardon my French) to forum.
      Nic dziwnego, jest sam, a tu taki skumulowana riposta... cały czas
      od tych samych kilku ludzików. Ciekawe prawda? Tak swoją drogą, tego
      rodzaju wątki są swoistym papierkiem lakmusowym... test na
      frustrata ;)

      Z mojej strony EoT. I o tym nie będę już tutaj pisał. Wyczerpałem
      temat. To raczej frustrat musi się wypowiadać o tym w dziesiątkach
      kolejnych podwątków, normalny człowiek - nie. Tak do przemyślenia,
      aby może coś trafiło do niektórych móżdżków ;)
      • matrek Re: Zawsze bawi mnie dogłębne... 30.09.07, 13:28
        remov napisał:


        > Z mojej strony EoT. I o tym nie będę już tutaj pisał.


        see ya
      • red_grim_reaper Re: Zawsze bawi mnie dogłębne... 30.09.07, 13:54
        Do diabła, Remov. Po to wymyślono internet, żeby cieszyć się
        anonimowością.
        Jeśli się jest zgorzkniałym staruchem, tylko przez nieliczne posty
        udowadniającym swoja dalszą „przydatność” to daj sobie spokój z
        netem i nie denerwuj siebie i innych.
        A Twoje poglądy dotyczące cenzury: no, pogrartulować.. Gomułka
        podpisałby się obydwoma rękami.
        Postrzelaj sobie z TT, dziadku, no i wyprowadź ratlerka na spacer..
        Pozdr,

        Reaper
        • mechanior Re: Zawsze bawi mnie dogłębne... 30.09.07, 13:59
          red_grim_reaper napisał:
          > Postrzelaj sobie z TT, dziadku, no i wyprowadź ratlerka na spacer..
          Popieram!
          Remov brzydal:)
        • odyn06 Re: Zawsze bawi mnie dogłębne... 30.09.07, 18:28
          Eeee młody!? Nie przeginasz czasem? A netykieta to co - ch.. na kaczych łapkach?
          Metryka, to metryka, a ważny jest duch, a jeszcze ważniejsza WIEDZA i
          umiejętności? Pozwól że anonimowo spytam: Ile biegasz na 3000m, jak z pompkami i
          podciąganiem na drążku? Czy prócz jakże inteligentnego walenia w komp coś
          bardziej militarnego? Skoki ze spadochronem "na linę" chociażby? A z tej TT na
          25m to ile kolega wystrzela? A do biegnącego po kulochwycie ratlerka
          teściowej?:-)) Pzdr
          • matrek Re: Zawsze bawi mnie dogłębne... 30.09.07, 18:49
            Moge odpowiedziec za niego?
            Ja w liceum Wojskowym na piec strzalow zdezolowanym KBK AK wycofanym z wojska i
            oddanym nam do zajeć PW mialem 42 pukty na standardowej strzelnicy owczesnej
            Wyzszej Szkoly Inzynieryjnej we Wroclawiu. Cos umiem?
            • odyn06 Re: Zawsze bawi mnie dogłębne... 30.09.07, 19:17
              Umiesz! Strzelaliśmy na jednej strzelnicy. Masz pochwałę przed frontem!
              • matrek Re: Zawsze bawi mnie dogłębne... 30.09.07, 19:26
                odyn06 napisał:

                > Umiesz! Strzelaliśmy na jednej strzelnicy. Masz pochwałę przed frontem!

                :)

                Ku chwale ojczyzny!

                P.S.
                106 tam jeszcze jezdzi?
          • red_grim_reaper Starik!! 30.09.07, 19:16
            III wojne światową wygrają okularnicy przy kompach a nie podnoszące
            się na drążku trepy. Ale nie kwestionuję sensu podnoszenia się na
            drążku - to bardzo zdrowe:)

            Reaper
            • odyn06 Re: Starik!! 30.09.07, 19:23
              Gó.. prawda. Nie byłeś ze mną w Iraku i kilku innych ciekawych miejscach i nie
              wiesz żółtodziobie, że na prawdziwej wojnie najpierw nawalają komputery, potem
              jest wielki burdel, a potem znowu najważniejszy jest człowiek. Za dużo filmów
              oglądasz. No jak tam z twoją tężyzną? Czy twoja sprawność fizyczna, to walenie
              w kompa? Pozdro od trepa.:-))
              • matrek Re: Starik!! 30.09.07, 19:33
                odyn06 napisał:


                > w kompa? Pozdro od trepa.:-))

                Kurcze, "trepostwo" uwazasz za komplement? Moim zadniem powinienes sie obazic.
                Pomijaja jedna najwazniejsza sprawe, ja m.in. dlatego zrezygnowalem z kariery
                oficerskiej, ze na wlasnej skorze przekonalem sie czym jest trep. Fakt, to bylo
                pod koniec poprzedniego ustroju, moze teraz jest inaczej, ale owczesnie
                stwierdzilem ze nie chce po ilus latach byc taki jak pewien suchotnik po
                zielonych pulkach w Wedrzynie w randze pulkownika, ktory doczekiwal u nas
                emerytury, czy inny kapitan chwalacy sie medalem za stan wojenny i tym ze "jego
                komandosi chodzili ludziom po glowach", a dziesiec do kwadratu rownalo sie wg
                niego dwadziescia.
                • odyn06 Re: Starik!! 30.09.07, 19:40
                  Gdybyś kiedykolwiek przeczytał kodeks Bodziewicza, to był wiedział, ze człowieka
                  honoru nikt, nic i żadna inwektywa obrazić nie jest w stanie. Pomyśl lepiej o
                  tych, którzy inwektywy rzucają. Jakie sobie wystawiają świadectwo? No i koniec
                  dyskusji trepa na dzisiaj. Kolacja.
                  • matrek Re: Starik!! 30.09.07, 19:42
                    A wiec smacznego oficerowi i jego rodzinie.
              • red_grim_reaper Re: Starik!! 30.09.07, 21:29
                odyn06 napisał:

                > Gó.. prawda. Nie byłeś ze mną w Iraku i kilku innych ciekawych
                miejscach i nie
                > wiesz żółtodziobie, że na prawdziwej wojnie najpierw nawalają
                komputery, potem
                > jest wielki burdel, a potem znowu najważniejszy jest człowiek. Za
                dużo filmów
                > oglądasz. No jak tam z twoją tężyzną? Czy twoja sprawność
                fizyczna, to walenie
                > w kompa? Pozdro od trepa.:-))


                Trepie mój miły,
                Spoko. Byłeś w Iraku? Ile bitew tam WP wygrało? Podtrzymuję swoja
                tezę o okularnikach - jak zostaniesz bez łączności na pustyni to
                możesz sobie te 19 pocisków z Glocka (bo beryla nie nosisz -
                oficer!!) wystrzelać w niebo. A o swoją kondycję fizyczną potrafię
                zadbać sam (nb. złotą WOS-kę nosisz w klapie??)

                Pozdr,
                Reaper
                • matrek Moglibyscie oboje wyluzowac. 30.09.07, 21:41
                  Tak w ogole to zauwazylem ze zwykle gracie w jednej druzynie, wiec po co tyle
                  agresji i z jednej i z drugiej strony?
                  • red_grim_reaper Re: Moglibyscie oboje wyluzowac. 30.09.07, 22:04
                    Tak,masz rację. Gramy w tej samej drużynie, a na imię jej POLSKA. A
                    to, że się czasaem kłócimy? Cóż, jak to Polacy...

                    Reaper
                    • matrek Re: Moglibyscie oboje wyluzowac. 30.09.07, 22:09
                      red_grim_reaper napisał:

                      > Tak,masz rację. Gramy w tej samej drużynie, a na imię jej POLSKA. A
                      > to, że się czasaem kłócimy? Cóż, jak to Polacy...
                      >
                      > Reaper

                      Nawet na tym forum, nie jestescie z reguly przeciwnikami polemicznymi
                • remov Ile naboi jest w magazynku Glocka 30.09.07, 21:45
                  red_grim_reaper napisał:
                  > to możesz sobie te 19 pocisków z Glocka
                  Siedemnaście, tyle naboi jest w standardowym magazynku. Nawet jak
                  załadujesz jeden do komory i doładujesz magazynek to masz
                  osiemnaście. Nikt w WP nie ma 19-nabojowych magazynków do Glocka
                  (choć takowe, owszem, istnieją), co najwyżej 33-nabojowe (w OSŻW).
                  Tylko takie dwa rodzaje magazynków zostały zakupione. I tyle Twojej
                  wiedzy o broni strzeleckiej i Wojsku Polskim.
                  • matrek Zaraz, a kto mu kaze sie znac na WP? 30.09.07, 21:51
                    remov napisał:


                    > osiemnaście. Nikt w WP nie ma 19-nabojowych magazynków do Glocka
                    > (choć takowe, owszem, istnieją), co najwyżej 33-nabojowe (w OSŻW).
                    > Tylko takie dwa rodzaje magazynków zostały zakupione. I tyle Twojej
                    > wiedzy o broni strzeleckiej i Wojsku Polskim.
                    >

                    Wie ze istanieja magazynki z 19 pociskami i tyle., Nikt nie ma obowiazku znac
                    sie na tym co kupilo WP, arogancie.
                    • remov Oj, biedaku, czytanie ze zrozumieniem się kłania 30.09.07, 23:45
                      matrek napisał:

                      > Wie ze istanieja magazynki z 19 pociskami i tyle., Nikt
                      > nie ma obowiazku znac sie na tym co kupilo WP, arogancie.
                      Nauczę Cię teraz czytać ze zrozumieniem i rozumieć kontekst
                      wypowiedzi.

                      Jeżeli rozmówca napisał: "Byłeś w Iraku? Ile bitew tam WP wygrało?
                      (...) jak zostaniesz bez łączności na pustyni to
                      możesz sobie te 19 pocisków z Glocka (bo beryla nie nosisz -
                      oficer!!) wystrzelać w niebo" to dla KAZDEGO (z nielicznymi
                      wyjątkami) jest jasne o co mu chodziło.

                      Wyjaśnij mi, jak niskie trzeba mieć IQ, żeby nie zrozumieć
                      kontekstu, ani wypowiedzi? Bo mam wrażenie, że nawet 10-latek
                      poradziłby sobie w tym przypadku i zrozumiałby, że mowa było o WP i
                      Glockach ewentualnie posiadanych przez polskich żołnierzy. A Ty,
                      biedaku, nie zrozumiałeś. I nadal pyskujesz bez sensu.

                      Ale już nie miałem pisać o zaśmiecających swoimi wypocinami to forum
                      frustratach, prawda? No i w końcu, ile można kopać leżącego? ;)
                      • matrek Re: Oj, biedaku, czytanie ze zrozumieniem się kła 30.09.07, 23:59
                        Jestes zalosny. Najbardziej zalosne jest to, ze zarzucajac mi niezrozumienie
                        tekstu, nie zrozumiales ze napisalem iz gosc ma prawo nie wiedziec co kupilo WP,
                        ma prawo byc w zwiazku z tym w bledzie.. Tak wiec jest oczywiste, ze zdawalem
                        sobie sprawe iz on pisze o WP, a ty nie rozumieszzdan prostych.

                        Nie dosc ze arogant, to jeszcze impertynent.
                        • remov Czyli nadal nie zrozumiałeś wypowiedzi? 01.10.07, 00:16
                          Oj, ciężki przypadek. Ale cóż, najczęściej tak bywa, że gdy wytknie
                          się analfabecie funkcjonalnemu jego upośledzenie to zaczyna się
                          miotanie inwektyw ;)

                          Dobra, EoT, nie chce mi się marnować na Ciebie mojego czasu.
                          Pokrzycz sobie coś tam w odpowiedzi, ja znikam ;)
                      • red_grim_reaper Re: Oj, biedaku, czytanie ze zrozumieniem się kła 01.10.07, 02:24
                        Zasadniczo nie toleruję przeklejania wątków. Spójrz sobie na mój
                        post o Colcie (jeśli chodzi o liczbę nabojów)
                        Szósty dla Ciebie:)))
                        A dla ratlerka będzie trzeba włożyć nowy mag.:))

                        Reaper
                  • red_grim_reaper Re: Ile naboi jest w magazynku Glocka 30.09.07, 22:26
                    Przy Colcie (rewolwerze) to rzeczywście jest problem: poszło 5, czy
                    juz 6?? Ale dla celów samoobrony czy jest 17 czy 19 pestek w
                    magazynku, to już nie ma większego znaczenia.

                    Reaper
                  • niec-nota Re: Ile naboi jest w magazynku Glocka 01.10.07, 09:14
                    remov napisał:

                    > Siedemnaście, tyle naboi jest w standardowym magazynku.

                    Ja spotykałem się z częstym błędem, popełnianym przez laików. Jak
                    dowiedzą się, że Glock 17, ma magazyn 17-nabojowy, to uważają, że
                    Glock 19 musi mieć naboi 19.

                    Az strach pomyśleć jaki wielki musi być, taki na przykład Glock
                    26 ;)))
                    • red_grim_reaper Re: Ile naboi jest w magazynku Glocka 01.10.07, 09:29
                      niec-nota napisał:

                      > remov napisał:
                      >
                      > > Siedemnaście, tyle naboi jest w standardowym magazynku.
                      >
                      > Ja spotykałem się z częstym błędem, popełnianym przez laików. Jak
                      > dowiedzą się, że Glock 17, ma magazyn 17-nabojowy, to uważają, że
                      > Glock 19 musi mieć naboi 19.
                      >
                      > Az strach pomyśleć jaki wielki musi być, taki na przykład Glock
                      > 26 ;)))

                      A przedłużony magazynek (na ok. 30 pestek) do Glocka 19 widział?
                      Bardzo skuteczny w samoobronie, ogniem ciagłym wywala te 30 sztuk w
                      1,5 sek.::))

                      Reaper
          • mechanior Re: Zawsze bawi mnie dogłębne... 30.09.07, 20:09
            odyn06 napisał:
            > Eeee młody!? Nie przeginasz czasem? A netykieta to co - ch.. na kaczych łapkach
            > ?
            To było do mnie?
            Odwaliłem dwa latka MON-u w różnych jednostkach i na sprzęcie łączności i na
            radiolokacji, strzelałem,kopałem do pozycji stojącej(wiesz co to jest)kilka razy
            na dzień,podciągałem normę na drążku i robiłem OSF w normie czasowej,więc
            wyluzuj kolego:)
            • odyn06 Re: Zawsze bawi mnie dogłębne... 01.10.07, 08:10
              Mechanior z szacunkiem. To nie było do Ciebie. Pzdr.
              To było do tych forumowych komputerowych militarystów, którzy jak
              jednoroczny ochotnik w Szwejku są w stanie wygrac na kompie każdą
              wojnę, w klacie mają 75 i mdleja na widok rozcietego paluszka.
              Anonimowośc netu umozliwia im kreowanie piskliwego heroizmu.
              • red_grim_reaper Re: Zawsze bawi mnie dogłębne... 01.10.07, 08:14
                "Piskliwy heroizm":)) Dobre:) Marnujesz się na posadzie trepa.
                Pozdr,
                Reaper
    • red_grim_reaper Re: Zawsze bawi mnie dogłębne... 30.09.07, 14:37
      Przed wyborami kurdupel nie brzmi juz tak anryrosyjsko. Szkoda, że
      Misza_kazak jeszcze nie wytrzeźwiał:))))

      Reaper
    • jorl podciaganie sie na drazku itd.. 30.09.07, 22:27
      Ja melduje ze zapieprz..m w fitnestudio pare razy w tygodniu na
      maszynach. Ostro. Cale zycie jooging i teraz tez nie najgorzej i z
      tym. Bary szerokie, wyprawy z plecakiem 25 kilo i z namiotem.
      Acha, dobry zolnierz powinien tez dobrze gwalcic. A wiec pozbylem
      sie zony mam harem z mlodych 23..28 lat dziewczyn. W weekend hotel,
      noc i leczenie sie z prostaty. Z dobrym skutkiem.
      A teraz odyn jestem pewien ze jak osiagniesz moj wiek-10lat to
      bedziesz duzo mniej sprawny fizycznie. A o Twojej odyn prostacie nie
      wspomne. Operacje Cie czeka.

      Nadaje sie na zolnierza? Napewno! Ale od stopnia generala wzwyz.

      Pozdrowienia
      • red_grim_reaper [...] 30.09.07, 23:04
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka